Železniční projekčně-stavební kancelář s.r.o.


alej Svobody 29, Plzeň 323 00
Naše společnost Železniční projekčně-stavební kancelář s.r.o. se sídlem v Plzni poskytuje služby v oblasti dopravních a inženýrských staveb.

Specializujeme se především na služby jako jsou:

Železniční novostavby, rekonstrukce, údržby a opravy kolejí, jeřábových drah a výhybek.
Montáž, pokládka kolejí a výhybek zpracováváme z materiálu nového nebo regenerovaného.

Výstavby a opravy přejezdů nebo nově zřizované přejezdy provádíme v jakékoliv požadované konstrukci např. betonové, asfaltové, pryžové. Práci zajistíme včetně projektové dokumentace, zajištění stavební povolení a uzavírek přejezdů, potřebných výluk.

Upravujeme plochy odstavné, nástupiště, chodníky, parkoviště dle přání zadavatele – asfaltové plochy, zámkové dlažby, betonové plochy atd.

Déle provádíme svařování kolejí, kolejnic a výhybek, upravujeme a zřizujeme bezstykové koleje termitem kolejnic různých tvarů s dokumentací.
U jeřábových drah, kolejových drážek v halách provádíme elektrické svařování v ochranné atmosféře.

Zaměřujeme se a vyhodnocujeme stav jeřábových drah a rektifikace.

Dále se také zaměřujeme na kolejové drážky pro vozíky v průmyslových halách, chemické hubení plevelů, výřez vegetace, dohled a údržba na vlečkách, propustky a příkopy.

Další produkty a služby
  • stavební projekty, plány staveb, plány stavebních armatur, projekty rodinných domů, projekty bytových domů, projekty komerčních objektů
  • výstavba a rekonstrukce silnic, dálnice a parkoviště, silniční a dálniční sítě, zpevněné a nezpevněné plochy
  • vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky, paletové a vychystávací vozíky, manipulátory na kontejnery, otočné stoly

G.T.MANDL, a.s.

Související články
Firma JANKOSTAV s.r.o. působí na trhu již přes 25 let

JANKOSTAV s.r.o.

Firma JANKOSTAV s.r.o. působí na trhu již přes 25 let

Dopravní stavby zajišťuje firma JANKOSTAV s.r.o., která na českém trhu působí již přes 25 let. Od roku 1991 působí převážně v Moravskoslezském kraji. Je ryze českou, rodinnou společností s tradicí. Zaměřují se na výstavbu dopravních a inženýrských staveb. Pokud potřebujete v této oblasti vhodného partnera, pak se spolehněte na firmu JANKOSTAV s.r.o.


Stavební a inženýrská činnost – oblast Prahy a Středních Čech

Ing. Tomáš Novotný

Stavební a inženýrská činnost – oblast Prahy a Středních Čech

Hledáte v Praze profesionální stavebního projektanta? Potřebujete poradit s projekční činnosti rodinného domu, komerční budovy či jiného objektu? Zajistit stavební povolení, technický a autorský dozor, statistické výpočty nebo jen doporučit stavební firmu? Na tyto služby je nejlepší najmout si odborníka. Ing. Tomáš Novotný je autorizovaný inženýr v oboru pozemních staveb neboli stavební projektant a proto rád a ochotně pracuje na všech zakázkách týkajících se Prahy a Středních Čech.


Získejte projekt v oblasti pozemního stavitelství hal a skladů na míru

PMZ PROJEKT, spol. s r.o.

Získejte projekt v oblasti pozemního stavitelství hal a skladů na míru

Postavit halu splňující všechny požadavky potravinářského průmyslu je rozhodně nelehký úkol. Je třeba zajistit spoustu věcí, promyslet technologické postupy, zpracovat veškerou dokumentaci, získat povolení ke stavbě a mnoho dalšího. Přenechejte tyto starosti společnosti PMZ, která je na toto specialista.


NV Engineering Praha: Stavebně technický průzkum i diagnostika staveb

NV Engineering s.r.o.

NV Engineering Praha: Stavebně technický průzkum i diagnostika staveb

Stavíte a potřebujete někoho, kdo vám zajistí veškeré podpůrné služby? Technickou podporu v oblastech stavební činnosti a diagnostiky staveb vám poskytne firma NV Engineering s.r.o., která na českém stavebním trhu působí stabilně od roku 2008. Ať už jste investor, projekční či statická kancelář, realizační společnost nebo uživatel objektu, obraťte se na nás.


Další produkty a služby
Železniční projekčně-stavební práce Plzeň - dopravní stavby, opravy a údržbu kolejí

Železniční projekčně-stavební práce Plzeň - dopravní stavby, opravy a údržbu kolejí

Železniční projekčně-stavební kancelář s.r.o. z Plzně je stavební společnost zabývající se dopravními stavbami. Mezi její činnost patří provádění staveb, inženýring, projekce nebo provozování vleček.


Železniční projekčně stavební společnost Plzeň.

Železniční projekčně stavební společnost Plzeň.

Železniční projekčně-stavební kancelář s.r.o. vznikla v roce 1989, řadí se ke středním stavebním firmám v České republice. Proces zakládání nových subjektů s využitím bohatých zkušeností svých pracovníků v oboru dopravních staveb a to zvláště železničních staveb. Členy představenstva firmy jsou bývalí pracovníci Československých státních drah, kteří se u státních drah zabývali investorskou, prováděcí, kontrolorskou činností v rámci výstavby železnic, rekonstrukcí kolejí, výhybek a doprovodných staveb a to jak na ředitelství Českých drah v Plzni, tak na jednotlivých traťových distancích a okrscích v bývalé Jihozápadní dráze.


Chemické hubení plevele na dopravních stavbách.

Chemické hubení plevele na dopravních stavbách.

Chemické hubení plevele, výřez vegetace. Ostatní doprovodné práce na dopravních stavbách - řezání křoví, chemické hubení plevelů - přípravky Roundup a Arsena. Práce na výřezu vegetace (křoví, stromů) provádíme ve vegetačním období včetně spálení odpadu nebo štěpkování. Chemické hubení plevelů provádíme zvláště ekologickým přípravkem Roundup – nutno provést 2 x ročně v období květen-červen a září-říjen. Postřik je prováděn u kolejí z vozíku u ploch ručně.


Rekonstrukce železnic, dopravní stavby Plzeň.

Rekonstrukce železnic, dopravní stavby Plzeň.

Novostavby, rekonstrukce, opravy a údržby kolejí, vyhýbek a jeřábových drah. Zpracování studií, projektů na železniční stavby včetně jejich projednání s Drážními úřady. Zpracování vlečkových plánů.