JH-VRATA Hlinovský


č.183, Útušice - Plzeň 332 09
Výroba, prodej, montáž, servis:
-vjezdové brány
-posuvné na koleji
-posuvné nesené
-křídlové
-garážová vrata
-průmyslová vrata
-rolovací ocelové
-sekční a rychloběžná průmyslová vrata
-rolovací mříže
-výklopná vrata Berry
-rolovací vrata RollMatic, Profirol
-předokenní rolety
-vjezdové závory
-parkovací zábrany, plastové clony
-elektrické pohony-dálkové ovládání
-pro křídlové a posuvné brány
-pro garážová a sekční průmyslová vrata
-kování pro brány a vrata
-posuvné brány na koleji, nesené
-koncové dorazy
-horní vedení
-regulovatelné panty
-zámek pro posuvné brány
-víka na sloupky
-panty s ložisky
-pro závěsná vrata
-závory
-markýzy
-Australia, Jamaica, Dakar, Silver Plus, Paladio


Zastoupení firmy Hörmann:
-sekční vrata
-zakázková kovovýroba
-elektroinstalace
-opravy, servis.
Zaměření pro Plzeň a Plzeňský kraj

Produkty
  • stínicí technika, roletové systémy, venkovní žaluzie, vertikální žaluzie, bytové žaluzie, stínicí markýzy, plissé žaluzie
  • kovové brány, gabionové koše, čtyřhranné pletivo, montáž oplocení, plotové sloupky a vzpěry, ostnaté a žiletkové dráty

Zámečnictví a klempířství Břeclav, výroba oplechování, okapové systémy, vložkování komínů.

Zámečnictví a klempířství Břeclav, výroba oplechování, okapové systémy, vložkování komínů

Zahradní sortiment – prodej okrasných květin a dřevin.

Zahradní sortiment – prodej okrasných květin a dřevin

Související články
1A TRADE: Okna a dveře pro každého

1A TRADE, s.r.o.

1A TRADE: Okna a dveře pro každého

Okna, dveře, vrata a brány té nejvyšší kvality na jednom místě? Ano je to možné, stačí se obrátit na společnost 1A TRADE. Již řadu let vám poskytujeme kompletní služby na poli provádění a dokončování staveb a nabízíme vám pouze osvědčené a kvalitní výrobky, které něco vydrží. Sháníte extrémně odolná plastová okna a dveře, nebo dáváte přednost vlastnostem hliníku? U nás seženete vše a to včetně potřebného příslušenství.


Stínicí technika zvyšuje komfort bydlení, na venkovní prvky by se mělo myslet již při plánování hrubé stavby

ISOTRA a.s.

Stínicí technika zvyšuje komfort bydlení, na venkovní prvky by se mělo myslet již při plánování hrubé stavby

Naše společnost ISOTRA a.s. Vám pomůže vybrat vhodné stínění do Vašeho domova. Můžete si nechat nainstalovat krásné a přepychové venkovní rolety, venkovní žaluzie nebo screenové rolety. Do interiéru můžete zvolit vnitřní rolety, látkové žaluzie i elegantní a moderní japonské stěny.


Průmyslová vrata – dodávka, montáž, záruční i pozáruční servis

Novaferm, s.r.o.

Průmyslová vrata – dodávka, montáž, záruční i pozáruční servis

Máte výrobní podnik, dílnu nebo jiné průmyslové prostory, kterým chcete zajistit bezpečnost, komfort a praktické řešení? Začněte speciálně řešenými vraty, která zajistí ještě mnohem více. Třeba praktickou manipulaci, zamezení úniku tepla a komfortní prostředí pro vaše zaměstnance. Abyste na to nebyli sami, tak se o systém vrat postará firma Novaferm, s.r.o., Praha 6.


Okenní sušáky a další doplňky pro okna bez vrtání namontuje firma EVOokna

EVOokna

Okenní sušáky a další doplňky pro okna bez vrtání namontuje firma EVOokna

Hodil by se vám okenní sušák, okenní zahrádka nebo třeba okenní držák, ale nechcete vrtat do oken či fasády domu, aby nedošlo k jejich znehodnocení. Co s tím? Řešení přináší firma EVOokna. Nabízíme sušáky prádla a další doplňky na plastová okna, která se dají uchytit bez vrtání a šroubování.


Firemní články
Spolehlivá sekční průmyslová či garážová vrata

Spolehlivá sekční průmyslová či garážová vrata

Sháníte průmyslová či garážová vrata za rozumnou cenu a z kvalitních materiálů? Firma JH-vrata Hlinovský vám je poskytne včetně dodávky a odborné montáže.


