SLÁDEK PROFI CLIMB s.r.o


Sedlec 231, Starý Plzenec 332 02
Firma s obchodní značkou SLÁDEK PROFI CLIMB vznikla v roce 1992 a je zaměřena na stavební práce, údržby a rekonstrukce staveb, na práce prováděné ve výškách z vlastních plošin, lávek nebo také z lana.
Jsme velmi kvalitně technicky i odborně vybaveni.
Všichni pracovníci firmy jsou zkušení odborníci s bohatou praxí a jsou připraveni Vám zajistit služby na vysoké úrovni.

Služby:
- generální opravy střešních krytin včetně zateplování:
- po celou dobu trvání existence naší firmy provádíme realizace šikmých a zejména plochých střech s vysokou garancí kvality až 12 let.
Zejména kvalita a komplexnost dodávek, které zahrnují přidružené práce klempířské, opravy hromosvodů, vzduchotechniky, výměny stoupaček kanalizace, rekonstrukce výtahových nadstaveb apod., přesvědčuje naše zákazníky, že výběrem naší společnosti udělali správnou volbu.

Fasády – nátěry, opravy, zateplování:
- provádíme opravy, nátěry a zateplování obvodových plášťů budov kontaktním zateplovacím systémem nebo také - zejména u průmyslových staveb – opláštěním šablonami různých typů a výrobců. Obvodové stěny objektů si žádají citlivé architektonické řešení. Na přání Vám připravíme před realizací grafické návrhy.

Řešení závad obvodových stěn panelové výstavby:
- panelové spáry mohou zapříčinit mnohé závady jako jsou zatékání do bytů, tvoření plísní, promrzání a velké tepelné úniky. Řešením je zejména celkové zateplení objektu. Není-li však toto možné, například z finančních důvodů, nabízíme zateplení a izolaci panelových spár a tím výrazné zlepšení situace. Toto se provádí z lana bez nutnosti lešení, stavebniho povolení, záborů a podobně. MIV výplně jsou problematickým architektonickým prvkem a způsobují velké tepelné ztráty, promrzání a zatékání do objektu. Známe kvalitní řešení těchto závad.

Generální opravy lodžií a balkonů:
- kompletnost dodávky
- rychlá montáž
- možnost barevného provedení rámu i výplní
- využití materiálů nepodléhajících korozi
- lehká konstrukce
- zaměření a montáž zajištěna proškolenými firmami
- konstrukce zábradlí posuzovány statikem
-připravenost na dodatečné zasklení.

Montážní a zámečnické práce:
- naše společnost disponuje nejen vlastní technikou přístupu jako je lešení a montážní plošiny ale také kvalitním vybavením, které nám umožňuje za velmi příznivé ceny dodávat a montovat našim zákazníkům různá opláštění objektů nebo běžné kovovýrobky jako jsou zábradlí, mříže, vrata apod.

Interiéry - podlahové krytiny, malování apod.:
- sanační omítky, likvidace plísní včetně jejich příčin, malování, realizace plovoucích podlah, pokládky lina, sádrokartonářské práce, nátěry či výměny oken, ale také opravy elektroinstalace, domácích telefonů apod.

Půjčovna lešení a vysokozdvižných plošin.

Mobilní hliníkové lešení:
- zapůjčení duralového pojízdného lešení. Jednoduchá montáž a celková manipulace předurčuje toto lešení pro široké využití ve všech oblastech průmyslu.
- rozměr pracovní plošiny: 1, 3 x 2, 5m
- max. pracovní výška: 16m
- max. zatížení podlahy: 500kg

Vysokozdvižná plošina:
- můžete využít naší montážní plošiny Multicar MP – 10. Tato plošina může pracovat také v režimu s elektropohonem. Toto je velmi využívané zejména při práci v uzavřených prostorech, výrobních halách apod. :
- pracovní výška - max. 11m
- nosnost koše 250kg
- vyložení 5m
- vhodné pro dva pracovníky
- výška složeného stroje 3, 1m
- šířka stroje 1, 9m
- celková váha 3 800kg
- možnost připojení na 380V při práci v uzavřeném prostoru.

