SPECTRO a.s.


Malá 7, Plzeň 301 14

Realitní kancelář SPECTRO a.s. se specializuje především na:
-prodej nových bytů a rodinných domů ve vznikajících lokalitách
-úzkou spolupráci s developerskými společnostmi.
-pronájem bytů a nebytových prostor.
Pronajímáme zejména kanceláře v centru Plzně.
Nyní nabízíme k prodeji:
-nové moderní byty v prvotřídní lokalitě Plzeň – Bručná.
-nové RD na klíč v atraktivní lokalitě Plzeň - Lhota
-nové byty v bytovém domě v klidné lokalitě Plzeň – Valcha.
Zajistíme odbornou pomoc při financování.
Služby:
-prodej byty, rodinné domy
-developerské projekty
-pronájem kanceláří a bytů
-zprostředkování prodeje nemovitostí
-nemovitosti
-pozemky
-realitní kanceláře
-realitní činnost
-reality Plzeňsko
-zajištění právního servisu
-vypracování smlouvy
-vypracování daňového přiznání
-zprostředkování úvěru.

IČ: 61778451
DIČ: CZ61778451
Okres: Plzeň-město
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Miroslav Běl

Prodej bytů a rodinných domů Plzeň.

Prodej bytů a rodinných domů Plzeň.

Prodej nových bytů a rodinných domů. Pronájem kanceláří v centru Plzně. Služby: -developerské projekty -zprostředkování prodeje nemovitostí -pozemky -zajištění právního servisu -vypracování smlouvy -zprostředkování úvěru.


Pronájem kanceláří a bytů, Plzeň

Pronájem kanceláří a bytů, Plzeň

Nabízíme pronájem bytů a nebytových prostor. Pronajímáme zejména kanceláře v centru Plzně. Výhodné ceny, včetně právního servisu. Aktuální nabídka bytů: -pronájem luxusního bytu 7+1, 270 m2, Plzeň-Bolevec - klidná a žádaná lokalita, 21.000 Kč/měsíc+ en., tel. 777055960 -pronájem hezkého bytu 2+1 m2, Železná Ruda, výhled na Javor, 6.500Kč/měsíc+en., tel 777055960 -prodej zasíťovaného pozemku pro bydlení, obec Plešnice u Plzně, blízko Hracholuské přehrady, 1161 m2, 975 Kč/m2, tel. 777056960 -prodej nadstandardního bytu 2+1, cihla 53 m2, Kozolupy u Plzně, 1. NP, okna na J stranu, cena 1,349.000 Kč, tel. 774642556 Více informací na www.spectro-reality.cz (tel. 775610902)


Prodej bytů, Bytový dům Plzeň-Valcha

Prodej bytů, Bytový dům Plzeň-Valcha

Nabízíme Vám exluzivně prodej nových moderních bytů v atraktivní lokalitě Plzeň-Valcha, Sulkovská ul. Jedná se o velmi klidnou část městského obvodu Plzeň 3 s okolnímy lesy a blízkou Borskou přehradou, kde je v budoucnu plánováno velké sportovní centrum včetně aquaparku. Ceny jsou bezkonkurenční v dané lokalitě-pouhých 27 tis.Kč/m2. Tento zajímavý drobný developerský projekt je laděn velmi komorně, zahrnuje celkem 6 bytových jednotek ve 2 domech. Západní a východní domy mají každý svůj vlastní vchod. Přízemní byty o velikosti 2+kk mají terasu a vlastní oplocenou předzahrádku. Bytové jednotky o vel. 4+kk v 1. a 2. patře disponují rozlehlou lodžií s krásným jižním výhledem na okolní lesy a potok. Na společném pozemku bude vybudován malý dětský koutek s lavičkami k odpočinku. -komorní bydlení-pouze 6 b.j. -předzahrádky, terasy s jižním výhledem -dvorek se zázemím, příroda, lesy, přehrada -bezpečné bydlení-oplocený pozemek vč. parkování -MHD, nedaleké napojení na dálnici -blízkost nákupního centra Borská pole -bezkonkurenční ceny. Podrobnější informace naleznate na www.spectro-reality.cz (tel. 774642556)


