Železniční projekčně-stavební kancelář s.r.o.


alej Svobody 29, Plzeň 323 00
Naše společnost Železniční projekčně-stavební kancelář s.r.o. se sídlem v Plzni poskytuje služby v oblasti dopravních a inženýrských staveb.

Specializujeme se především na služby jako jsou:

Železniční novostavby, rekonstrukce, údržby a opravy kolejí, jeřábových drah a výhybek.
Montáž, pokládka kolejí a výhybek zpracováváme z materiálu nového nebo regenerovaného.

Výstavby a opravy přejezdů nebo nově zřizované přejezdy provádíme v jakékoliv požadované konstrukci např. betonové, asfaltové, pryžové. Práci zajistíme včetně projektové dokumentace, zajištění stavební povolení a uzavírek přejezdů, potřebných výluk.

Upravujeme plochy odstavné, nástupiště, chodníky, parkoviště dle přání zadavatele – asfaltové plochy, zámkové dlažby, betonové plochy atd.

Déle provádíme svařování kolejí, kolejnic a výhybek, upravujeme a zřizujeme bezstykové koleje termitem kolejnic různých tvarů s dokumentací.
U jeřábových drah, kolejových drážek v halách provádíme elektrické svařování v ochranné atmosféře.

Zaměřujeme se a vyhodnocujeme stav jeřábových drah a rektifikace.

Dále se také zaměřujeme na kolejové drážky pro vozíky v průmyslových halách, chemické hubení plevelů, výřez vegetace, dohled a údržba na vlečkách, propustky a příkopy.

Další produkty a služby
  • stavební projekty, plány staveb, plány stavebních armatur, projekty rodinných domů, projekty bytových domů, projekty komerčních objektů
  • výstavba a rekonstrukce silnic, dálnice a parkoviště, silniční a dálniční sítě, zpevněné a nezpevněné plochy
  • vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky, paletové a vychystávací vozíky, manipulátory na kontejnery, otočné stoly

G.T.MANDL, a.s.

Související články
Luxusní rodinný dům nemusí být jen snem

SPING STAV spol.s r.o.

Luxusní rodinný dům nemusí být jen snem

Chcete postavit krásný a funkční rodinný dům, ve kterém budete šťastní? Představujete si luxusní dům v prvotřídní kvalitě za přijatelnou cenu? Pokud ano, pak jistě hledáte někoho, kdo vaši představu zrealizuje. Stavba rodinných domů na klíč je již po dlouhou řadu let hlavní prioritou pro společnost SPING STAV, která vám postaví luxusní rodinný dům přesně podle vašich představ.


Vodovody, kanalizace, inženýrské stavby Morava

RYBÁRIK, s.r.o.

Vodovody, kanalizace, inženýrské stavby Morava

Pokud hledáte dodavatele komplexních inženýrských služeb při stavbě vodovodů, kanalizací a je pro vás důležitá kvalita za rozumnou cenu, pak vám bude ideálním partnerem firma RYBÁRIK, s.r.o. Specializuje se především na stavbu silnic, komunikací a průmyslových objektů, ale i na provádění zemních prací v oblasti výstavby kompletních inženýrských sítí pro vodovody, kanalizace, včetně komunikací. Zajistí i související demoliční a bourací práce.


Ing. Tomáš Novotný jako stavební projektant Praha

Ing. Tomáš Novotný

Ing. Tomáš Novotný jako stavební projektant Praha

Stavění sebou přináší mnoho starostí a povinností, bez kterých nelze se stavbou ani začít. Asi prvním krokem k úspěšnému začátku stavby je projektová dokumentace, která podrobně nahlíží do řešení architektonického, ale také technického. Taková dokumentace je potřebná i k samotnému stavebnímu povolení.


Na klíč pro váš zhotovíme rodinný i bytový dům

M-Stavby, s.r.o.

Na klíč pro váš zhotovíme rodinný i bytový dům

Mít hezký domov je přáním snad každého z nás. Je to místo, kde strávíme většinu našeho života a na které bychom se měli vracet rádi. Nejen kvůli našim nejbližším, ale také kvůli radosti ze samotného bydlení. Jestliže jste v situaci, kdy se chystáte stavět dům nebo kupovat byt, dobře si vše promyslete. Většinou je to závazek na celý život, dům zřejmě více než jednou stavět nebudete. I proto je třeba zvážit všechny pro a proti, zvolené přístupy, materiály a také stavební firmu. Uvažujte o stavbě rodinného domu na klíč. Rodinné domy na klíč staví společnost M-Stavby, která vám vaši rodinnou základnu dodá kompletně od podlahy až po střechu, včetně vybavení zahrady.


Další produkty a služby
Železniční projekčně-stavební práce Plzeň - dopravní stavby, opravy a údržbu kolejí

Železniční projekčně-stavební práce Plzeň - dopravní stavby, opravy a údržbu kolejí

Železniční projekčně-stavební kancelář s.r.o. z Plzně je stavební společnost zabývající se dopravními stavbami. Mezi její činnost patří provádění staveb, inženýring, projekce nebo provozování vleček.


Železniční projekčně stavební společnost Plzeň.

Železniční projekčně stavební společnost Plzeň.

Železniční projekčně-stavební kancelář s.r.o. vznikla v roce 1989, řadí se ke středním stavebním firmám v České republice. Proces zakládání nových subjektů s využitím bohatých zkušeností svých pracovníků v oboru dopravních staveb a to zvláště železničních staveb. Členy představenstva firmy jsou bývalí pracovníci Československých státních drah, kteří se u státních drah zabývali investorskou, prováděcí, kontrolorskou činností v rámci výstavby železnic, rekonstrukcí kolejí, výhybek a doprovodných staveb a to jak na ředitelství Českých drah v Plzni, tak na jednotlivých traťových distancích a okrscích v bývalé Jihozápadní dráze.


Chemické hubení plevele na dopravních stavbách.

Chemické hubení plevele na dopravních stavbách.

Chemické hubení plevele, výřez vegetace. Ostatní doprovodné práce na dopravních stavbách - řezání křoví, chemické hubení plevelů - přípravky Roundup a Arsena. Práce na výřezu vegetace (křoví, stromů) provádíme ve vegetačním období včetně spálení odpadu nebo štěpkování. Chemické hubení plevelů provádíme zvláště ekologickým přípravkem Roundup – nutno provést 2 x ročně v období květen-červen a září-říjen. Postřik je prováděn u kolejí z vozíku u ploch ručně.


Rekonstrukce železnic, dopravní stavby Plzeň.

Rekonstrukce železnic, dopravní stavby Plzeň.

Novostavby, rekonstrukce, opravy a údržby kolejí, vyhýbek a jeřábových drah. Zpracování studií, projektů na železniční stavby včetně jejich projednání s Drážními úřady. Zpracování vlečkových plánů.