Happy Model s.r.o.


Nade Mží 2, Plzeň 326 00

internetový prodej modelů železnic, modelů aut a stavebnic:

Železniční modely firem: Auhagen, Bramos, Brawa,
ČsTrain, Faller, Fleischmann, Lenz, Liliput,
Märklin, Noch, Peco, Piko, Preiser, Roco,
Tillig, Trix, Vollmer, malosériové modely a další

Modely aut: AWM, Brekina, Herpa, Igra, Icar, Rietze,
Wiking, Siku.

Stavebnice Revell, Italeri, Hasegawa, Trumpeter, Hät,
Kibri, SDV, Hauler, Trident a další

- opravy železničních modelů.

IČ: 26371014
DIČ: CZ26371014
Okres: Plzeň-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Vladimír Švígler

Modely Plzeň.

Modely Plzeň.

Nejširší zastoupení v naší nabídce má modelová železnice (vláčky, mašinky, vagónky, koleje a další příslušenství). Máme ale rovněž bohatou nabídku materiálů pro tvorbu kolejiště a diorámat, a různých modelů (modely autíček, modely lodí, modely letadel, vojenská technika). Nezáleží na tom, zda sháníte autíčko či mašinku pro svého potomka nebo propracovaný sběratelský kus, u nás naleznete obojí. Dále nabízíme poradenství při tvorbě a návrhu kolejiště a diorámat. Provádíme opravy, digitalizaci a servis lokomotiv a to zejména velikostí TT, H0 (někdy nesprávně označovanou jako HO), zahradní železnice G a další. Nabízíme vláčky, autíčka, modely a plastikové stavebnice od výrobců A.C.M.E., Abrex, Auhagen, Bemo, Brawa, Brekina, Busch, ESU, Faller, Fleischmann, Gutzold, Hasegawa, Hauler, Heris, Herpa, ICM, Jordan, Kibri, Kuehn Modell, Lenz, LGB, Liliput, Mamoli, Märklin, Micro Metakit, Noch, Peco, Piko, PMT, Polák, Preiser, Rietze, Rivarossi, Roco, Sádlo, Sommerfeldt, Tillig, Trident, Trix, Universal Hobbies, Viessmann, VK Modell, Vollmer, Weinert modellbau, Wiking a dalších.Další produkty a služby
  • dřevěné hračky, mechanické hračky, elektronické hračky, stavebnice, vzdělávací hračky, hračky do vany

Půjčíme Vám čistící techniku značky Karcher, která se postará o to, že Váš domov bude dokonale čistý. V nabídce máme čistící stroje na koberce, vysavače i přístroje na čištění oken.

Související články
Modely, hračky a stavebnice pro děti
Modely, hračky a stavebnice pro děti

Děti milují různé hračky, obzvláště když mají tvar automobilu, traktoru, náklaďáku nebo zemědělské techniky. Ovšem malé princezny samozřejmě nepohrdnou ani panenkami. Všechny tyto hračky najdete v e-shopu naší firmy AGS Ing. Beneš.


Pořiďte si ruční vozík, květinový stojan nebo vozítko pro děti formou tříkolky od firmy Kovodružstvo
Pořiďte si ruční vozík, květinový stojan nebo vozítko pro děti formou tříkolky od firmy Kovodružstvo

Kovodružstvo v Žebráku, což je kousek u Prahy, se zabývá především kovovýrobou, lisováním, ohýbáním a tvarováním trubek a plechů. Mezi jejich další činnosti patří povrchová úprava práškovými barvami, a proto je každý jejich produkt krásný a nový.


Dětský ráj v centru Prostějova má na skladě vše, co potřebují miminka i maminky
Dětský ráj v centru Prostějova má na skladě vše, co potřebují miminka i maminky

Nakupování výbavičky pro očekávané miminko je milou povinností každé nastávající maminky. V Dětském ráji seženete kompletní výbavičku na jednom místě, za skvělé ceny a navíc si můžete nechat při výběru vhodných výrobků poradit od zkušenějších.


Kancelářské potřeby i do elektronické doby
Kancelářské potřeby i do elektronické doby

Přestože většina kanceláří využívá čím dál více informačních technologií, stále se neobejdeme bez kvalitních kancelářských potřeb. Papír do tiskárny, propisky, ale i úklidové a hygienické potřeby nebo káva. To všechno jsou věci, které nám denně usnadňují a zpříjemňují práci. A to všechno jsou také kancelářské potřeby a další produkty, které pohodlně seženete v plzeňském velkoobchodě a e-shopu Orvest.