Schwer Fittings, s.r.o.
nerezové hydraulické šroubení Plzeň
Fitinky pro orbitální svařování, šroubení a instrumentační adaptéry

Nejen pro přístrojovou techniku ve strojírenském, farmaceutickém či například solárním průmyslu je určen náš výrobní program šroubení, fitinků a adaptérů. V nabídce máme spojovací šroubení, šroubení bez mrtvých prostor či šroubení se svěracími prstenci, stejně tak jako fitinky pro orbitální svařování a instrumentační závitové a navařovací adaptéry.

Instrumentation

Spojovací šroubení, šroubení se svěracími prstenci a bez mrtvých prostor

V high-tech oblasti, laboratořích či například ultra-vysokém vakuu najde své uplatnění naše VC spojovací šroubení s kovovým těsnicím kotoučem, který navíc umožňuje použití i v oblastech s velmi nízkou či naopak vysokou teplotou. Ve farmaceutickém, biologickém, potravinářském či chemickém průmyslu pak využijete šroubení Clino Aseptik bez mrtvých prostor. V nabídce však máme také šroubení se svěracími prstenci pro bezprůsaková trubková spojení či šroubení Ecotube s redukovanými mrtvými prostory.

Nerezová šroubení se svěracími prstenci a další šroubení


Nerezové fitinky pro orbitální svařování

Fitinky pro orbitální svařování, které dodáváme v dlouhém i krátkém provedení, s nákružkem i bez nákružku, mají dokonale rovně soustružené svařovací zakončení. Díky tomu nabízí přesné centrování mezi trubkou a tvarovkou o stejně silných stěnách, hladký přechod ve vnitřním prostoru pak navíc úspěšně zabraňuje usazování nečistot.

Nerezové tvarovky pro orbitální svařování


Instrumentační závitové a navařovací adaptéry

Díky široké variabilitě provedení, závitů a velikostí si z našich adaptérů vždy vyberete ten pravý. Nabízíme instrumentační závitové a navařovací adaptéry se závity od NPT, R, G až po UNF. Naleznete zde dvojité vsuvky, adaptéry, tvarovky s vnitřním i vnějším závitem, winde, hrdla, T-kusy, kříže, poklopy, zátky a svařovací tvarovky.

Závitové adaptéry v širokém spektru závitů a velikostíHydraulika a pneumatika

Hydraulika a pneumatika

Měřicí technika, šroubení a armatury z nerezi pro hydrauliku a pneumatiku

Instrumentation

Instrumentation

Fitinky pro orbitální svařování, šroubení a instrumentační adaptéry

Sanitary

Sanitary

Lisovací a letovací fitinky pro sanitární využití