BELT PLAST, s.r.o.


Hájecká 12, Brno - Černovice 618 00
Společnost BELT PLAST s.r.o. se zabývá obráběním plastů na CNC strojích. Provádíme sériovou i zakázkovou výrobu, dodáváme polotovary a přířezy z technických plastů, kompomenty pro dopravníky a kompozitní podlahové rošty Intergrate.
Naše strojní komponenty nacházejí uplatnění především u dopravníků kusového materiálu, kapalin či sypkých hmot v obalech a u řady zpracovatelských zařízení.
Nabízíme systémy, které zabezpečují bezproblémový provoz zásobníků, ty jsou založeny na návrhu vhodné geometrie, tvaru a rozměrů výpustného otvoru i poloze vzhledem k zásobníku na patentově chráněné vestavbě Crystalen.

Zakázková výroba, dodávka, prodej:
- plastové materiály a výrobky pro průmysl
- plastové polotovary a přířezy dle požadavků z materiálů BELTA®
- standardní i nestandardní strojní součásti vyráběné na zakázku
- komponenty k dopravníkům
- kluzná vedení a profily, vodící profily, oblouková vedení válečkových a destičkových řetězů, ocelové C-kanály
- dělená kola pro destičkové řetězy
- kompozitní podlahové rošty INTERGRATE ®.

Činnost:
- CNC obrábění plastů.

Naše společnost vlastní autorské a patentované vynálezy, které se osvědčily při manipulaci a skladování surovin. Zajišťujeme projekční činnost v oblasti technologických celků se zaměřením na skladování a dopravu sypkých hmot.

Služby:
- skladovací systémy: zásobníky sypkých hmot
- dopravní systémy: přesypy
- plastové nádoby
- kluzné a antiabrazivní obklady, obklady kluznými a antiabrazivními materiály
- vestavba Crystalen ®
- provzdušňování sypkých hmot
- projekční činnost technologických celků.

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontakovat, najdete nás na adrese Hájecká 12, Brno. Další kancelář máme na Vratimovské ulici v Ostravě.

Produkty
  • plastové tyče a trubky, trapézové PVC desky, výroba plastových dílů

Výroba a montáž oken Brno – vyberte si z naší bohaté nabídky produktů včetně doplňků a příslušenství.

Výroba a montáž oken Brno – vyberte si z naší bohaté nabídky produktů včetně doplňků a příslušenství

Odtahové služby osobních i nákladních automobilů od Jaroslav Vybíral.

Odtahové služby osobních i nákladních automobilů od Jaroslav Vybíral

Související články
Silikonové náramky na zakázku jako účinný propagační prostředek

IdentCORE s.r.o.

Silikonové náramky na zakázku jako účinný propagační prostředek

Silikonové náramky jsou účinným a cenově dostupným propagačním a reprezentativním prostředkem všech kulturních či společenských událostí i firem či spolků. Díky moderním technologiím lze v krátké době vytvořit velké množství silikonových náramků, které díky přitažlivému vzhledu zaujmou širokou veřejnost. Tyto náramky jsou populární především u mladých lidí, kteří je rádi nosí a šíří tak povědomí o dané značce. Pod záštitou firmy IdentCORE vznikl web silikonovenaramky.com, zaměřující se na kvalitní profesionální výrobu těchto náramků v malém i velkém objemu s využitím různých technologií.


Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

LUNA PLAST a.s.

Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

Představujeme Vám bezešvé trubkové oblouky v sortimentu českého výrobce PE plastových trubek, společnosti LUNA PLAST a.s. K jejich výrobě firma přistoupila, aby uspokojila poptávky svých současných odběratelů.


Reklama, která jde s dobou

Světelná reklama Praha

Reklama, která jde s dobou

Každá firma, která chce, aby se o ní vědělo, potřebuje dobrou reklamu. Záleží na grafickém zpracování, ale také na materiálu, ze kterého bude vyrobena. Současná doba nabízí mnoho různých možností, které kvalitní výrobci polepů a reklamních poutačů dovedou využít.


