Weigel nůžky, nože


Šámalova 45, Brno 615 00
Naše firma provozuje velkoobchod, maloobchod, poradenství:
-profesionální nástroje pro kuchaře a řezníky, domácnost a jídelny, řeznické a kuchařské nože (nože pro kuchaře a řezníky) a ocílky
-speciální nástroje, nářadí, přístroje (brusky) pro pedikúru (sterilní, skalpelové čepelky), kosmetiku, manikúru (profipinzety) provedení i pro leváky
-vybavování celých pracovišť pedikúry a kosmetiky (pedikúrní pracoviště), manikúrní sety
-UVC germicidní lampa
-dezinfekční prostředky
-sterilizační přístroje, sterilizátory horkovzdušné.

Dodáváme:
-kosmetická pinzeta a pomůcky
-mobilní vanička pro pedikúru
-nůžky pro manikúru a pedikúru
-manikúra Solingen
-nůžky na vlasy, kadeřnické
-pinzety pro profesionály, profesionální pinzeta
-ultrazvukové čističky
-ochranné zdravotní návleky na chodidla
-sada nožů pomůcek pro učně (učební obory):
-kadeřník, kosmetička, pedikérka
-kuchař-číšník, řezník
-souprava pro učně kuchař a číšník
-učebnice receptur teplých a studených pokrmů
-učebnice stolničení
-zásilka i na dobírku.
Služby:
-ochranná péče chodidel
-opravy nástrojů
-broušení nožů, nůžek, pomůcek pro domácnost
-ocilka.
Výhradní zastoupení v ČR.
Výrobky od výrobců ze Solingenu - výhradní zastoupení firem (EKS Solingen, WITTE, CECEM, BS Solingen, Del Mundo, Mundial) a jiné výrobky firmy (DICK).

Další výrazy:
-nůžky efilační, entlovací, krejčovské
-nože dick, steakové, cukrářské.

Produkty
  • váhy pro maloobchod, pokladní boxy, etiketovací zařízení, registrační pokladny, automatizační technika
  • mycí a kadeřnické boxy, kadeřnická křesla, kadeřnická elektronika, masážní křesla, vybavení čistíren, stroje do čistíren, průmyslové prací stroje, průmyslové žehlicí stroje
  • kadeřnická křesla, kadeřnické nůžky, kadeřnické potřeby, potřeby pro manikúru, potřeby pro pedikúru
  • maskérský rekvalifikační kurz, masérský kurz rekvalifikační, rekvalifikační kurzy s akreditací MŠMT, rekvalifikace mzdové účetnictví

Bowling na třech drahách Bystřice, malá škola bowlingu, firemní akce s hrou bowlingu.

Bowling na třech drahách Bystřice, malá škola bowlingu, firemní akce s hrou bowlingu

Cestovní kancelář GLOBTOUR Praha, specialista na zájezdy do Chorvatska a Bulharska.

Cestovní kancelář GLOBTOUR Praha, specialista na zájezdy do Chorvatska a Bulharska

Související články
Učte se od těch nejlepších, maskérské kurzy Petra Fadrhonse vám to umožní

Maskérská škola Praha

Učte se od těch nejlepších, maskérské kurzy Petra Fadrhonse vám to umožní

Fascinuje vás líčení, účesy a tvorba nejrůznějších masek? Zaujme vás v divadle či filmu vždy především práce maskérů, kterou obdivujete? Nemusíte jen přihlížet, i vy se můžete stát profesionálním maskérem a učit se od těch nejlepších. Jak? Stačí navštívit studio Faza Makeup pod vedením Petra Fadrhonse a přihlásit se na náš intenzivní maskérský kurz.


Platby prováděné mobilním telefonem pro samoobslužný výdej PHM a provozních kapalin

UNIDATAZ s.r.o.

Platby prováděné mobilním telefonem pro samoobslužný výdej PHM a provozních kapalin

Návštěva čerpací či plnicí stanice probíhá vždy stejně. Zastavíte svoje vozidlo u stojanu, natankujete a běžíte k pokladně uhradit čerpané množství. A ještě si vystojíte frontu, zatím co máte v autě třeba spící dítě nebo vystrašené zvíře. Věřili byste však, že to jde i zcela jinak? Ne, nebojte se, nikdo vás nebude navádět, abyste z čerpací stanice odjeli bez placení. Vy zakoupené služby uhradíte, ale mnohem jednodušším a rychlejším způsobem. Díky zavedení samoobslužného režimu si můžete bez problémů načerpat potřebné pohonné hmoty a uhradíte pomocí bezplatné aplikace na telefonu. A tento dokonalý komfort pro čerpací stanice a jejich zákazníky zajistí firma UNIDATAZ s.r.o. se sídlem ve Znojmě.


