Gasoprav
Prodej, servis, revize plynové kotle


Farského 20, Plzeň 326 00

Společnost Gasoprav se zabývá prodejem a servisem plynových kotlů.
Jsme na trhu již 24 rokem a najdete nás v Plzni.
Služby poskytujeme na celém území Plzeňského kraje a v přilehlém okolí.

Servis plynových kotlů provádíme v Plzni, kde také naše společnost sídlí a v okolí Plzně jako jsou Nýřany, Litice, Rokycany atd. Po domluvě jsme schopni přijet i na vzdálenější místa.
Při preventivních kontrolách často zjišťujeme začínající problémy.

U revize plynových kotlů se jedná o zhodnocení stavu plynového spotřebiče. Výsledkem je revizní zpráva.

Dále poskytujeme montáž a instalace pro ohřívače vody, topidla, radiátory a ostatní plynové spotřebiče.

Mezi naše další služby patří:
- montáž plynovodů
- instalace topení, plynu, vody a kanalizace v bytech a rodinných domech
- odstraňování jakýchkoliv závad z revize plynu
- revize plynovodů
- čištění kotlů
- prodej plynových spotřebičů
- vložkování a revize komínů.

Váš spotřebič uvedeme do provozu a poskytneme Vám záruční a pozáruční servis včetně periodických prohlídek.
Naši technici přijedou a provedou objednanou službu.

Servis provádíme u těchto značek:
- Dakon, Destila, Immergas, Thermona (Therm),
- Viadrus, Gasex, Unical, Mora, Quantum

Pozor!!!!! od roku 2012 nová adresa na Jiráskově náměstí!
Pošt. adresa: Farského 20, 326 00 Plzeň (vchod z Jiráskovo náměstí).

IČ: 42831555
DIČ: CZ6610270667
Okres: Plzeň-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Jan Jedlička

Servis plynových kotlů Plzeň

Servis plynových kotlů Plzeň

Servis plynových kotlů mnoha značek nabízí firma Gasoprav. Pravidelnou kontrolou se dá zamezit těžším problémům a větším výdajům za dražší opravu či dokonce výměnu. Problém začíná, když kotel nezapaluje a nereaguje na opakované spouštění a při zapalování bouchá, kotel hučí při běhu, jiskří, zapáchá nebo nehoří vůbec. Pokud Vám přestala téct teplá voda a je na vině Váš kotel, rádi poskytneme plný servis. Kontrolujeme a opravujeme spotřebiče Dakon, Quantum, Mora, Unical, Viadrus, Destila, Immergas, Thermona a Gasex. Kotle kontrolujeme a provádíme jejich servis jednou za rok, revizi provozu děláme po třech letech. Práci provádíme v Plzni a přilehlém okolí. Na objednávku jsme ochotni přijet i mimo náš region.


Servis plynových spotřebičů, revize plynu Plzeň a okolí

Servis plynových spotřebičů, revize plynu Plzeň a okolí

Společnost Gasoprav pana Ing. Jana Jedličky provádí servis, prodej a montáž plynových spotřebičů a kotlů v Plzni a přilehlém okolí. Servis a opravy plynových kotlů včetně revize plynu zajišťujeme i u ostatních plynových zařízení. Provádíme: - záruční i pozáruční servis plynových kotlů a spotřebičů - uvedení do provozu - popřípadě zaškolení obsluhy - pravidelné servisní prohlídky - běžné opravy - revize plynu - čištění kotlů - prodej plynových spotřebičů - instalace topení, plynu, vody a kanalizace v bytech a rodinných domech - vložkování a revize komínů. Prodáváme plynové kotle, topidla, sporáky, bojlery, akumulační kamna, plynové grily, vařiče, ohřívače vody, campingové a ostatní spotřebiče. Nabízíme profesionální provedení oprav a revizí. Pokud hledáte spolehlivou firmu pro revizi a servis plynových spotřebičů, zvolte služby u nás!