Vstřikovací formy nejen pro český průmysl

TESPON s.r.o. - Nástrojárna Kolín

Vstřikovací formy nejen pro český průmysl

Práce s plasty je mnohdy velice náročná. Především, pokud se jedná o výrobu forem, které musejí mít naprosto přesné parametry, jenž jsou dané zadavatelem. Vstřikovací formy společnosti TESPON s.r.o. Využívají nejen české, ale i zahraniční firmy.


Firemní články
Výroba plastových polotovarů, polotovary materiálů BELTA

Výroba plastových polotovarů, polotovary materiálů BELTA

Pokud hledáte výrobce plastových polotovarů, neváhejte a kontaktujte nás. Naše firma BELT PLAST, s.r.o., se nachází v Brně a zabývá se mimo jiné také výrobou plastových polotovarů na zakázku. Vyrábíme z technických, plastových materiálů výrobky pro různá odvětví průmyslu. Plastové polotovary jsou trubky, desky, kulatina, výroba z materiálů BELTA ®. Dodáváme je ve formátech bez omezení minimálního množství. Na Vaše přání dodáváme také přířezy formátované u nás v závodě. Neváhejte a obraťte se na nás. Věříme, že s námi budete spokojeni. Více informací najdete na webových stránkách.


Prodej, dodávka podlahových roštů, kompozitních podlahových roštů INTERGRATE Brno

Prodej, dodávka podlahových roštů, kompozitních podlahových roštů INTERGRATE Brno

Sháníte podlahové rošty? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás. Naše společnost BELT PLAST, s.r.o., sídlí v Brně a hlavní činností je výroba a dodávky kompozitních podlahových roštů INTERGRATE. Dodáváme standardní typy podlahových roštů. Jsou ideálním řešením pro podlahy obslužných plošin a lávek, dále se využívají na zakrytí šachet a dalších otvorů. Můžeme Vám doporučit také rošty s plnou deskou, je možnost dodání s plnou pochozovou deskou, která má drsný povrch a pískovými zrny. Rošty MICROMESH - rošty na plošinách, které jsou umístěny nad pracovními místy, nesmí dovolit propad předmětu, jejichž průřez je větší než 15 mm. SAFESTEP® je typ roštu, určený pouze pro schodové stupně. SCREENGRID – rošt, který má standardní výšku 13 mm a s vnitřní rozměr oka 45 x 45 mm. Tento typ roštů není určen pro pochůzná zatížení a jako pochůzný rošt nesmí být použit. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Skladovací systémy, zásobníky sypkých hmot Brno

Skladovací systémy, zásobníky sypkých hmot Brno

Pokud sháníte zásobníky sypkých hmot, neváhejte a kontaktujte nás. Naše firma se zabývá výrobou zásobníků sypkých hmot, které můžou pojmout a po určitý čas přechovávat určité množství sypké hmoty a ve vhodnou dobu jej v určitém množství a kvalitě vydat. Odběr materiálu ze zásobníku lze snadno dávkovat. Nabízíme skladovací systém, který zabezpečuje bezproblémový provoz zásobníků. Umíme navrhnout vhodnou geometrii zásobníku, tvar a rozměry výpustného otvoru. Hlavní výhodou našeho skladovacího systému je, že jej lze aplikovat i při přestavbách stávajících problematických zásobníků. Neváhejte a obraťte se na nás. Navštivte nás v provozovně v Brně. Více informací najdete na webových stránkách.