Vzdělávací středisko vás připraví na nástrahy života

Vzdělávací středisko Praha

Vzdělávací středisko vás připraví na nástrahy života

Dostali jste se někdy do životu nebezpečné a stresující situace a nevěděli jste, jak se zachovat? Nezoufejte, příště už vás oheň nebo jakákoliv jiná nehoda nerozhodí. Vy už totiž budete vyškolení díky vzdělávacímu středisku T.E.P.


Schachermayer katalogy – praktická pomůcka pro jednodušší orientaci ve zboží

Schachermayer, spol. s r.o. Praha

Schachermayer katalogy – praktická pomůcka pro jednodušší orientaci ve zboží

Aby bylo vedení skladu i objednávání zboží přehledné a jednoduché, je potřeba mít perfektní systém a precizně promyšlenou logistiku. Společnost Schachermayer zná spolehlivé způsoby a funkce, které značně zjednodušují jak objednávání zboží, tak i jeho skladování. Mezi tyto účinné prostředky firmy patří například tvorba etiket, katalogů či seznamů zboží.


Firemní články
Profesionální nůžky a nože

Profesionální nůžky a nože

Profesionálové v oborech řezník, kuchař, pedikérka, manikérka a kosmetička jsou obeznámeni se značkami, které v této oblasti mají dobrý zvuk: Solingen, WITTE, EKS Solingen-to, CETEM, Del Mundo, Mundial nebo DICK. Jmenované značky představují v oborech evropskou špičku.


Vysoce přesný číslicový programovatelný multimetr k měření napětí, proudu, odporu M1T 380

Vysoce přesný číslicový programovatelný multimetr k měření napětí, proudu, odporu M1T 380

Prodej, dodávka - velmi přesný číslicový programovatelný multimetr M1T 380, měření napětí, proudu a odporu v širokém rozsahu hodnot od firmy Weigel nůžky, nože Brno.


Nože pro řezníky a kuchaře, profesionální nástroje -  servis nožů

Nože pro řezníky a kuchaře, profesionální nástroje - servis nožů

Nože pro řezníky a kuchaře, profesionální nástroje a nářadí, kompletní vybavení pro pracoviště - maloobchod, velkoobchod a servis nožů provozuje firma Weigel nůžky, nože v Brně.


Pomůcky pro školy obor-kuchař, řezník, kadeřnice, kosmetička, dodávka, prodej Brno

Pomůcky pro školy obor-kuchař, řezník, kadeřnice, kosmetička, dodávka, prodej Brno

Pomůcky pro školy a studenty hotelových škol pro obory kuchař, řezník-uzenář, kadeřnice a kosmetička nabízí firma Weigel nůžky, nože v Brně.


Sterilizační olej ke sterilizaci nástrojů Brno, olej pro chirurgické a stomatologické nástroje.

Sterilizační olej ke sterilizaci nástrojů Brno, olej pro chirurgické a stomatologické nástroje.

Sterilizační olej ke sterilizaci nástrojů, olej pro chirurgické, stomatologické a jiné nástroje od firmy Weigel nůžky, nože v Brně - mezinárodní certifikovaný prodej oleje.


Zařízení a nástroje pro pedikúru|Brno

Zařízení a nástroje pro pedikúru|Brno

Provozujete pedikúru a sháníte prodejce zařízení a nástrojů v Brně a okolí? Pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma Weigel nůžky, nože je z Brna a již dlouhodobě se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem zařízení a nástrojů pro pedikúru. Pedikérky u nás můžou zakoupit křesla, nábytek a pedikérské vaničky keramické. Dále jsou k prodeji speciální nástroje, pinzety, leštičky, depilační vosky a UV lampy. Mimo jiné u nás najdete také: -nástroje z vysoce kvalitní nerezové oceli, sterilní skalpelové čepelky vel 10-24 včetně držáků č. 3 a 4, titanové pilníky velice kvalitní - lze omývat a sterilizovat do teploty 180°C, drážkové škrabky na odstranění nehtového valu, skalpely – nehetníky, nerezové boxy s víkem na nástroje, nerezové pilníky, rašple, podologické přístroje – brusky,pomůcky pro nehtovou a prstovou protetiku,krémy na ošetření chodidel a nohou. Neváhejte a kontaktujte nás, těšíme se na Vaši návštěvu. Více informací najdete na webových stránkách.


