Thermona, spol. s r.o.


Stará Osada 258, Zastávka u Brna 664 84

Thermona, spol. s r.o.
Výroba:
-tradiční český výrobce kotlů THERM
-plynové kotle
-kondenzační kotle
-elektrokotle
-kaskádové kotelny.

Prodej, dodání, montáž:
-zásobníky teplé vody
-regulace kotlů a kotelen
-solární systémy.

Služby:
-montáže tepelných kotelen a solárních systémů
-bezplatné poradenství v oblasti úspor energie
-bezplatné poradenství při výběru vhodného dodavatele plynu, elektřiny.

IČ: 13692861
DIČ: CZ13692861
Okres: Brno-venkov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Milan Kubíček

Elektrické a plynové kotle od jediného ryze českého výrobce Thermona

Elektrické a plynové kotle od jediného ryze českého výrobce Thermona

Věděli jste, že elektrické a plynové kotle jsou v dnešní době většinou dováženy ze zahraničí? Že v ČR existuje jen jediná firma, která si udržela ryze českou kapitálovou účast? Touto výjimkou na tuzemském trhu je společnost Thermona, výrobce a dodavatel elektrických a plynových kotlů pro ohřev vody prvotřídní kvality.


Plynové, kondenzační kotle Brno

Plynové, kondenzační kotle Brno

Firma Thermona, spol. s r.o., která sídlí v Zastávce u Brna, provádí montáž, instalaci, prodej plynových kotlů, kondenzačních kotlů, stacionárních kotlů. Kondenzační kotel oproti s klasickému kotli spotřebuje méně energie a obsah škodlivin CO2 a NOx se snižuje na minimum. Plynový kotel se využívá zejména v domácnostech, umí vytopit úsporně místnosti a ohřát teplou vodu. V dnešní době jsou kotle vybaveny nízkoemisními hořáky, a získaly známku Ekologicky šetrný výrobek. Plynové kotle nabízíme nástěnné plynové (instalujeme na zeď) , stacionární kotle (stojí na zemi), a rozdělujeme je také na teplovodní kotle, a kondenzační kotle. Nástěnný plynový kotel je běžně využívám pro vytopení domů a bytů. Dodáváme více modelů a značek. Více informací najdete na webových stránkách.


Elektrokotle Brno

Elektrokotle Brno

Společnost Thermona, spol. s r.o., se sídlem v Zastávce u Brna, nabízí dodávku, prodej elektrokotle, plynové kotle, kondenzační kotle, kaskádové kotelny, zásobníky teplé vody, a příslušenství kotlů. Elektrokotel není úplně pravé elektrické topení, protože elektrokotel funguje vlastně stejně jako kotel s hořákem. Elektrokotel je doplňkovým zdrojem v topné soustavě, kdy hlavním zdrojem tepla je kotel, který je používán na tuhá paliva. Často je doplňujícím zdrojem k novým topením, jako je tepelné čerpadlo nebo solární termický kolektor. Elektrokotle musí být instalovány a zapojeny vždy odbornou firmou. Elektrokotle THERM mají snadnou obsluhu, určité typy elektrokotlů jako jsou EL 5, 9 a 14 mají dotykový displej. Parametry se zobrazí slovně a můžete si zvolit různé jazyky. Nabízíme různé typy nástěnných elektrokotlů THERM. Více informací najdete na webových stránkách.


Kondenzační kotle Brno, Zastávka u Brna

Kondenzační kotle Brno, Zastávka u Brna

Kondenzační kotle Brno, Zastávka u Brna. Kondenzační kotle -větší plocha výměníku kotle -při spalování plynu vzniká množství vodních par -vratná voda je takto předehřívána -ve srovnání s klasickými kotli spotřebují méně energie -k vyšší účinnosti a dokonalejší regulaci kondenzačních kotlů, dosahují úspory minimálně 20 % nákladů, při využití podlahového vytápění potom až 30 %. -návratnost vyšší investice -kondenzační kotle pracují s nižší teplotou vody v radiátorech.


Thermona kotel a zásobník, Brno, plynový kotel, kondenzační kotel

Thermona kotel a zásobník, Brno, plynový kotel, kondenzační kotel

Firma Thermona, spol. s r.o. v rámci celé České republiky nabízí akční sety na vybrané kotle a zásobníky. V termínu od 1. října do 15. prosince probíhá akční nabídba: Akční sety kotel + zásobník. -plynové nástěnné kotle i plynové kondenzační kotle -zásobníky, nepřímotopné ohřívače THERM pro stálé ohřívání teplé vody. Plynový nástěnný kotel Vám zaručí teplo a teplou vodu a to vše za přijemnou cenu. Jednoduché propojení kotle a zásobníku.


