Gasoprav


Farského 20, Plzeň 326 00
Společnost Gasoprav se zabývá prodejem a servisem plynových kotlů.
Jsme na trhu již 24 rokem a najdete nás v Plzni.
Služby poskytujeme na celém území Plzeňského kraje a v přilehlém okolí.

Servis plynových kotlů provádíme v Plzni, kde také naše společnost sídlí a v okolí Plzně jako jsou Nýřany, Litice, Rokycany atd. Po domluvě jsme schopni přijet i na vzdálenější místa.
Při preventivních kontrolách často zjišťujeme začínající problémy.

U revize plynových kotlů se jedná o zhodnocení stavu plynového spotřebiče. Výsledkem je revizní zpráva.

Dále poskytujeme montáž a instalace pro ohřívače vody, topidla, radiátory a ostatní plynové spotřebiče.

Mezi naše další služby patří:
- montáž plynovodů
- instalace topení, plynu, vody a kanalizace v bytech a rodinných domech
- odstraňování jakýchkoliv závad z revize plynu
- revize plynovodů
- čištění kotlů
- prodej plynových spotřebičů
- vložkování a revize komínů.

Váš spotřebič uvedeme do provozu a poskytneme Vám záruční a pozáruční servis včetně periodických prohlídek.
Naši technici přijedou a provedou objednanou službu.

Servis provádíme u těchto značek:
- Dakon, Destila, Immergas, Thermona (Therm),
- Viadrus, Gasex, Unical, Mora, Quantum

Pozor!!!!! od roku 2012 nová adresa na Jiráskově náměstí!
Pošt. adresa: Farského 20, 326 00 Plzeň (vchod z Jiráskovo náměstí).

Produkty
  • radiátorové ventily a kohouty, expanzní nádoby, pojistné a odvzdušňovací ventily, manometry a teploměry
  • instalace ústředního vytápění, opravy topení, domovní kotelny, tepelná čerpadla, montáž elektrokotlů, termoregulační ventily

Realizace a rekonstrukce střech včetně dalších stavebních prací Liberec.

Realizace a rekonstrukce střech včetně dalších stavebních prací Liberec

Rybářské potřeby IKA Trutnov, Eshop prodej rybářských prutů, navijáky, rybářské oblečení, vlasce.

Rybářské potřeby IKA Trutnov, Eshop prodej rybářských prutů, navijáky, rybářské oblečení, vlasce

Související články
Moderní elektrické vytápění nejen rodinných domů

SEFEN, spol. s r.o.

Moderní elektrické vytápění nejen rodinných domů

Řešíte jaké vytápění je vhodné do vaši domácnosti nebo jiného objektu? Ať jde o byt nebo dům, komerční prostory, tak stále oblíbené je elektrické vytápění. Požadavkům svých zákazníků právě v tomto směru vychází vstříc česká společnost Sefen spol. s r.o. Frýdek Místek. Jejich působení je kromě jiného právě v oblasti systémů elektrického vytápění.


Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

ELMAR group spol. s r.o.

Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

Hledáte v oblasti řídící techniky toho pravého partnera? Pak se můžete obrátit právě na tuto firmu, která se řídí heslem, že každý problém má své řešení. Zajistí kvalitní vzduchotechniku, navrhnou projekt, nainstalují zařízení a provedou i následný servis.


Čištění a proplachování trubek, tlakové zkoušky či revize vodovodního potrubí už nemohou být jednodušší...

REMS Česká republika s.r.o.

Čištění a proplachování trubek, tlakové zkoušky či revize vodovodního potrubí už nemohou být jednodušší...

Představujeme Vám praktický a užitečný produkt společnosti REMS Česká republika s.r.o, výrobce profesionálního nářadí pro instalatéry, topenáře a plynaře. Jedná se o přístroj REMS Multi-Push SL/SLW, určený k čištění a proplachování trubek a pro tlakové zkoušky či revize vodovodního potrubí. Funkčnost přístroje a jednoduchost jeho ovládání překvapí profesionály i amatéry...


Kvalitní zdroj pitné vody, to jsou vrtané studny EKODRILL

EKODRILL, s.r.o.

Kvalitní zdroj pitné vody, to jsou vrtané studny EKODRILL

Rozhodli jste se pro vlastní zdroj podzemní vody, pro vrtanou studnu? Obraťte se na firmu EKODRILL, s.r.o., specialistu na vrtané studny. Pomůžeme vám získat podzemní vodu na vašem pozemku a vybudovat vlastní vrtanou studnu. Své služby nabízíme majitelům domů, zahrádek, chat i starostům obcí.