GASOPRAV - plynové spotřebiče,topení,voda,servis

GASOPRAV - plynové spotřebiče,topení,voda,servis

Firma ing.Jan Jedlička GASOPRAV nabízí: montáže topení, plynu a vody do bytů,rodinných domků, revize plynového zařízení, servis plynových spotřebičů značek DAKON, MORA, Camping Gaz - topidla POHODA, Immergas, ŽDB VIADRUS, DESTILA, GASEX, Tezap Štěnovice - ohřívače vody, QUANTUM, KARMA, prodej plynových spotřebičů: kotlů, průtokových ohřívačů vody, zásobníkových ohřívačů vody, sporáků, plynových topidel, kempingových vařičů, teplometů, hobby hořáků, regulátorů tlaku plynu, armatur, radiátorů, instalačního materiálu, základního elektromateriálu a podobně. Rovněž zprostředkováme vložkování komínů,revize komínů, elektrorevize, drobné stavební práce. Pro sdružení majitelů bytů a správce domů, majitele rodinných domků a bytů provádíme kontroly plynových spotřebičů a revize odběrných plynových zařízení.


Plynové kotle, spotřebiče Plzeň

Plynové kotle, spotřebiče Plzeň

Nabízíme plynové kotle, plynové spotřebiče značek MORA, IMMERGAS, THERM DAKON, KARMA, QUANTUM, GAS, MEVA, GASEX - provádíme dodávku a montáž. Prodáváme pokojové termostaty, instalační materiál, vařiče, plynové lampy, teplomety


Plynové spotřebiče Plzeň

Plynové spotřebiče Plzeň

Nabízíme: -vařiče -hořáky -plynové lampy -kartuše -teplomety. -plynové kotle, ostatní plynové spotřebiče: -topidla, sporáky, ohřívače vody -plyn, topení, dodávka, montáž


Plynové kotle Plzeň

Plynové kotle Plzeň

Nabízíme: -kotle plynové -plynové spotřebiče všech značek -sporáky -topidla -ohřívače vody Provádíme dodávku i montážDalší produkty a služby
  • radiátorové ventily a kohouty, expanzní nádoby, pojistné a odvzdušňovací ventily, manometry a teploměry
  • instalace ústředního vytápění, opravy topení, domovní kotelny, tepelná čerpadla, montáž elektrokotlů, termoregulační ventily


Související články
Montáž i revize plynových zařízení zajistí PIRES s.r.o.
Montáž i revize plynových zařízení zajistí PIRES s.r.o.

Žádná průmyslová společnost se neobejde bez spolehlivého plynového zařízení. U něj je třeba nejdříve zajistit správnou montáž, která musí být provedena kvalitně. Následně je nutné při provozu stanice plynu pravidelně revidovat. Pokud hledáte vhodného partnera v tomto odvětví, doporučujeme společnost PIRES s.r.o. z města Třinec. Mezi jejich hlavní činnosti patří poskytování služeb pro průmysl, kde se starají převážně o instalaci a revize plynových zařízení a systémy průmyslových pecí.


Výměna starého kotle za plynový kondenzační kotel snadno a rychle
Výměna starého kotle za plynový kondenzační kotel snadno a rychle

Už je to víc než rok, co české firmy přestaly pro domovský trh vyrábět klasické atmosférické kotle. Na podzim roku 2015 to nařídila evropská směrnice, která s klasickými atmosférickými kotly od té doby už vůbec nepočítá. Pokud se tedy atmosférický kotel rozbije, není jiná cesta, než ho nahradit novým kondenzačním. A právě na jejich výměnu se specializuje společnost Vodo topo plyn Richard Chrastina.


Instalatérské práce – dodávka, montáž a servis Hradec Králové
Instalatérské práce – dodávka, montáž a servis Hradec Králové

Stavby, rekonstrukce či opravy sebou obnášejí také vyřešení vodoinstalace. Než se do něčeho pouštět sami, tak je vhodnějším řešením využít služby profesionálů, kteří vám zajistí poradenství, výběr vhodné technologie a příslušenství a postarají se také o montáž a servis. Instalatérské a další práce vám poskytne firma Pavel Reichl z Hradce Králové.


Rekuperační systémy a instalační materiály k rekuperačním jednotkám nakoupíte v našem eshopu
Rekuperační systémy a instalační materiály k rekuperačním jednotkám nakoupíte v našem eshopu

Pokud chcete koupit rekuperační systémy nebo jen instalační materiál k rekuperačním jednotkám, neváhejte navštívit eshop nebo kamennou prodejnu firmy Ventilátory Zlín - Karel Ušela. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem ventilátorů a stavební vzduchotechniky.