Thermona, spol. s r.o.


Stará Osada 258, Zastávka u Brna 664 84
Thermona, spol. s r.o.
Výroba:
-tradiční český výrobce kotlů THERM
-plynové kotle
-kondenzační kotle
-elektrokotle
-kaskádové kotelny.

Prodej, dodání, montáž:
-zásobníky teplé vody
-regulace kotlů a kotelen
-solární systémy.

Služby:
-montáže tepelných kotelen a solárních systémů
-bezplatné poradenství v oblasti úspor energie
-bezplatné poradenství při výběru vhodného dodavatele plynu, elektřiny.

Produkty
  • topenářský materiál, kotlová armatura, nerezové potrubí, stavební technika, dodávka vody, vyvážení průtoku, ohřívací soustava
  • radiátorové ventily a kohouty, expanzní nádoby, pojistné a odvzdušňovací ventily, manometry a teploměry
  • instalatérské výrobky, vodoinstalatérské trubky, vodoinstalatérské tvarovky, vodoinstalatérské uzavírací armatury, vodoinstalatérské příslušenství

Zahradní sortiment – prodej okrasných květin a dřevin.

Zahradní sortiment – prodej okrasných květin a dřevin

Prodej železářského zboží Třinec, železářství a potřeby pro kutily.

Prodej železářského zboží Třinec, železářství a potřeby pro kutily

Související články
Moderní elektrické vytápění nejen rodinných domů

SEFEN, spol. s r.o.

Moderní elektrické vytápění nejen rodinných domů

Řešíte jaké vytápění je vhodné do vaši domácnosti nebo jiného objektu? Ať jde o byt nebo dům, komerční prostory, tak stále oblíbené je elektrické vytápění. Požadavkům svých zákazníků právě v tomto směru vychází vstříc česká společnost Sefen spol. s r.o. Frýdek Místek. Jejich působení je kromě jiného právě v oblasti systémů elektrického vytápění.


Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

DILES Company s.r.o.

Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

Materiálů, které se používají na stavby nových vodovodů, kanalizací nebo plynovodů, je velké množství. Nejen v počtu, ale také oblasti rozmanitosti. Proto stavební firmy vítají možnost objednat a nechat si dovézt tyto potřeby přímo na místo stavby.


Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

ELMAR group spol. s r.o.

Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

Hledáte v oblasti řídící techniky toho pravého partnera? Pak se můžete obrátit právě na tuto firmu, která se řídí heslem, že každý problém má své řešení. Zajistí kvalitní vzduchotechniku, navrhnou projekt, nainstalují zařízení a provedou i následný servis.


Čištění a proplachování trubek, tlakové zkoušky či revize vodovodního potrubí už nemohou být jednodušší...

REMS Česká republika s.r.o.

Čištění a proplachování trubek, tlakové zkoušky či revize vodovodního potrubí už nemohou být jednodušší...

Představujeme Vám praktický a užitečný produkt společnosti REMS Česká republika s.r.o, výrobce profesionálního nářadí pro instalatéry, topenáře a plynaře. Jedná se o přístroj REMS Multi-Push SL/SLW, určený k čištění a proplachování trubek a pro tlakové zkoušky či revize vodovodního potrubí. Funkčnost přístroje a jednoduchost jeho ovládání překvapí profesionály i amatéry...


Firemní články
Elektrické a plynové kotle od jediného ryze českého výrobce Thermona

Elektrické a plynové kotle od jediného ryze českého výrobce Thermona

Věděli jste, že elektrické a plynové kotle jsou v dnešní době většinou dováženy ze zahraničí? Že v ČR existuje jen jediná firma, která si udržela ryze českou kapitálovou účast? Touto výjimkou na tuzemském trhu je společnost Thermona, výrobce a dodavatel elektrických a plynových kotlů pro ohřev vody prvotřídní kvality.


Plynové, kondenzační kotle Brno

Plynové, kondenzační kotle Brno

Firma Thermona, spol. s r.o., která sídlí v Zastávce u Brna, provádí montáž, instalaci, prodej plynových kotlů, kondenzačních kotlů, stacionárních kotlů. Kondenzační kotel oproti s klasickému kotli spotřebuje méně energie a obsah škodlivin CO2 a NOx se snižuje na minimum. Plynový kotel se využívá zejména v domácnostech, umí vytopit úsporně místnosti a ohřát teplou vodu. V dnešní době jsou kotle vybaveny nízkoemisními hořáky, a získaly známku Ekologicky šetrný výrobek. Plynové kotle nabízíme nástěnné plynové (instalujeme na zeď) , stacionární kotle (stojí na zemi), a rozdělujeme je také na teplovodní kotle, a kondenzační kotle. Nástěnný plynový kotel je běžně využívám pro vytopení domů a bytů. Dodáváme více modelů a značek. Více informací najdete na webových stránkách.