Kluzné profily, obrábění profilů Brno

Kluzné profily, obrábění profilů Brno

Hledáte někoho, kdo obrábí plasty? Vyzkoušejte naši brněnskou společnost BELST PLAST, s.r.o. Mimo jiné se zabýváme také obráběním plastů a obráběním profilů. Profily, které jsou obráběny, mají využití jako kluzné a samomazné strojní součásti. Jako přímé i obloukové vedení válečkových řetězů, vedení klínových a kruhových řemenů, jako boční vedení dopravníků kusového materiálu, jako zábradlí a jako další díly řady zpracovatelských zařízení. Umíme dle požadavku klienta vyrobit i speciální tvary, po předložení vzorku nebo výkresové dokumentace. Umíme obrábět také kluzná vedení válečkových řetězů, kluzná vedení řemenů, oblouková vedení destičkových řetězů, ocelové C kanály. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


CNC obrábění plastů Brno

CNC obrábění plastů Brno

Hledáte firmu, která se zabývá CNC obráběním plastů? Neváhejte a kontaktujte nás. Naše společnost působí v Brně, a s opracováním či obráběním technických plastů má dlouholeté zkušenosti. Obrábíme plastové materiály na CNC strojích dle Vašich požadavků. Na CNC strojích realizujeme obrábění plastových materiálů a výrobků pro odvětví průmyslu jako je těžební, energetický, chemický, farmaceutický, potravinářský, strojírenský a další. Na zakázku Vám vyrobíme standardní i nestandardní strojní součásti, komponenty k dopravníkům, dále obklady zásobníků, přesypů a skluzů kluznými a antiabrazivními materiály. Vyrobíme porézní materiály s vysokou propustností a jiné. Neváhejte a obraťte se na nás, věříme, že budete s naší prací spokojeni. Můžete nás také navštívit na naší provozovně v Brně. Více informací najdete na webových stránkách.


Dělená ozubená kola pro destičkové řetězy Brno

Dělená ozubená kola pro destičkové řetězy Brno

Sháníte dělená ozubená kola? Neváhejte a obraťte se na naši firmu. Zabýváme se prodejem a výrobou dělených ozubených hnacích kol pro dopravníkové řetězy. Dále dodáváme také hnaná kola, ty jsou velice výhodné, protože se snadno montují a demontují, aniž by se musel rozebrat dopravník. Tím se sníží časová náročnost na opravu nebo montáž. Jako materiál používáme BELTA NSG, která svými vlastnostmi předurčena k tomuto použití. Detaily o jednotlivých druzích ozubených hnaných kol pro destičkové řetězy naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte a kontaktujte nás. Můžete nás také navštívit na provozovně v Brně na ulici Hájecká. Naše firma má zaveden systém managementu kvality dle ISO 9001/2009.


Vestavba Crystalen Brno

Vestavba Crystalen Brno

Společnost BELT PLAST, s.r.o. sídlící v Brně nabízí služby v oblasti zakázkové výroby z technických plastů. Naše společnosti má zaveden systém managementu kvality dle ISO 9001/2009. Těleso Vestavba Crystalen je umístěné v prostoru zásobníku. Svým tvarem a polohou rozšiřuje oblasti toku v zásobníku a tím preventivně působí proti vznikům stagnantních zón, zabraňuje klenbování a omezuje segregaci materiálu. Crystalen byl úspěšně instalován v energetickém průmyslu (černé, hnědé uhlí, prachový koks), v cementárnách (cement, struska) a mnoho dalších. Lze jej aplikovat v betonových i ocelových zásobnících bez toho, aby přetěžoval spodek zásobníku. Zejména při opravách starších zásobníků je to velkou výhodou. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu v Brně Černovicích na ulici Hájecká.


Provzdušňování sypkých materiálů, sypkých hmot Brno

Provzdušňování sypkých materiálů, sypkých hmot Brno

Provzdušňování sypkých materiálů, sypkých hmot. Jihomoravská společnost BELT PLAST, s.r.o. sídlící v Brně nabízí práce v oblasti zakázkové výroby z plastů, obrábění plastů, výrobky výrobků pro průmysl. Velmi jemné a sypké materiály jsou pro skladování v zásobnících se zužující se výsypkou málo vhodné. Provzdušňováním lze upravit tokové vlastnosti jemnozrnných sypkých hmot tak, aby se staly tekuté. Po sušení a mletí hmot je přívodem upraveného vzduchu zamezeno kondenzaci vodních par při chladnutí materiálu. Konstrukce provzdušovacích kazet je koncipována tak, aby netvořily překážku toku materiálu. Vnitřní prvky kazety zajišťují rovnoměrnou distribuci vzduchu v celém aktivním povrchu kazety. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Brně Černovicích na ulici Hájecká. Více informací a kompletní nabídku prací společnosti naleznete na webových stránkách.