Kotle Brno, kaskádové kotelny

Kotle Brno, kaskádové kotelny

Thermona, spol. s r.o. Kotle Brno, kaskádové kotelny. Kaskádová kotelna je systém zapojení několika kotlů za sebou.V technice topného systému je kaskádový systém metodou pro optimalizaci instalace s velkým výkonem. Místo jednoho kotle s velkým výkonem, je v kaskádovém řešení možnost zapojit jen tolik kotlů, kolik je v dané chvíli potřeba. Množství kotlů, které má být v provozu je elektronicky regulováno. Prodej, servis, montáž kotlů: -Therm KD 45 -Therm TRIO 90 -Therm DUO 50 -Therm TRIO 90T -Therm DUO 50FT.


Kotle, plynové, kondenzační, elektrokotle, Brno

Kotle, plynové, kondenzační, elektrokotle, Brno

Kotle plynové, kondezační, elektrokotle, Zastávka u Brna, Brno. Provádíme montáž, servis a prodej. Systém ústředního vytápění: -kotle s pevnými palivy (uhlí, koks, dřevo) -naftové, plynové -horkovzdušné, parní a vodní -se samovolným nebo nuceným oběhem Nabízíme: -plynový kotel-vhodné pro domácnost, občanské i průmyslové stavby -stacionární kotel -kondenzační kotel -kotel na pavná paliva -elektrokotel -kaskádové kotelny. Kotle THERM. Konstrukční řešení, označení: -LX - kotel určený pouze pro ohřev topného systému - LXZ - modifikace kotle pro ohřev topného systému a pro řízení ohřevu zásobníku TUV -CX (kombi) – kotel pro ohřev topného systému a průtokový ohřev TUV. Jsou konstruovány s maximální účinností, minimálními emisemi, provoz je hospodárný.Výkon plynule regulovaný.Další produkty a služby
  • topenářský materiál, kotlová armatura, nerezové potrubí, stavební technika, dodávka vody, vyvážení průtoku, ohřívací soustava
  • radiátorové ventily a kohouty, expanzní nádoby, pojistné a odvzdušňovací ventily, manometry a teploměry
  • instalatérské výrobky, vodoinstalatérské trubky, vodoinstalatérské tvarovky, vodoinstalatérské uzavírací armatury, vodoinstalatérské příslušenství


Související články
Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě
Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

Materiálů, které se používají na stavby nových vodovodů, kanalizací nebo plynovodů, je velké množství. Nejen v počtu, ale také oblasti rozmanitosti. Proto stavební firmy vítají možnost objednat a nechat si dovézt tyto potřeby přímo na místo stavby.


Plynové kotle, servis plynových kotlů i kominické práce nabízí Antonín Pech
Plynové kotle, servis plynových kotlů i kominické práce nabízí Antonín Pech

Kotle na plyn, tuhá paliva, biomasu i elektrokotle. Jejich prodej, montáže a servis nabízí firma Antonín Pech. Provádíme instalatérské, zámečnické, zednické, obkladačské, soustružnické i kominické práce. Obraťte se na nás také, pokud potřebujete zajistit čištění komínů nebo jejich vložkování. Prodáváme, montujeme a servisujeme tepelná čerpadla a solární systémy. Ať už sháníte plynové kotle, potřebujete pomoci s návrhem a stavbou kotelny nebo rekonstrukcí bytového jádra, obraťte se na nás.


Výroba potrubních dílů
Výroba potrubních dílů

Kvalita potrubních dílů spočívá nejen v použitých materiálech, ale také v použité technologii, zkušenostech zaměstnanců a profesionálním přístupu firmy k požadavkům zákazníků. Vaše požadavky splní a kvalitně odvedenou práci poskytne firma ELZA Předměřice, s.r.o.


Rekuperační systémy a instalační materiály k rekuperačním jednotkám nakoupíte v našem eshopu
Rekuperační systémy a instalační materiály k rekuperačním jednotkám nakoupíte v našem eshopu

Pokud chcete koupit rekuperační systémy nebo jen instalační materiál k rekuperačním jednotkám, neváhejte navštívit eshop nebo kamennou prodejnu firmy Ventilátory Zlín - Karel Ušela. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem ventilátorů a stavební vzduchotechniky.