Produkty
  • izolace střech, izolace teras, izolace spodních staveb, izolace proti stékající vodě, tepelné izolace
  • malování interiérů, nátěry dveří a zárubní, nátěry kovových konstrukcí, nátěry fasád, drobné zednické práce, aplikace tapet
  • pokládka laminátových podlah, velký výběr podlahových krytin, plovoucí podlahy, dřevěné podlahové krytiny
  • montáž okapů, oplechování parapetů, pokládka střech, výměna střešní krytiny, zateplení střech, pokládání falcované krytiny
  • zateplování budov, malířské práce, sádrokartonářské práce, prodej sádrokartonu, minerální podhledy
  • horolezecká technika, práce ve výškách, mytí oken, čištění fasád, údržba budov, opravy historických památek
  • instalace vzduchotechniky, opravy vzduchotechniky, instalace klimatizací, opravy klimatizací, servis vzduchotechniky, servis klimatizací
  • zakázková kovovýroba, schodiště a zábradlí, brány a ploty, ocelové konstrukce, zámečnická výroba, služby zámečnictví
  • fasádní lešení, schodišťové věže, pojízdné lešení, modulové lešení, zdvihací plošiny, zdvihací stoly
  • renovace bytových domů, zateplení paneláků, modernizace rodinných domků, opravy střech, zateplení objektů, výměna oken

Pohřební služba Český Brod, komplexní pohřební služby, smuteční rozloučení, převozy zesnulých.

Pohřební služba Český Brod, komplexní pohřební služby, smuteční rozloučení, převozy zesnulých

Odborný optometrista, oční optik - měření zraku bez objednání.
Odolné, lehké dioptrické, sportovní brýle Oakley-nejen pro sportovce.


Související články
Podlahy do bytu i domu každé rodiny vyberete u firmy ZAHRADNÍK PARKET Praha 6

ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o.

Podlahy do bytu i domu každé rodiny vyberete u firmy ZAHRADNÍK PARKET Praha 6

Nevíte si rady s podlahou? Rozhodně bychom ji neměli podceňovat, protože podlaha se vybírá na mnoho let dopředu. Podlahy pro každou rodinu, do bytů i domů Vám pomohou vybrat ve společnosti ZAHRADNÍK PARKET spol. s r. o. z Prahy.


Dodávka a montáž vzduchotechniky Liberec

Stavoklima Liberec, s.r.o.

Dodávka a montáž vzduchotechniky Liberec

Vzduchotechnika jako zařízení pro úpravu a rozvod vzduchu do budov a místností a její účelem je nasávání venkovního vzduchu a jeho filtrace s následným odváděním vzduchu z vnitřních prostorů. O dodávku vzduchotechniky včetně montáže se postará firma Stavoklima Liberec, s.r.o.


Profesionální pojízdné hliníkové lešení a věže nově v sortimentu prodejny a půjčovny Zdeněk Vorlický Praha

ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje

Profesionální pojízdné hliníkové lešení a věže nově v sortimentu prodejny a půjčovny Zdeněk Vorlický Praha

Kvalitní profesionální hliníkové lešení a věže včetně sestav do terénu se schody s rychlým systémem montáže a demontáže najdete nově v prodejně a půjčovně stavebních strojů Zdeněk Vorlický z Prahy.


Kompletní řešení střech – klempířské, tesařské i pokrývačské práce v Praze

STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o.

Kompletní řešení střech – klempířské, tesařské i pokrývačské práce v Praze

Rodinná firma Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o. působí na českém trhu již přes 25 let. Poskytuje kompletní řešení střech a dílčí klempířské, tesařské i pokrývačské práce různého typu. Kromě realizací na rodinných, bytových a činžovních domech zajišťuje také profesionální realizace na památkových objektech. Velký důraz klade na kvalitu a také na detail, proto používá originální a často netypické materiály a střešní doplňky.


