EM Brno s.r.o.


Jílkova 1537/124, Brno 615 00
Výrobou a servisem elektromotorů pro lehký a střední strojírenský průmysl v kusových i hromadných sériích se zabývá společnost EM Brno s.r.o. Náš výrobní program zahrnuje průmyslové stejnosměrné elektromotory řady M, asynchronní elektromotory řady 1 AY s cizí ventilací, střídavé servomotory 5 NK, stejnosměrné trakční elektromotory 3 M, speciální elektromotory a další produkty. Sídlem naší firmy je město Brno.

Výroba, prodej, oprava, servis:
- elektromotory pro lehký a střední strojírenský průmysl
- stejnosměrné elektromotory řady M
- stejnosměrné trakční elektromotory řady 3M
- asynchronní třífázové elektromotory řady 1AY s nezávislou ventilací
- asynchronní elektromotory řady 4TM a 5TM
- stejnosměrné servomotory s permanentními magnety řady HG
- střídavé servomotory s permanentními magnety řady 5NK
- elektrohydraulické přístroje (používají se k ovládání průmyslových zařízení, u nichž se vyžaduje působení mechanické síly po lineární dráze)
- nevýbušné trojfázové nízkonapěťové asynchronní elektromotory
- bezpřevodové výtahové stroje
- zařízení pro leteckou techniku (Dynamospouštěče LUN 2132.02-8, LUN 2132.03-8, Řídicí jednotka LUN 2167.03-8, LUN 2167.04-8)
- speciální elektromotory.

Nástrojárna, výroba:
- ohýbací nástroje
- střižné nástroje
- stříkací formy
- měřidla
- speciální nářadí......a další.

Jsme zavedená společnost s dlouholetou tradicí. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.

Produkty
  • pohony pro vrata, asynchronní a komutátorové motory, pohony křídlových bran
  • soustružené na CNC soustruhu, strojní nářadí, frézování, pískování, kalení, výroba nástrojů, výroba vstřikovacích forem

Prodej kvalitní obuvi známých značek Znojmo, dámská a pánská obuv, dětská obuv s atestem Žirafy.

Prodej kvalitní obuvi známých značek Znojmo, dámská a pánská obuv, dětská obuv s atestem Žirafy

Rodinné vinařství Bukovský Břeclav, degustace vín, výroba vína bez chemie, růžová a červená vína.

Rodinné vinařství Bukovský Břeclav, degustace vín, výroba vína bez chemie, růžová a červená vína

Související články
Firma Spona-Rol se zabývá prodejem elektromotorů, průmyslových pohonů a dalším sortimentem v oblasti strojírenství

SPONA - ROL s.r.o.

Firma Spona-Rol se zabývá prodejem elektromotorů, průmyslových pohonů a dalším sortimentem v oblasti strojírenství

Jako obchodní společnost v oboru strojírenství vznikla tato společnost již v roce 1996, ale svůj sortiment rozšířila až o deset let později, kdy došlo k navázání důležitých kontaktů a rozšíření jejich sortimentu po navázání spolupráce s renomovanými výrobci průmyslových pohonů a lineárního vedení z Itálie. Od té doby jsme jejich oficiálním obchodním zástupcem nejen pro Českou republiku.


Šnekové a kuželové převodovky, transformátory, axiální ložiska i technické plasty skvělé kvality

STAPI - Stanislav Pípal s.r.o.

Šnekové a kuželové převodovky, transformátory, axiální ložiska i technické plasty skvělé kvality

Sháníte transformátory, převodovky, technické plasty, filtrační prvky a podobně? Obraťte se na nás. Firma STAPI – Stanislav Pípal, s.r.o., nabízí kvalitní a precizně zpracované produkty z oblasti plastů, filtrace, transformátorů, ložisek, převodovek a dalších výrobků.


Výroba a vývoj EMC produktů, poradenství a měření v oblasti elektromagnetické kompatibility s ohledem na minimalizaci nákladů

SKYBERGTECH s.r.o.

Výroba a vývoj EMC produktů, poradenství a měření v oblasti elektromagnetické kompatibility s ohledem na minimalizaci nákladů

Obor elektromagnetická kompatibilita (EMC) vyžaduje jednak hlubší teoretické znalosti z elektrotechniky, ale navíc i velké zkušenosti z praxe. Společnost SKYBERGTECH s.r.o. má s touto problematikou mnohaleté zkušenosti. Vyvíjí a vyrábí vlastní EMC produkty - sinusové a odrušovací filtry, tlumivky a transformátory, a to jak standardizované, tak na míru dle potřeb konkrétního zákazníka. Nabízí takéměření EMC a poradenství v oblasti elektromagnetické kompatibility. V tomto článku nastíníme několik problémových oblastí, s nimiž se v EMC můžete setkat - s ohledem na minimalizaci nákladů. Důležité je, že detailní analýza je potřeba už u projektanta - tedy ve stádiu návrhu stroje, rozváděče nebo rozsáhlejšího instalačního celku.


Stále ještě hledáte kvalitní elektromotory, čerpadla, brusivo, elektronářadí či jiné vybavení dílny? Už nemusíte!

KRES spol. s r.o.

Stále ještě hledáte kvalitní elektromotory, čerpadla, brusivo, elektronářadí či jiné vybavení dílny? Už nemusíte!

Elektromotory, elektronářadí či brusivo používá denně nejen spousta kutilů, ale i těch, kteří tyto věci potřebují k výkonu svého zaměstnání. Aby mohl člověk svou práci udělat kvalitně, potřebuje k tomu samozřejmě také kvalitní vybavení dílny. Pořídit ho můžete ve firmě KRES spol. s r.o., která se zaměřuje na prodej a servis elektrických strojů, elektrospotřebičů a elektromotorů.


Firemní články
Výroba elektromotorů pro strojírenství, motory asynchronní, trakční elektromotory, servomotory

Výroba elektromotorů pro strojírenství, motory asynchronní, trakční elektromotory, servomotory

Elektromotory pro lehký i střední strojírenský průmysl naleznete u společnosti EM Brno s.r.o. Uspokojíme i ty nejnáročnější klienty, pro které vyrobíme elektromotory podle přesných požadavků.


Elektromotory EM Brno - KOOPERACE

Elektromotory EM Brno - KOOPERACE

Nabízíme volné kooperace: - navíjení statorových či rotorových svazků - obrábění na výkoných CNC strojích - obrábění koster a štítů - výroba střižných a tvarovacích nástrojů a jejich servis - elektroerozivní vyřezávání - lisování statorových a rotorových plechů aj. Dále nabízíme výrobu motorů: - stejnosměrné a střídavé elektromotory - bezpřevodové výtahové stroje - servomotory - nevýbušné asynchronní elektromotory - elektrohydraulické přístroje - zařízení pro leteckou techniku - asynchronní elektromotory s cizí ventilací - speciální elektromotory Nedílnou součástí je i servis výrobků někdejšího podniku MEZ BRNO a současných střídavých pohonů. Více informací o nabízených elektromotorech a službách naleznete na našich stránkách www.embrno.cz.


Prodej ložisek

Prodej ložisek

Nabízíme nová ložiska kuličková, 6217 2Z v počtu 50 kusů. Cena 370,-Kč/ks + poštovné. Ložiska je možné prodat jednotlivě v případě odběru celého množství možná sleva. Zboží vyrobeno v únoru 2008.