Trio - D spol. s r.o.


Chotíkovská 161/23, Plzeň 318 00
Společnost Trio - D spol. s r.o. se sídlem v Plzni se zabývá velkoobchodním prodejem kompletního sortimentu barev a laků včetně zateplovacích systémů, prodejem přípravků na ochranu rostlin a dodávkou osiv a sadby.

Dodáváme základní, vrchní, fasádní a interiérové barvy, ředidla, lazury, omítky a penetrace a nabízíme barvy ve spreji a plnění sprejů. Zajišťujeme také míchání barev a prodáváme malířské nářadí a omítkové mozaiky.

Od roku 1992 se také zabýváme prodejem přípravků na ochranu rostlin renomovaných chemických firem a distribucí pesticidů. V současné době může firma Trio- D díky vysoce profesnímu přístupu poradenského týmu nabídnout našim zákazníkům komplexní řešení jejich problémů.
Nabízíme např. herbicidy, fungicidy, insekticidy, růstové regulátory a stimulátory, mořidla, listová a speciální hnojiva, dezinfekční prostředky, prostředky pro konzervaci píce, silážní plachty a další.

Od roku 2011 se zabýváme také dodávkou osiv a sadby.
Nabízíme např. osivo obilnin, luskovin jetelovin, olejnin a přadných rostlin, dále osivo kukuřice a čiroků, řepky, sadbu brambor a další.
Nabízíme také poradenskou službu (odrůdová skladba, množení, čištění osiv…) a dopravu osiv a sadby k odběratelům.
Velikost balení osiv a sadby připravíme dle přání odběratele.

Produkty
  • ruční nářadí, pneumatické nářadí, vybavení do dílny, elektrické nářadí, nářadí pro pokládku, rotační nářadí
  • ochranné nátěrové hmoty, syntetické a univerzální barvy, ředidla a rozpouštědla, olejové laky a fermeže
  • prodej semen okrasných rostlin, ovocná semena, semena zeleninová, přípravky proti plevelům, hnojiva a komposty

Montáž a opravy plynových zařízení, plynového potrubí a jiných potrubních systémů.

Kvalitní zpracování plechů, svařování a zamečnická výroba.


Související články
Masožravá zahrada přináší revoluci v ochraně soukromí vašeho zahradního bazénu!

Masožravá zahrada

Masožravá zahrada přináší revoluci v ochraně soukromí vašeho zahradního bazénu!

Zažijte dokonalý klid a soukromí ve vašem zahradním bazénu s inovativním řešením od Masožravé zahrady. Naše živé ploty z Zmijovce titánského vás ochrání před zvědavými sousedy a zajistí, že vaše odpočinkové chvíle u bazénu s protiproudem zůstanou jen vaše.


Fasádní barvy Opava a okolí - všechny značky pod jednou střechou včetně míchacího centra za super ceny

ABC barvy s.r.o.

Fasádní barvy Opava a okolí - všechny značky pod jednou střechou včetně míchacího centra za super ceny

Potřebnou barvu vám poskytnou a v případě potřeby i namíchají, díky jejich speciálně vybavenému tónovacímu centru Abc barvy, které sídlí na ulici Bochenkova 2 v Opavě. Tato firma poskytuje kompletní sortiment interiérových a fasádních barev.


COROLL s.r.o.: Přední dodavatel strojírenských komponent v ČR

COROLL s.r.o.

COROLL s.r.o.: Přední dodavatel strojírenských komponent v ČR

COROLL s.r.o. je dlouholetým a spolehlivým partnerem českého a slovenského průmyslu. Specializujeme se na ložiska, kuličkové šrouby, lineární techniku a další komponenty od špičkových světových výrobců. Díky naší odbornosti, technickému zázemí a širokému sortimentu jsme největším dodavatelem ložisek pro výrobce obráběcích strojů v zemi. Náš tým zkušených pracovníků spolupracuje s klienty při konstrukci nových výrobků a optimalizaci stávajících zařízení. Jsme hrdí na pozitivní zpětnou vazbu a spokojené zákazníky, kteří svědčí o našem profesionálním přístupu a kvalitě. Nabízíme rozsáhlé skladové zásoby a dodáváme nejen do ČR, ale také do zahraničí prostřednictvím našich poboček na Slovensku a v Maďarsku. Navíc jsme se stali certifikovaným AIP partnerem japonského výrobce ložisek NSK, což nás činí prvním a jediným AIP partnerem NSK v České Republice."


Zelený, červený a bílý kratom s jedinečnými účinky na tělo i mysl

ZELENÝ KRÁL

Zelený, červený a bílý kratom s jedinečnými účinky na tělo i mysl

Zelený Král vám přináší široký výběr kvalitního a čistého kratomu, který je vakuově balený pro zachování čerstvosti a účinnosti. Můžete si vybrat z různých druhů kratomu, které se liší barvou, chutí a účinkem. Zelený kratom je ideální pro zvýšení energie, motivace a produktivity. Červený kratom je skvělý pro uvolnění, relaxaci a boj proti bolesti. Bílý kratom je perfektní pro zlepšení nálady, optimismu a energie. Každý z nich má své jedinečné vlastnosti a výhody, které si můžete užít podle vašich potřeb a preferencí.


Firemní články
Agrochemie, pesticidy Plzeň, přípravky na ochranu rostlin, růstové regulátory a stimulátory

Agrochemie, pesticidy Plzeň, přípravky na ochranu rostlin, růstové regulátory a stimulátory

Nabízíme kompletní přípravky na ochranu rostlin od renomovaných chemických firem, distribuujeme pesticidy, herbicidy, insekticidy, fungicidy, listová a speciální hnojiva, růstové stimulátory.