Kluzná vedení a profily, obráběné profily Brno

Kluzná vedení a profily, obráběné profily Brno

Kluzná vedení, obráběné profily. Tyto profily nacházejí uplatnění jako kluzné a samomazné strojní součásti, např. přímé i obloukové vedení válečkových řetězů, vedení klínových a kruhových řemenů a jako další díly řady zpracovatelských zařízení. Kluzná uložení se vyznačují vysokou životností a zvyšují také životnost partnerských materiálů. V důsledku snížení třecích sil u kluzných vedení řetězů se snižuje i tahová složka napětí působícího na řetěz a nedochází k jeho protažení. Svým zákazníkům jsme schopni vyjít vstříc i při výrobě velmi specifických tvarů. Kluzná vedení a profily: -profily pro keramický průmysl -profily pro nápojový průmysl -vodící profily -kluzná vedení válečkových řetězů -kluzná vedení řemenů -oblouková vedení destičkových řetězů -ocelové C-kanály. Více informací a kompletní sortiment obráběných výrobků naleznete na našich webových stránkách. Můžete nás také navštívit v Brně na ulici Hájecká.


Výroba z plastů, zásobníky sypkých hmot Brno

Výroba z plastů, zásobníky sypkých hmot Brno

Zabýváme se zakázkovou výrobou z technických plastů. Naše jihomoravská společnost BELT PLAST, s.r.o. nabízí své 16ti leté zkušenosti s opracováním technických plastů. V oblasti výroby z plastů nabízíme: -CNC obrábění plastových částí -plastové komponenty k dopravníkům -kluzná vedení a profily -pochůzné rošty -plasty pro průmysl s vysokými nároky na vlastnosti: nekorodující, nevodivé, antiabrazivní, odolné, protiskluzové, porézní, s vysokou porézností a další, na kterých se poradíte s našimi odborníky. Zabýváme se výrobou zásobníků sypkých hmot umožnující pojmout a po určitou dobu přechovávat požadované množství sypké hmoty. Materiál ze zásobníku lze snadno dávkovat Vyrábíme skladovací systém zabezpečující bezproblémový provoz zásobníků. Samozřejmostí je návrh vhodné geometrie zásobníku, tvaru a rozměrů výpustných otvorů. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Brně. Kompletní nabídku prací společnosti naleznete na webových stránkách.


Zakázková výroba plasty BELTA® Brno

Zakázková výroba plasty BELTA® Brno

BELT PLAST, s.r.o. s provozovnou v Brně na ulici Hájecká provádí zakázkovou výrobu z materiálů BELTA®. Naše společnost s 16-ti letou praxí opracování technických plastů vyrobí plastové výrobky a nádoby dle Vašich požadavků. Vyrábíme plastové materiály a výrobky pro různá odvětví průmyslu - těžební, chemický, energetický, farmaceutický, potravinářský, strojírenský a další. Obrábíme polotovary včetně přířezů dle požadavků klienta z materiálů BELTA®. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás! Kompletní nabídku výroby společnosti naleznete na webových stránkách.


Zakázková výroba z technických plastů Brno

Zakázková výroba z technických plastů Brno

Brněnská společnost BELT PLAST, s.r.o. se zabývá zakázkovou výrobou z technických plastů. Naše společnost má již více než 16-ti letou praxi při opracování technických plastů. Obrábíme plastové materiály na CNC strojích dle požadavků klienta. V oblasti zakázkové výroby z plastů nabízíme: -CNC obrábění plastových částí -plastové komponenty k dopravníkům -kluzná vedení a profily -pochůzné rošty -plasty pro průmysl s vysokými nároky na vlastnosti: nekorodující, nevodivé, antiabrazivní, odolné, protiskluzové, porézní, s vysokou porézností a další, na kterých se poradíte s našimi odborníky. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Brně na ulici Hájecká.