Nové rodinné domy Plzeň-Lhota

Nové rodinné domy Plzeň-Lhota

Prodej nových RD na klíč v klidné lokalitě Plzeň-Lhota. V 1.etapě nabízíme 28 RD za zvýhodněné ceny. Jedná se o 7 typů domů o disp. 4+1, 4+kk, 5+kk s možností změny. Rodinné domy jsou samostatně stojící nebo dvojdomky s garáží či parkovacím stáním (většinou s pergolou). V ceně pozemek, standardy, plynový kotel, terasa, garáž nebo parkovací stání. Kompletní sítě, dobrá OV. Prioritou této lokality je velmi pěkné bydlení v přírodě na okraji Plzně a zároveň snadná dostupnost do Plzně. -nové RD Plzeň-Lhota, lokalita Na Dolíkách -čistá příroda nad řekou -atraktivní prostředí-lesy, cyklostezky -7 typů domů s garáží či venkovním stáním -výměry 90-126 m2, pozemky 347-829 m2 -MHD, snadná dostupnost do Plzně (pouhých 8 km) -blízké napojení na dálnici D5 -ceny již od 3,051.000 Kč vč. pozemku a DPH Podrobnosti naleznete na www.spectro-reality.cz (tel. 777055960, 775610902)


Prodej bytů, Nové byty Plzeň-Bručná

Prodej bytů, Nové byty Plzeň-Bručná

Prodej nových moderních bytů v žádané lokalitě městské části Plzeň Bručná, lokalita Do Zámostí. Zvýhodněné ceny již od 30 tis. Kč/m2. Projekt členěn do 5 objektů o celkovém počtu 150 b.j., které vzniknou ve 4 etapách. Nabízíme byty všech velikostí. Možnost utvoření interiéru dle vlastního vkusu klienta. Každý byt má svůj balkon či prostornou terasu. Parkování zajišťuje halová garáž v podzemním podlaží domu nebo venkovní stání v bezpečném vnitrobloku chráněném parkovací závorou. -nejlepší adresa v Plzni -prvotřídní lokalita -bydlení v přírodě, řeka, cyklostezky -dětské hřiště a oddychová zóna ve vnitrobloku -výborné dopravní spojení a občanská vybavenost -úsporný provoz domu díky kvalitním materiálům Více informací naleznete na www.spectro-reality.cz (tel. 777055960, 774642556)Další produkty a služby
  • zprostředkování prodeje nemovitosti, servis při koupi bytu, developerské projekty, služby realitního makléře


Související články
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Prodávejte vaši nemovitost s námi
Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.


Prodej a odhady nemovitostí pro právnické i fyzické osoby
Prodej a odhady nemovitostí pro právnické i fyzické osoby

Nákup i prodej nemovitosti s sebou vždy přináší mnoho starostí. Je cena přiměřená? Vyplatí se nákup dané nemovitosti? Nebylo by dobré s prodejem ještě chvíli počkat? Tyto a mnohé další otázky trápí snad každého, kdo se nemovitostmi nějakým způsobem zabývá. Odborníci z firmy CONSULT VK Litomyšl, s.r.o. jsou tu pro všechny právnické i fyzické osob, které chtějí nejenom poradit, ale také efektivně prodat a zhodnotit.


G2 Reality Zlín: prodej nemovitostí, pronájem i rekonstrukce
G2 Reality Zlín: prodej nemovitostí, pronájem i rekonstrukce

Hledáte nové bydlení? Najdeme vám vhodnou lokalitu, poradíme a pomůžeme rovněž s vyřízením hypotéky. Jsme totiž zlínská realitní kancelář G2 Reality, s.r.o., která zajišťuje tradiční realitní služby pro kupující i prodávající. Vykupujeme nemovitosti, zprostředkujeme prodej nemovitostí i jejich pronájem a postaráme se také o rekonstrukce. Naše služby využijete v celém Zlínském kraji.