Pomůcky, nástroje pro kosmetičky | Brno

Pomůcky, nástroje pro kosmetičky | Brno

Vykonáváte práci kosmetičky a potřebujete nové pomůcky? Potom neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma Weigel je z Brna, a zaměřuje se také na dodávku speciálního zařízení určeného přímo pro kosmetičky. Můžete si u nás vybrat speciální nástroje jako jsou profi pinzety zabrušované, leštičky, ale také i pilníky ze skla nebo titanu. Dále si můžete zakoupit také vybavení do Vaší provozovny - nábytek, křesla, depilační vosky, UV lampy, lupy a další. Nerezové nástroje jsou velmi kvalitní a používají se pro sterilizaci. Všechny pomůcky jsou ideální i pro začínající či studující kosmetičky. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Pomůcky pro učně oboru kuchař-číšník

Pomůcky pro učně oboru kuchař-číšník

Pokud chcete být výborný kuchař, doporučujeme zakoupit kvalitní nože a nástroje. U nás najdete vše co je potřeba pro učně oboru kuchař – číšník. Můžeme doporučit sadu nožů, která je v obalu z koženky. Tato sada je kompletní. Prodáváme také kvalitní nože z vynikající oceli. Nože, které prodáváme splňují atesty hygieny i předpisy EU. Máte možnost výběru barvy rukojeti. Jako bonus Vám doporučujeme knihy Receptury teplých a studených pokrmů a učebnice Stolničení. U nás si můžete si objednat i jiné pomůcky a učebnice. Neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme s výběrem. Více informací najdete na webových stránkách.


Sterilizátory a UVC lampy, plošná dezinfekce nástrojů

Sterilizátory a UVC lampy, plošná dezinfekce nástrojů

Sterilizátory a UVC lampy. Již více než 13 let se zabýváme velkoobchodním a maloobchodním prodejem a poradenstvím profesionálních nástrojů a přístrojů. V nabídce naší společnosti naleznete široký výběr sterilizátorů - horkovzdušné z nuceným oběhem, parní sterilizátory, ultrazvukové čističky, integrační testovací trubičky BROWN a procesorové lepící pásky pro kontrolu průběhu sterilizačního procesu. Dále nabízíme baktericidní germicidní svítidla sloužící ke sterilizaci vzduchu a povrchů ultrafialovým zářením typu UVC o délce světla 253,7 nm, životnost lampy 8000 hod. Dodáváme v různých délkách a provedení. Prodáváme také dezinfekční a čistící prostředky pro ošetření nástrojů pomůcek a plošné dezinfekce - Sekusept pulver a forte, Incidur, Silonda, Spitaderm, Skiman, Incidin a Tickopur. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu v Brně na ulici Šámalova.


Zařízení a nástroje pro kosmetiku a manikúru, velkoobchod, maloobchod Brno

Zařízení a nástroje pro kosmetiku a manikúru, velkoobchod, maloobchod Brno

Naše kvalita - Vaše spokojenost. Firma APaS Jaroslav Weigel byla založena v roce 1991 se zaměřením na velkoobchodní i maloobchodní prodej nástrojů a zařízení od výrobců garantujících vysokou kvalitu výrobků pro kosmetiku a manikúru. Naše brněnská firma se také podílí na vývoji nových nástrojů a zařízení, které postupně zavádíme do prodeje. Výrobky nejsou určeny pouze pro profesionální použití. Po několikaleté úspěšné spolupráci s mnoha středními odbornými učilišti a středními školami jsme se změřili na dodávky pomůcek pro učební obor kadeřnice, kosmetička, řezník - uzenář, kuchař a pro studenty hotelových škol. Zařízení pro kosmetiku a manikúru -speciální nástroje -profesionální zabrušované pinzety -leštičky -skleněné a titanové pilníky -nábytek - křesla -depilační vosky -UV lampy a lupy.


Krejčovské nůžky, velkoobchod, maloobchod Brno

Krejčovské nůžky, velkoobchod, maloobchod Brno

Velkoobchodní a maloobchodní prodejna Weigel nůžky, nože nabízí i širokou nabídku krejčovských nůžek. Neváhejte a objednejte si u nás profesionální značkové krejčovské nůžky DANIEL PERES a Mundial. Ze širokého sortimentu profesionálních krejčovských nůžek nabízíme: -odlehčené -ergonomické od 4" do 12" -entlovací a speciální. Svým zákazníkům garantujeme vysokou kvalitu, servis a příznivé ceny. Prodávané výrobky nejsou určeny pouze pro profesionální použití, na naší prodejně máme také širokou nabídku nástrojů pro domácnost. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naši prodejnu v Brně na ulici Šámalova, věříme, že si z naší široké nabídky nožů a nůžek vyberete ty pravé!