Obklady kluznými a antiabrazivními materiály, zásobníky Brno

Obklady kluznými a antiabrazivními materiály, zásobníky Brno

Brněnská společnost BELT PLAST, s.r.o. mimo jiné provádí obklady kluznými a antiabrazivními materiály. Vnitřní povrchy konstrukčních stěn zásobníků jsou obkládány kluznými a antiabrazivními obklady z těchto důvodů - ochrana konstrukce stěn před účinky koroze a opotřebení, podpora toku skladovaného materiálu způsobená nižším třením na stěnách výsypky a v neposlední řadě kvůli snadnému uvolnění vlhkého sypkého materiálu od stěn v důsledku nižší adheze. Nelepivé vlastnosti obkladu zabraňují závalům ve svodkách a přesypech. Obkladové materiály se rozdělují na kovy, silikátory, elastomery a termoplasty. Máme zaveden systém managementu kvality dle ISO 9001/2009. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši kancelář v Brně na ulici Hájecká. Kompletní nabídku služeb společnosti naleznete na webových stránkách.


Plastové nádoby, zakázková výroba z plastů Brno

Plastové nádoby, zakázková výroba z plastů Brno

Jihomoravská společnost BELT PLAST, s.r.o. se zabývá zakázkovou výrobou z technických plastů, zakázkovou výrobou plastových nádob. Nádoby vyrábíme z materiálu Belta S 1000. Nádoby svým tvarem zajišťují gravitační rovnoměrný tok, který v případě potřeby může být díky pružnosti nádoby snadno inicializován. K výhodám námi vyráběných plastových nádob patří jejich nízká hmotnost, jsou nemagnetické a antistatické a jejich použití široké - od vážních nádob, přes maloobjemové zásobníky až po násypky. Objemová řada je od 50 do 300 litrů. Na přání klienta je lze dodat včetně horního víka a spodního uzávěru. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky. Navštívit můžete také naši provozovnu v Brně na ulici Hájecká.


Výroba z technických plastů, obrábění plastů Brno

Výroba z technických plastů, obrábění plastů Brno

Výroba z technických plastů, obrábění plastů. Brněnská společnost BELT PLAST, s.r.o. se zabývá zakázkovou výrobu z technických plastů, plastových materiálů a výrobků pro různá odvětví průmyslů a to těžebního, energetického, chemického, farmaceutického, potravinářského, strojírenského a dalších. V oboru obrábění technických plastů máme již 16-ti letou praxi. Plasty obrábíme na CNC strojích dle požadavků a kritérií zákazníka. V oblasti výroby z technických plastů realizujeme: -CNC obrábění plastových částí -plastové komponenty k dopravníkům -kluzná vedení a profily -pochůzné rošty. Více informací o společnosti a kompletní nabídku prací naleznete na webových stránkách. Můžete nás také navštívit v Brně na Hájecké ulici.


Výrobky z technických plastů.

Výrobky z technických plastů.

-přířezy a polotovary plastu pro další zpracování BELTA® -CNC obrábění plastových částí -plastové komponenty k dopravníkům -kluzná vedení a profily -pochůzné rošty -plasty pro průmysl s vysokými nároky na vlastnosti: nekorodující, nevodivé, antiabrazivní, odolné, protiskluzové, porézní, s vysokou porézností a další, na kterých se poradíte s našimi odborníky.


Obrábění plastů na CNC strojích Brno

Obrábění plastů na CNC strojích Brno

Společnost s 16 letou zkušeností při opracování technických plastů obrobí plastové materiály na CNC strojích dle Vašich požadavků.