Firemní články
Pro mobilitu ve výškách je tu pojízdné lešení

Pro mobilitu ve výškách je tu pojízdné lešení

Výškové práce s sebou vždy přináší obrovské riziko ohrožení bezpečnosti. K práci ve výškách využíváme horolezeckou techniku či bednící lešení. Tyto systémy ale nejsou vhodné pro rychlou práci, jejich montáž a upevnění spíše zdržují. Další nevýhodou je vysoká cena jak při jejich pořízení, tak při pouhém pronájmu. My ve SLÁDEK PROFI CLIMB jsme ale o krok napřed. Svým klientům totiž nabízíme možnost pronájmu mobilního hliníkového lešení.


Opravy balkonů a lodžií Plzeň

Opravy balkonů a lodžií Plzeň

Generálními opravami balkonů a lodžií se zabývá firma SLÁDEK PROFI CLIMB ze Starého Plzence. Rekonstrukce provádíme většinou z exteriéru, popřípadě, pokud jde o jednotlivé balkony, využíváme interiéru jen s minimálním omezením domácnosti. Doba opravy se pohybuje kolem patnácti hodin ve třech dnech. Výhodou naší práce je: • rychlá montáž od proškolené firmy • lehká konstrukce z nekorozivních materiálů • různorodost výběru barvy podlahy a rámů • možnost pozdějšího zasklení • statikem posouzena konstrukce zábradlí. Pro opravy používáme především profily z hliníkových slitin s povrchovou úpravou, MAX Exterior bezpečnostní sklo a nerezové kotvící prvky. Nabízíme velkou škálu barevných mrazuvzdorných dlažeb a také keramické okapnicové systémy. Pro odizolování balkonu či lodžie užíváme rohože DITRA, které nám dodává firma Schluter Systems. Na přání necháme vyrobit zábradlí i s možností dodatečného zasklení balkonu se systémy buďto posuvného rámu - AluPlus nebo bez rámu - AluVisa. Díky individuální prohlídce Vám navrhneme časový plán oprav a ceník služeb na míru. Pro další informace navštivte naše internetové stránky www.proficlimb.cz.


Montážní a zámečnické práce Plzeň

Montážní a zámečnické práce Plzeň

Všechny montážní a zámečnické práce pro Vás zařídí firma SLÁDEK PROFI CLIMB ze Starého Plzence. Díky našemu mobilnímu hliníkovému lešení a montážním plošinám, které umíme rychle rozložit, je práce na zakázce rychle a kvalitně odvedena. Dostaneme se i do nejužších a nejméně přístupných částí fasády. Kromě běžných oprav zdí si může zákazník vybrat z široké palety kovových doplňků, jako jsou zábradlí, vrata, mříže, schody, ploty a brány. Pokud si chcete nabízení služby prohlédnout a posléze objednat, navštivte naše internetové stránky www.proficlimb.cz.


Opravy interiérů bytů, domů Plzeň

Opravy interiérů bytů, domů Plzeň

Interiérové opravy a stavby ve Starém Plzenci firma SLÁDEK PROFI CLIMB s.r.o. Opravíme a pomůžeme s jakýmikoliv stavbami v domácnosti od sanace až po pokládku plovoucích podlah. Nabízíme Vám služby: • likvidace plísní • malování • realizace podlah a lina • sádrokartonářství a elektroinstalace • výměny a opravy oken • sanačních omítek. A mnohé další opravy a výpomoc, které potřebujete ve svém interiéru. Pro všechny námi odvedené práce Vám garantujeme až 12 let plné funkčnosti. Na domluvu je možné financování stavby splácet pomocí půjčky či na splátkový kalendář. Vlastníme certifikát o řízení jakosti a vedeme systém managementu environmentalistiky. Více informací naleznete na www.proficlimb.cz


Půjčovna vysokozdvižných plošin Plzeň

Půjčovna vysokozdvižných plošin Plzeň

Vysokozdvižné plošiny půjčuje společnost SLÁDEK PROFI CLIMB. Pro práci ve výškách nabízíme k půjčení naší montážní plošinu Multicar MP-10. Je velmi vhodná pro práci v halách a dalších uzavřených prostorách. S touto plošinou se můžete dostat až do jedenácti metrů výšky. Pracovat na ní mohou dva dělníci najednou s hmotností hlavního koše až 250 kg. Složený stroj měří 3x2 metry a sám o sobě váží 3800 kilogramů. Plošina je kompatibilní s elektropohonem a dá se připojit na 380V. Za hodinu pronájmu i s naší odbornou obsluhou účtujeme 540 Kč. Nezapočítáváme kilometry ujeté na stavbu a zpět. Pro více informací a případné objednání našich služeb a strojů se podívejte na naše internetové stránky www.proficlimb.cz.