Kadeřnické nůžky, velkoobchod nůžky na vlasy Brno

Kadeřnické nůžky, velkoobchod nůžky na vlasy Brno

Jsme velkoobchodní i maloobchodní prodejce nástrojů a přístrojů od výrobců garantujících vysokou kvalitu výrobků pro kosmetiku, kadeřnictví, pedikúru a krejčovské nůžky. Naše brněnská firma nabízí široký sortiment nůžek na vlasy a speciálních nástrojů nejen pro profesionální kadeřnice. Svým klientům garantujeme vysokou kvalitu, servis a velice příznivé ceny od několika známých a tradičních výrobců nůžek. V nabídce kadeřnické nůžky značek: -BS Solingen -Becker -EKS -WITTE. Více informací a kompletní nabídku nůžek naleznete na webových stránkách, věříme, že si z naší široké nabídky vyberete!


Nože a ocilky pro kuchaře, řeznické nože Brno

Nože a ocilky pro kuchaře, řeznické nože Brno

Brněnská firma APaS Jaroslav Weigel se již od roku 1991 zabývá prodejem nástrojů od výrobců garantujících vysokou kvalitu výrobků pro kuchaře a řezníky. Nabízíme nože, ocílky a další pomůcky pro kuchaře a řezníky od tradičních výrobců DICK, BS Solingen a Mundial. Po úspěšné spolupráci s mnoha středními odbornými učilišti a středními školami jsme se změřili na kompletní dodávky pomůcek pro učební obory kadeřnice, kosmetička, řezník - uzenář, kuchař a také pro studenty hotelových škol. Držíme se hesla naše kvalita - Vaše spokojenost! Vybrat si můžete z široké nabídky řeznických nožů: - vykosťovací - pružné a tvrdé - vykrvovací - porcovací. V prodeji také řeznický sekáček. Nabídku řeznických nožů doplňují ocílky, ocelové rukavice, zástěry a sekáče. Pro učební obor "Řezník" nabízíme mimo nožů a ocílek také rukavice, toulce na nože a brusné kameny. Neváhejte a přijďte si k nám! Kompletní nabídku nožů, nůžek a dalších profesionálních nástrojů naleznete na webových stránkách.


Pomůcky pro pedikúru

Pomůcky pro pedikúru

Mobilní pedikérská vanička je vynikající pomůckou v provozovnách kde není v místnosti odpad. Konstrukce vaničky je zhotovena z nerezavějící oceli o rozměru 50x50 cm výšku vaničky dodáme dle Vašeho požadavku. Kolečka jsou otočná s aretační brzdou, která zabraňuje nežádoucímu pohybu. Výměnné vložky do vaničky jsou v dodávce. Pro více informací neváhejte a kontaktujte firmu Weigel nůžky nebo navštivte naše webové stránky.


Pomůcky pro učně oboru kuchař číšník

Pomůcky pro učně oboru kuchař číšník

Chcete se vyučit dobrým kuchařem? Pak musíte mít dobré a kvalitní nože a nástroje, včetně obalu. Je tu jedno ale. Jak poznat dobrého dodavatele. Zkušenost praví, že firma, která je na trhu 22 let, takovou záruku skýtá. Dodáváme kvalitní nože z vynikající oceli prověřené léty odběrů, tedy žádná Asie, která nejen nyvydrží a jeětě Vás na samém počátklu kariery zranit. Vemli oblíbenými odb ěry začínajících mistrů kuchařů jsou publikace receptur teplých a studených pokrmů a pro číšníky speciální Učebnice Stolničení.


Nástroje pro kosmetičky

Nástroje pro kosmetičky

Potřebujete kvalitní pinzetu? Tu u nás určitě najdete a také další kvalitní nástroje včetně pouzdra. Nerezové nástroje na obrázku jsou velmi kvalitní a jsou určeny pro sterilizaci. U nás máte zajištěnou nejen vysokou kvalitu ,ale i servis a broušení. Veškeré nástroje dodáváme i jednotlivě dle Vašeho výběru. Velice vhodné pro nastávající kosmetičky, což máme léty ověřené.


Nože pro učně

Nože pro učně

Pro nastávající učně oboru kuchař-číšník nabízíme sadu nožů v obalu. Jedná se o kvalitní nože výrobců ze Solingenu a firmy DICK.Dodáváme také Receptury teplých pokrmů,Receptury studených pokrmů,Stolničení.Zboží dodáváme také na dobírku.Nejčastěji požadovaný sortiment je za poslední rok v těchto položkách . Kadeřnické a krejčovské nůžky Nástroje pro pedikúru v četně kompletního vybavení salonu Ocilky a vybavení pro učně oboru řezník uzenář Krémy pro ošetření chodidel a mnoho jiného sortimentu,které najdete na našich stránkách