Nejlepší garážová a průmyslová vrata najdete v Plzni Útušicích

Nejlepší garážová a průmyslová vrata najdete v Plzni Útušicích

Ať už jste majitel průmyslového podniku, nebo hlava rodiny, zbystřete. Společnost Hörmann totiž připravila nabídku garážových a průmyslových vrat, která se neodmítá. Vrata Hörmann seženete u společnosti JH-VRATA, která sídlí v Plzni-Útušicích.


Nejen garážová vrata i brány přehledně na jednom místě – Plzeň

Nejen garážová vrata i brány přehledně na jednom místě – Plzeň

Hledáte vhodná vrata pro průmyslový podnik? Chcete vylepšit vzhled vaší garáže pomocí nových garážových vrat? Zcela jistě vám ve vašich požadavcích vyhoví společnost JH – VRATA Hlinovský. Právě tato firma nabízí široký sortiment vrat a brán různého typu, ať se jedná o garážová vrata, vjezdové brány či průmyslová vrata. Každý z těchto typů vrat a bran je nabízen v různých provedeních tak, aby bylo maximálně vyhověno vašim požadavkům na výsledný produkt a jeho instalaci. Garážová vrata jsou nabízena v těchto modelech: - garážová rolovací vrata Profirol - garážová sekční vrata Hörmann - garážová výklopná vrata Hörmann Berry - garážová rolovací vrata Hörmann RollMatic Pokud potřebujete svůj pozemek ohraničit a chcete jej současně uzavřít, posloužit vám mohou nabízené vjezdové brány. Jednotlivé typy jsou vhodné do různých lokalit, brány řešené pomocí kolejí využijete například v místech, kde je méně prostoru k otevírání klasických křídlových vrat. V nabídce JH – VRATA Hlinovský můžete vybírat z těchto variant: - vjezdové brány posuvné nesené - vjezdové brány posuvné na koleji - vjezdové brány křídlové Předchozí typy spíše využijí zájemci o zajištění vlastního pozemku. Pokud však sháníte vrata pro svou firmu, i s tímto problémem vám společnost pomůže. I u průmyslových vrat máte možnost vybrat si typ, který bude vyhovovat vašim potřebám: - průmyslová vrata sekční - průmyslová vrata rolovací ocelová - rolovací mříže - průmyslová vrata rychloběžné


Garážová vrata Hörmann Plzeň

Garážová vrata Hörmann Plzeň

Úsporná a elegantní garážová sekční vrata Hörmann vyrábí firma JH-VRTA Hlinovský. Vrata vyrábíme tak, aby se otevírala pod střechu. Díky tomu jsou maximálně úsporná a poskytují největší možný prostor v samotné garáži. Díky tomu můžete pohodlněji vjet i vyjet jak s osobním tak s terénním i dodávkovým automobilem. Jsou ochráněny proti vloupání západkovou deskou a čepem. Vrata jsou utěsněná přesně podle tvaru a drobných nedokonalostí vjezdu. Jsou ochráněna proti zkřehnutí a díky bočním zárubním a dalším drobnostem budí celistvým a harmonickým vzhledem. Díky DURATEC plastovému sklu jsou průhledy jen minimálně poškrábatelné a stále průhledné. Vybrat si můžete mezi třemi povrchy vrat: Woodgrain, Micrograin a Silkgrain, a také jejich tloušťku a šest možných dekorací dubu a Titan Metalic. Pokud si chcete objednat ocelová dvoustěnná vrata, nabízíme je v patnácti barvách s 200 odstíny. Jestliže si chcete prohlédnout celý katalog nabízených výrobků a objednat si či poradit s výběrem, navštivte naše internetové stránky.


Průmyslová vrata HÖRMANN -Plzeň

Průmyslová vrata HÖRMANN -Plzeň

Různé druhy průmyslových vrat Vám nabízí společnost JH-VRATA Hlinovský v Plzni. Nabízíme Vám několik druhů vrat vhodných do průmyslových budov. Rozdělují se na systémy: Sekční – s otevíráním ke stropu vytvářejí místo vevnitř i vně budovy. Díky využití stropního prostoru se vylučuje poškození automobilu či vrat při průjezdu. Ocelové rolovací – navíjejí se za překladem kompaktně a vzniká tak prostor nejen kolem ale i nad vjezdem. Jsou vhodné i do širokých hal. Nabízíme až 1000 odstínů barev v paletách RAL a NCS. Spirálové – pokud potřebujete rychle otevřít halu, bezdotyková spirálová vrata s kruhovou nebo oválnou spirálou jsou přesně pro Vás. Součástí nabídky jsou také rolovací mříže pro obchody. Vyrábíme je přesně na míru místnosti, kde má plnit svou funkci. Vybrat si můžete z mnoha variant vzhledů. Mají pojistku proti pádu mříže a nouzovou kličku pro případné ruční vytažení.


