Garážová vrata sekční, odsuvná a výklopná, vrata lamelová rolovací z hliníku

Baran - FMB, spol. s r.o.

Garážová vrata sekční, odsuvná a výklopná, vrata lamelová rolovací z hliníku

Společnost Baran - FMB, spol. s r.o. připravila širokou nabídku garážových vrat od sekčních garážových vrat, přes odsuvná a výklopná garážová vrata, až po lamelová hliníková rolovací vrata, která se rolují pod strop nebo do strany. Všechny typy garážových vrat dodáváme včetně kvalitního bezpečnostního kování a technologicky vyspělých pohonných systémů. Společnost Baran - FMB, spol. s r.o. je autorizovaným obchodním zastoupením největšího českého výrobce garážových vrat LOMAX.

Kremal


Husovo nám. 585/3, Plzeň 301 00
Náš internetový obchod se zabývá prodejem elektrospotřebičů těchto značek:
-BRAUN, ROWENTA, TEFAL, KRUPS, MOULINEX,
DELONGHI, KENWOOD
-holící strojky
-zubní technika
-žehličky, vysavače, fény
-šlehače, toustovače, opékače
-fritovací hrnce
-rychlovarná konvice
-kávovary, tlakové hrnce
-teflonové pánve
-zahradní grily
-internetový obchod (E SHOP).

Záruční a pozáruční servis, zasílání vybraného zboží na dobírku:
-elektrospotřebiče výše uvedených
značek
-holící strojky i náhradní díly
-náhradní díly na všechny výrobky.

Produkty
  • kuchyňské roboty, kuchyňské mixéry, mlýnky na maso, domácí kávovary, rychlovarné konvice, fény na vlasy, holicí strojky, žehličky, podlahové vysavače
  • elektrospotřebiče pro domácnost, espressa a kávovary, kuchyňské roboty, rychlovarné konvice, grily a mixéry, vysavače a žehličky

Zakázková výroba elektroniky. Rychlé dodací lhůty, kvalita a dlouholetá zkušenost.

Výroba a čištění péřových produktů. Zakázková výroba lůžkovin, spacích pytlů a ložních souprav.


Související články
Průmyslové centrální vysavače Beam Electrolux

Roman Rozsypal - EKOELEKTRO

Průmyslové centrální vysavače Beam Electrolux

Roman Rozsypal – EKOELEKTRO je firma, která poskytuje zastoupení pro celou Moravu, co se týče centrálních vysavačů. Centrální vysavač Beam Electrolux znamená vysokou kvalitu a zajištěné veškeré služby.


CHLAZENÍ servis s.r.o.: vybavíme vás v oboru gastro

CHLAZENÍ servis s.r.o. Opava

CHLAZENÍ servis s.r.o.: vybavíme vás v oboru gastro

Nejeden kuchař si přeje mít pořádně vybavenou kuchyni, obzvláště v případě, když se pohybuje na profesionální úrovni. Můžete mít toho nejlepšího kuchaře, když ale nebude mít k výkonu práce k dispozici kvalitní nástroje, výsledek bude vždy jen poloviční. A hlavně, nepůjde to bez starostí a hladce. Chcete-li mít spokojené zaměstnance i zákazníky, měli byste provoz nejen slušně vybavit, ale poté ho také pravidelně servisovat. Vyhnete se tak neočekávaným výpadkům, které by mohly ohrozit fungování vašeho podniku. Nápomocná může být společnost CHLAZENÍ servis s.r.o., která vám spotřebiče dodá, namontuje a také pravidelně zkontroluje.


Kompletní elektro práce pro firmy i občany na Opavsku a Ostravsku

SV - Elektro, s.r.o.

Kompletní elektro práce pro firmy i občany na Opavsku a Ostravsku

Sháníte firmu v okolí Opavy nebo na Ostravsku, která by mohla zařídit elektro práce pro novostavbu, starší dům v rekonstrukci nebo byt? Nebo jste naopak firma, která shání firmu pro účely elektroinstalace a elektromontáže či pro účely revizních služeb nebo opravy elektrospotřebičů? V tom případě se můžete obrátit na firmu SV - Elektro, s.r.o.


Bílé zboží známých značek prodáváme a servisujeme v PERFEKT SERVIS

PERFEKT SERVIS spol. s r.o.

Bílé zboží známých značek prodáváme a servisujeme v PERFEKT SERVIS

Pračky a sušičky, myčky nádobí, ledničky a mrazáky, trouby a mikrovlnky i varné desky a digestoře. Veškeré bílé zboží a domácí spotřebiče prodává firma PERFEKT SERVIS spol. s r.o.. Kromě toho se ale zabýváme také opravami a servisem spotřebičů v záruce i po jejím uplynutí. Najdete u nás rovněž náhradní díly nebo třeba čisticí prostředky pro údržbu vašich spotřebičů.


Firemní články
Servis elektrospotřebičů Plzeň

Servis elektrospotřebičů Plzeň

Internetový obchod a kamennou prodejnou s elektrospotřebiči v Plzni poskytuje záruční a pozáruční servis známých a oblíbených značek ROWENTA, BRAUN, MOULINEX a dalších.


Prodej elektrospotřebičů Plzeň

Prodej elektrospotřebičů Plzeň

Prodej elektrospotřebičů v Plzni nabízí společnost Kremal. Navštivte kamennou prodejnu nebo e-shop. Společnost nabízí i záruční a pozáruční servis vybraných značek.


Internetový obchod s elektrospotřebiči

Internetový obchod s elektrospotřebiči

Kremal je internetový obchod (e-shop) s kamennou prodejnou zabývající se prodejem elektrospotřebičů. Kamenná prodejna se nachází v centru Plzně.


Prodej elektrospotřebičů, eshop, Plzeň.

Prodej elektrospotřebičů, eshop, Plzeň.

Prodej elektrostpotřebičů v kamenném obchodě i v našem e-shopu. -BRAUN, ROWENTA, TEFAL, KRUPS, KENWOOD, DELONGHI, MOULINEX -zubní technika -holící strojky -vysavače, žehličky, fény -šlehače, opékače, toustovače -fritovací hrnce, rychlovarné konvice -kávovary, tlakové hrnce, teflonové pánve -zahradní grily. Na veškerý sortiment záruční a pozáruční servis. Náhradní díly na všechny výrobky. Vybrané zboží zasíláme na dobírku. Více informací naleznete na našich www stránkách.