SVJ servis, služby pro bytové domy Plzeň

SVJ servis, služby pro bytové domy Plzeň

SVJ servis pro bytové domy zajišťuje společnost SLÁDEK PROFI CLIMB s.r.o. Zaměřujeme se na stavbu, rekonstrukci a údržbu staveb. Vyřešíme většinu problémů s Vaším bydlením. Naši zákazníci si nejčastěji přejí: - opravy zatékání a zateplování střech, izolace a spravení závad, natírání a zateplení obvodových plášťů budov, výrobu grafického nákresu, izolace panelových spár a zamezení tvoření plísní, - údržbu a čištění okapů, kompletní klempířské práce, rekonstrukce balkonů a jejich příslušenství, - zednictví v chodbách, suterénech, vyměnit lina a koberce, provedení výmalby dle vybraných odstínů, zabezpečení vchodových dveří budovy, aplikace ochranných prvků proti ptactvu. Pokud nemáte zrovna při ruce požadovaný obnos, zařídíme Vám splátkový systém či prodloužíme fakturaci. Všechny odpady, které vzniknou při naší práci, odvážíme na skládky a třídíme pro další užití. Zavedli jsme systémy podle norem ISO 9001:2008 a 14001:2004. Pro objednání naší pracovní síly a zkušeností volejte na telefonní číslo 602 80 30 62, nebo navštivte internetové stránky www.proficlimb.cz.


Zateplování fasád, opravy fasád -Plzeň

Zateplování fasád, opravy fasád -Plzeň

Opravy, natírání a zateplování obvodových fasád provádí firma SLÁDEK PROFI CLIMB, Starý Plzenec. Zateplení provádíme nejen kontaktním systémem, ale také opláštěním různými šablonami. Vhodné zateplení a úprava povrchu budovy zamezí úniku tepla, sníží výdaje za energie a rozzáří Váš dům. Také eliminuje hluk okolí a zamezí vlhnutí zdí. Na přání vyhotovíme grafické návrhy před samotnou realizací. Stavbu můžete financovat i formou půjčky, prodloužené splatnosti faktury nebo splátkový systém. Kvůli ochraně životního prostředí jsme zavedli systém environmentálního managementu ISO 14001:2004.


Opravy střešních krytin Plzeň

Opravy střešních krytin Plzeň

Opravy střešních krytin a zateplování provádí firma SLÁDEK PROFI CLIMB ve Starém Plzenci. Během let materiál na střeše degraduje a dochází k zatékání či špatné tepelné izolaci. My se staráme nejen o vzhled, ale také o kvalitní funkčnost krytiny. Celou dobu existence naší firmy se zabýváme realizací šikmých i plochých střech. Kromě těchto služeb nabízíme také: - přidružené klempířské práce - opravy výtahových nadstaveb, hromosvodů, vzduchotechniky a kanalizace - výměnu stoupaček. Provádíme kompletní služby renovace střech, čištění a nátěry. Opravíme a oživíme velké množství druhů krytin. Na objednání střechy také zateplujeme, čímž můžete razantně ušetřit náklady na vytápění. Více informací o našich službách získáte na internetových stránkách.


