Schwer Fittings, s.r.o.
nerezové hydraulické šroubení Plzeň
Lisovací a letovací fitinky pro sanitární využití

Lisovací i letovací fitinky z produkce firmy Schwer fittings najdou své uplatnění jak v sanitárních oblastech a vedení pitné vody, tak i v soukromém vodním hospodářství, klimatizační technice či například při stavbě lodí. Produktová řada Aquapress zahrnuje nerezové lisované, svařovací, pájecí i nástrčné tvarovky, sortiment letovacích fitinků pak nabízí pájecí tvarovky v nejrůznějším provedení. Samozřejmostí jsou i trubky, redukce, šroubení a další příslušenství.

Sanitary

Aquapress lisovací fitinky, trubky a příslušenství

Série Aquapress, to jsou nerezové lisované, svařovací, pájecí a nástrčné tvarovky s různými provedeními přípojů, které se hodí pro vedení vody, oleje i plynů. K dostání jsou kromě samotných fitinků i příslušné trubky, trubkové spony či montážní přístroje - tedy pily, odjehlovače i ohýbací přístroje. Celou produktovou řadu pak doplňují i lisovací nástroje, lisovací kleště a stroje na dělení trubek.

Série nerezových lisovacích tvarovek Aquapress


Vnitřní a vnější letovací fitinky, doplňkové redukce a šroubení

Letovací fitinky neboli pájecí tvarovky z ušlechtilé oceli nabízíme v široké škále provedení, ať už vnitřní, vnější nebo vnitřní-vnější. Vybírat tak můžete ze spojovacích článků, pájecích oblouků 90°, kolen 45° a T-kusů. V doplňkovém sortimentu pak naleznete i odpovídající redukce, trubky a šroubení.

Vnitřní, vnější a vnitřní-vnější pájecí tvarovky z ušlechtilé oceliHydraulika a pneumatika

Hydraulika a pneumatika

Měřicí technika, šroubení a armatury z nerezi pro hydrauliku a pneumatiku

Instrumentation

Instrumentation

Fitinky pro orbitální svařování, šroubení a instrumentační adaptéry

Sanitary

Sanitary

Lisovací a letovací fitinky pro sanitární využití