Firemní články
Servis plynových kotlů Plzeň

Servis plynových kotlů Plzeň

Servis plynových kotlů mnoha značek nabízí firma Gasoprav. Pravidelnou kontrolou se dá zamezit těžším problémům a větším výdajům za dražší opravu či dokonce výměnu. Problém začíná, když kotel nezapaluje a nereaguje na opakované spouštění a při zapalování bouchá, kotel hučí při běhu, jiskří, zapáchá nebo nehoří vůbec. Pokud Vám přestala téct teplá voda a je na vině Váš kotel, rádi poskytneme plný servis. Kontrolujeme a opravujeme spotřebiče Dakon, Quantum, Mora, Unical, Viadrus, Destila, Immergas, Thermona a Gasex. Kotle kontrolujeme a provádíme jejich servis jednou za rok, revizi provozu děláme po třech letech. Práci provádíme v Plzni a přilehlém okolí. Na objednávku jsme ochotni přijet i mimo náš region.


Servis plynových spotřebičů, revize plynu Plzeň a okolí

Servis plynových spotřebičů, revize plynu Plzeň a okolí

Společnost Gasoprav pana Ing. Jana Jedličky provádí servis, prodej a montáž plynových spotřebičů a kotlů v Plzni a přilehlém okolí. Servis a opravy plynových kotlů včetně revize plynu zajišťujeme i u ostatních plynových zařízení. Provádíme: - záruční i pozáruční servis plynových kotlů a spotřebičů - uvedení do provozu - popřípadě zaškolení obsluhy - pravidelné servisní prohlídky - běžné opravy - revize plynu - čištění kotlů - prodej plynových spotřebičů - instalace topení, plynu, vody a kanalizace v bytech a rodinných domech - vložkování a revize komínů. Prodáváme plynové kotle, topidla, sporáky, bojlery, akumulační kamna, plynové grily, vařiče, ohřívače vody, campingové a ostatní spotřebiče. Nabízíme profesionální provedení oprav a revizí. Pokud hledáte spolehlivou firmu pro revizi a servis plynových spotřebičů, zvolte služby u nás!


GASOPRAV - plynové spotřebiče,topení,voda,servis

GASOPRAV - plynové spotřebiče,topení,voda,servis

Firma ing.Jan Jedlička GASOPRAV nabízí: montáže topení, plynu a vody do bytů,rodinných domků, revize plynového zařízení, servis plynových spotřebičů značek DAKON, MORA, Camping Gaz - topidla POHODA, Immergas, ŽDB VIADRUS, DESTILA, GASEX, Tezap Štěnovice - ohřívače vody, QUANTUM, KARMA, prodej plynových spotřebičů: kotlů, průtokových ohřívačů vody, zásobníkových ohřívačů vody, sporáků, plynových topidel, kempingových vařičů, teplometů, hobby hořáků, regulátorů tlaku plynu, armatur, radiátorů, instalačního materiálu, základního elektromateriálu a podobně. Rovněž zprostředkováme vložkování komínů,revize komínů, elektrorevize, drobné stavební práce. Pro sdružení majitelů bytů a správce domů, majitele rodinných domků a bytů provádíme kontroly plynových spotřebičů a revize odběrných plynových zařízení.


Plynové kotle, spotřebiče Plzeň

Plynové kotle, spotřebiče Plzeň

Nabízíme plynové kotle, plynové spotřebiče značek MORA, IMMERGAS, THERM DAKON, KARMA, QUANTUM, GAS, MEVA, GASEX - provádíme dodávku a montáž. Prodáváme pokojové termostaty, instalační materiál, vařiče, plynové lampy, teplomety


Plynové spotřebiče Plzeň

Plynové spotřebiče Plzeň

Nabízíme: -vařiče -hořáky -plynové lampy -kartuše -teplomety. -plynové kotle, ostatní plynové spotřebiče: -topidla, sporáky, ohřívače vody -plyn, topení, dodávka, montáž


Plynové kotle Plzeň

Plynové kotle Plzeň

Nabízíme: -kotle plynové -plynové spotřebiče všech značek -sporáky -topidla -ohřívače vody Provádíme dodávku i montáž