Mobilní pojízdné lešení Plzeň

Mobilní pojízdné lešení Plzeň

Zapůjčení mobilního pojízdného lešení z duralu nabízí firma SLÁDEK PROFI CLIMB s.r.o. Mobilní lešení, které půjčujeme včetně komplexního servisu, vám ušetří čas i peníze. Naše pojízdné lešení má široké využití v mnoha průmyslových oblastech, stavebnictví apod. Lze jej využívat v exteriéru i interiéru a jeho výhodou je snadná manipulace. Rozměry pracovní plošiny mobilního lešení jsou 1,3 x 2,5 m. Pracovat můžete ve výšce až 16 metrů a konstrukce podlahy má nosnost 500 kg. Dále nabízíme pronájem montážní plošiny Multicar MP – 10 s dosahem 11 m a možností práce na elektropohon, který je výhodou zejména v uzavřeném prostoru. Plošina je vhodná pro dva pracovníky. Další informace získáte na www.proficlimb.cz


Půjčovna mobilního hliníkového lešení s dopravou po Plzni zdarma

Půjčovna mobilního hliníkového lešení s dopravou po Plzni zdarma

Pronájem, doprava i případná montáž mobilního hliníkového lešení vynikající svou výbornou manipulací. Využití tohoto druhu lešení je opravdu velké, jak v exteriéru, tak interiéru. Hliníkové lešení má mnoho výhod, například: - Snadná a rychlá montáž přímo na místě - Vynikající manipulace díky pojízdným kolečkům - Nízká váha zajišťující skvělé mechanické vlastnosti - Kompaktní rozměry - Vysoká hodnota zatížení podlahy až 500 kg - Zdvih vysoký 16 metrů - Velké rozměry pracovní plochy 1,3 x 2,5 metru SLÁDEK PROFI CLIMB s.r.o. zajistí nejenom dopravu na stavbu po celé Plzni, ale také montáž samotného lešení a také pozdější demontáž. Doprava po Plzni je zahrnuta v ceně, v případě dopravy mimo Plzeň se účtuje cena navíc. Podnik je držitelem certifikátu kvality ČSN ISO 9001 : 2008 Pro další informace kontaktujte firmu SLÁDEK PROFI CLIMB s.r.o. na telefonním čísle 602 80 30 62.


Půjčovna vysokozdvižné plošiny Plzeň

Půjčovna vysokozdvižné plošiny Plzeň

Zapůjčujeme montážní plošinu Multicar MP – 10. Naše plošina je vhodná až pro dva pracovníky. Disponuje elektropohonem, proto není problém ji použít i na uzavřených místech, jako jsou např. výrobní haly. Technické údaje: - maximální pracovní výška je 11m - maximální nosnost plošiny je 250kg - s bočním vyložení 5m. Multicar MP – 10: - výška 3,1m - šířka 1,9m - celková hmotnost 3,8 t - elektropohon s připojením na 380V (možnost práce v uzavřeném prostoru). Cena se odvíjí od hodinového pronájmu s odbornou obsluhou – kilometry nepočítáme. Pro více informací volejte na telefonní číslo 602 803 062.


Zateplování fasád, opravy a renovace Plzeň

Zateplování fasád, opravy a renovace Plzeň

Opravujeme, renovujeme, natíráme a zateplujeme. Jsme firma z Plzně a pomůžeme Vám se vším, co se fasád týče. Zabráníme únikům tepla z Vašich domovů a tím ušetříte náklady na vytápění. Zateplujeme kontaktním zateplovacím systémem nebo opláštěním šablonami (především určeno pro průmyslové stavby). Používáme různé typy materiálů od několika výrobců. Na Vaše přání, před samotnou realizací, zhotovíme grafické plány. Budete vědět, jak Váš dům bude po renovaci vypadat. Vytvoříme mu úplně novou tvář. Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 602 80 30 62.


Půjčovna mobilního hliníkového lešení Plzeň

Půjčovna mobilního hliníkového lešení Plzeň

Potřebujete něco opravit ve výškách? Zapůjčíme Vám mobilní, pojízdné, hliníkové lešení. Manipulace s lešením je snadná, jelikož je lešení na kolečkách. V ceně za první pronajatý den je zahrnuta doprava po Plzni, montáž s demontáží a manipulace. Zajišťujeme kompletní servis, snažíme se plnit přání, které máte, a tím Vám ušetříme starosti. Technické parametry: - pracovní plošina disponuje rozměry 1,3 m na 2,5 m - maximální pracovní výška je 16 m - maximální nosnost plošiny je 500 kg. Předem nevybíráme žádné rezervační poplatky ani zálohy. Naše lešení využijete v průmyslu i jako soukromá osoba. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 803 062 nebo nám napište na e-mail sladek@proficlimb.cz.