Elektrokotle Brno

Elektrokotle Brno

Společnost Thermona, spol. s r.o., se sídlem v Zastávce u Brna, nabízí dodávku, prodej elektrokotle, plynové kotle, kondenzační kotle, kaskádové kotelny, zásobníky teplé vody, a příslušenství kotlů. Elektrokotel není úplně pravé elektrické topení, protože elektrokotel funguje vlastně stejně jako kotel s hořákem. Elektrokotel je doplňkovým zdrojem v topné soustavě, kdy hlavním zdrojem tepla je kotel, který je používán na tuhá paliva. Často je doplňujícím zdrojem k novým topením, jako je tepelné čerpadlo nebo solární termický kolektor. Elektrokotle musí být instalovány a zapojeny vždy odbornou firmou. Elektrokotle THERM mají snadnou obsluhu, určité typy elektrokotlů jako jsou EL 5, 9 a 14 mají dotykový displej. Parametry se zobrazí slovně a můžete si zvolit různé jazyky. Nabízíme různé typy nástěnných elektrokotlů THERM. Více informací najdete na webových stránkách.


Kondenzační kotle Brno, Zastávka u Brna

Kondenzační kotle Brno, Zastávka u Brna

Kondenzační kotle Brno, Zastávka u Brna. Kondenzační kotle -větší plocha výměníku kotle -při spalování plynu vzniká množství vodních par -vratná voda je takto předehřívána -ve srovnání s klasickými kotli spotřebují méně energie -k vyšší účinnosti a dokonalejší regulaci kondenzačních kotlů, dosahují úspory minimálně 20 % nákladů, při využití podlahového vytápění potom až 30 %. -návratnost vyšší investice -kondenzační kotle pracují s nižší teplotou vody v radiátorech.


Thermona kotel a zásobník, Brno, plynový kotel, kondenzační kotel

Thermona kotel a zásobník, Brno, plynový kotel, kondenzační kotel

Firma Thermona, spol. s r.o. v rámci celé České republiky nabízí akční sety na vybrané kotle a zásobníky. V termínu od 1. října do 15. prosince probíhá akční nabídba: Akční sety kotel + zásobník. -plynové nástěnné kotle i plynové kondenzační kotle -zásobníky, nepřímotopné ohřívače THERM pro stálé ohřívání teplé vody. Plynový nástěnný kotel Vám zaručí teplo a teplou vodu a to vše za přijemnou cenu. Jednoduché propojení kotle a zásobníku.


Kotle Brno, kaskádové kotelny

Kotle Brno, kaskádové kotelny

Thermona, spol. s r.o. Kotle Brno, kaskádové kotelny. Kaskádová kotelna je systém zapojení několika kotlů za sebou.V technice topného systému je kaskádový systém metodou pro optimalizaci instalace s velkým výkonem. Místo jednoho kotle s velkým výkonem, je v kaskádovém řešení možnost zapojit jen tolik kotlů, kolik je v dané chvíli potřeba. Množství kotlů, které má být v provozu je elektronicky regulováno. Prodej, servis, montáž kotlů: -Therm KD 45 -Therm TRIO 90 -Therm DUO 50 -Therm TRIO 90T -Therm DUO 50FT.


Kotle, plynové, kondenzační, elektrokotle, Brno

Kotle, plynové, kondenzační, elektrokotle, Brno

Kotle plynové, kondezační, elektrokotle, Zastávka u Brna, Brno. Provádíme montáž, servis a prodej. Systém ústředního vytápění: -kotle s pevnými palivy (uhlí, koks, dřevo) -naftové, plynové -horkovzdušné, parní a vodní -se samovolným nebo nuceným oběhem Nabízíme: -plynový kotel-vhodné pro domácnost, občanské i průmyslové stavby -stacionární kotel -kondenzační kotel -kotel na pavná paliva -elektrokotel -kaskádové kotelny. Kotle THERM. Konstrukční řešení, označení: -LX - kotel určený pouze pro ohřev topného systému - LXZ - modifikace kotle pro ohřev topného systému a pro řízení ohřevu zásobníku TUV -CX (kombi) – kotel pro ohřev topného systému a průtokový ohřev TUV. Jsou konstruovány s maximální účinností, minimálními emisemi, provoz je hospodárný.Výkon plynule regulovaný.