Prodej a montáž garážových vrat Hörmann Plzeň

Prodej a montáž garážových vrat Hörmann Plzeň

Prodej a následnou montáž garážových vrat od firmy Hörmann nabízí plzeňská společnost JH-VRATA Hlinovský. Garážová vrata Hörmann jsou nabízeny v několika variantách: - Rolovací (RollMatic) – Rolování až ke stropu pomocí tažných pružin. Provoz je velmi tichý. Tato vrata zajistí veliký prostor před garáží, ale i uvnitř. - Výklopná (Berry) – Vrata, která v sobě skrývají kombinaci moderního vzhledu, vysoké bezpečnosti a nejnovější techniky. - Sekční – Otevírají se svisle nahoru, což zajistí neomezený prostor před garáží i v samotné garáži. Každý z těchto tří typů má různé vlastnosti, projevující se při běžném používání. Všechny typy garážových vrat Hörmann mají společné to, že zajišťují maximální bezpečnost, uživatelskou nenáročnost a také přívětivý design. Při zájmu o vypracování cenové nabídky volejte na číslo 607 206 642, anebo využijte poptávkový formulář přímo na webových stránkách firmy.


Vrata a brány Plzeň

Vrata a brány Plzeň

Vyrobíme, dodáme a namontujeme vše od vratových systémů. Nabízíme vjezdové brány, garážová vrata, průmyslová vrata, rychloběžná vrata, garážová vrata Hörmann, průmyslová vrata Hörmann. Pohony pro garážová vrata a brány. Pohony a vrata Hörmann.


Vrata, brány Plzeňský kraj

Vrata, brány Plzeňský kraj

Vyrábíme a montujeme vjezdové brány, garážová a průmyslová vrata, předokenní rolety, vjezdové závory, parkovací zábrany, pohony pro garážová vrata a brány.


Výhodné ceny průmyslových vrat HÖRMANN.

Výhodné ceny průmyslových vrat HÖRMANN.

Nabízíme kvalitní průmyslová vrata Hörmann za velmi výhodné ceny. Průmyslová vrata, pohony a řídící jednotky společnosti Hörmann tvoří perfektně vzájemně sladěný systém od jednoho dodavatele. To šetří čas a náklady! Rozhodující je perspektivní technika, kvalita až do detailu a spolehlivá trvalá funkce. To Vám dává u průmyslových vrat Hörmann od začátku jistotu. To je kvalita Hörmann - Made in Germany


Sekční garážová vrata  HÖRMANN v akčních cenách.

Sekční garážová vrata HÖRMANN v akčních cenách.

Nabízíme cenově výhodná sekční garážová vrata Hörmann. Vrata Hörmann RenoMatic light ,včetně pohonu Hörmann ProMatic jsou konstrukčně stejná jako dvoustěnná tepelně izolovaná sekční garážová vrata Hörmann EPU v šesti akčních velikostech ,vzhled - drážka M ,povrch - woodgrain ,odstín - čistě bílá RAL 9010. Cena na letáku obsahuje: sekční vrata ,garážový pohon s dálkovým ovladačem HSM4 ,montáž ,doprava do 50 km od Plzně.


Vrata,brány,garážová a průmyslová vrata pro Plzeň a Plzeňský kraj

Vrata,brány,garážová a průmyslová vrata pro Plzeň a Plzeňský kraj

Výroba ,prodej ,montáž a servis: Vjezdové brány - křídlové ,otočné ,pojezdové ,posuvné ,samonosné.Garážová vrata - výklopná ,sekční ,rolovací ,křídlová.Garážová vrata Hörmann.Průmyslová vrata - sekční ,rolovací ,rychloběžná ,skládací.Průmyslová vrata Hörmann.Vjezdové závory.Parkovací zábrany.Pohony pro garážová vrata.Pohony pro vrata a brány.Dálkové ovládání.Ploty Plzeň.Zakázková kovovýroba.Elektroinstalace.Opravy a servis vrat a bran.Vrata a brány pro Plzeň a Plzeňský kraj.


Vrata,brány Plzeň

Vrata,brány Plzeň

výroba, prodej, montáž, servis: -vjezdové brány -garážová vrata -průmyslová vrata -předokenní rolety -vjezdové závory -parkovací zábrany, plastové clony -elektrické pohony-dálkové ovládání -zakázková kovovýroba -elektroinstalace -opravy, servis