Stavební práce, půjčovna lešení a plošin Plzeň

Stavební práce, půjčovna lešení a plošin Plzeň

Vše pro vaši rychlou, bezpečnou a bezproblémovou stavbu najdete u společnosti Sládek Profi Climb v Plzni. Naši spolehliví a kvalifikovaní pracovníci zajišťují veškeré stavební práce a půjčují také lešení a plošiny. Z oblasti stavební práce provádíme: - generální opravy střešních krytin včetně zateplování - nátěry, opravy a zateplování fasád - řešení závad obvodových stěn panelové výstavby - generální opravy lodžií a balkonů - montážní a zámečnické práce - podlahové krytiny, malování a další stavební práce v interiérech Pružně reagujeme na potřeby svých zákazníků, proto portofolio svých služeb z oblasti stavebních prací neustále rozšiřujeme, zdokonalujeme své technické vybavení i odborné znalosti. Najdete u nás také půjčovnu lešení a vysokozdvižných plošin. Naše půjčovna lešení vám ušetří starosti a posyktne vám i kompletní servis. Kdykoliv potřebujete, přijeďte si k nám do Plzně vypůjčit za velmi příznivé ceny: - mobilní lešení - mobilní hliníkové lešení - vysokozdvižné plošiny Samozřejmostí je u nás vysoká kvalita služeb, proto vám poskytujeme garanci například na hydroizolaci plochých střech až dvanáct let. Zakládáme si na své dobré pověsti, proto u nás pracují jen zkušení odborníci s dlouholetými zkušenostmi. Nezaměstnáváme “levné” pracovní síly, ale jen prověřené a spolehlivé pracovníky. Je-li pro vás platba za naše služby v danou chvíli příliš velká, nabízíme vám také řešení financování vaší stavby formou půjčky, prodloužené splatnosti faktury nebo splátkový systém. S námi je vše jednodušší, ale o nic méně kvalitní. Najdete nás v Plzni.


Hydroizolace, sanace, zateplování staveb Plzeň.

Hydroizolace, sanace, zateplování staveb Plzeň.

Údržba staveb: -fasády, zateplování, nátěry -hydroizolace, střechy -zámečnické práce -zateplování -malování a průmyslové nátěry -sanace omítek -likvidace plísní -klempířské a pokrývačské práce -montáže sádrokartonu a polykarbonátu -práce z lana.


Údržba staveb, zateplování a nátěry fasád Plzeň

Údržba staveb, zateplování a nátěry fasád Plzeň

Provádíme zateplování a nátěry fasád, hydroizolace střech, průmyslové nátěry, sanace omítek, likvidace plísní, klempířské a pokrývačské práce, montáže sádrokartonu a polykarbonátu.


Půjčovna lešení Plzeň - mobilní lešení s jednoduchou montáží

Půjčovna lešení Plzeň - mobilní lešení s jednoduchou montáží

Půjčujeme pojízdné hlíníkové lešení (hliníkové věže 16 m), montážní plošiny Mlulticar MP-10 s pohonem diesel i elektro. Sídlíme v Plzni. Jednoduchá manipulace i montáž.


Půjčovna lešení Plzeň

Půjčovna lešení Plzeň

PŮJČOVNA LEŠENÍ Mobilní hliníkové lešení Montážní plošinu MP – 10


Údržba staveb Plzeň

Údržba staveb Plzeň

ÚDRŽBA STAVEB Generální opravy střešních krytin včetně zateplování Fasády – nátěry, opravy, zateplování Řešení závad obvodových stěn panelové výstavby Generální opravy lodžií a balkonů Montážní a zámečnické práce Interiéry - podlahové krytiny, malování apod.


Půjčovna lešení Plzeň, montážní plošina

Půjčovna lešení Plzeň, montážní plošina

Půjčovna v Plzni: -pojízdné hliníkové lešení hliníkové věže 16m -montážní plošina Multicar MP-10 s pohonem diesel i elektro.