TAPI plus spol. s r.o.


Hybešova 545, Modřice 664 42

Jediná návratná investice u bazénů, to je lamelové zakrytí hladiny bazénu. V rámci lamelového zakrytí bazénů se zabýváme výrobou, prodejem, zajišťujeme montáž, servis a poradenství.
Servis je základním stavebním kamenem našich služeb.
Zakrytí hladiny bazénu od nás znamená méně práce s údržbou vody a více radosti z koupání.
Zakrytí bazénu lamelou přináší tyto základní výhody:
BEZPEČNOST - lamely chrání vaše děti a zvířecí miláčky před případným pádem do bazénu.
ÚSPORA - zakrytí zamezuje ztrátám tepla a odpařování vody. Výrazně se také snižuje spotřeba bazénové chemie.
MÉNĚ PRÁCE S ÚDRŽBOU - lamely chrání vodní hladinu před listím a dalšími nečistotami.

Firma je v likvidaci.
IČ: 46992286
DIČ: CZ46992286
Okres: Brno-venkov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Dana Vlachová

K čemu je dobré lamelové zakrytí bazénu a kvalitní bazénové lamely?

K čemu je dobré lamelové zakrytí bazénu a kvalitní bazénové lamely?

Máte na zahradě nebo v domě bazén a rádi byste, aby vám dlouho sloužil bez přehnané údržby a zbytečných výdajů? Dbáte na bezpečnost vašich dětí či domácích mazlíčků? Pak jistě přemýšlíte také o zakrytí bazénu. Skvělým řešením je lamelové zakrytí bazénu, které lze kombinovat také s klenutým zastřešením a dalšími prvky pro důmyslné a přitom úsporné řešení vašeho koupání. A právě na zakázkovou výrobu zakrytí bazénů se specializuje společnost Tapi plus.


Úspora energie, vody bazénu Brno

Úspora energie, vody bazénu Brno

Úspora energie, vody bazénu Brno. Pokud přemýšlíte, jak snadno a efektivně zabránit zbytečným ztrátám energie a vody spojených s provozem Vašeho bazénu, naše společnost TAPI plus spol. s r.o. pro Vás má řešení. Vyrábíme a dodáváme kompletní systém zakrytí hladiny bazénu lamelou - bazénovou roletou. Výhody zakrytí bazénu: - snížení spotřeby elektrické energie - snížení nákladů na úpravu bazénové vody - prodloužení sezóny koupání u venkovních bazénů - zkrácení času potřebného k úpravě bazénu - snížení odparu vody a tepelných ztrát - snížení spotřeby bazénové chemie Samozřejmostí je i poskytnutí servisu a poradenství, stačí se na nás obrátit mailem či telefonicky. Najdete nás v Brně - Modřicích na ulici Hybešova.


Zabezpečení bazénů, bezpečný bazén Brno

Zabezpečení bazénů, bezpečný bazén Brno

Zabezpečení bazénů, bezpečný bazén Brno. Naše společnost TAPI plus spol. s r.o. s provozovnou v Modřicích, okr. Brno venkov, se zabývá zakázkovou výrobou automatického lamelového zakrývání hladiny bazénu. Máte-li na zahradě bazén a kladete si otázku, jak ochránit Vaše děti před pádem do vody, máme pro vás řešení. Hlavně v jarních a podzimních měsících, kdy se děti pohybují venku a přitom není počasí vhodné ke koupání, je potřeba zabezpečit vodní hladinu vašeho bazénu. Řešení od nás znamená více bezpečí pro Vaše blízké. Zakrytím bazénu zároveň snížíte také spotřebu vody, energie a bazénové chemie. Samozřejmou součástí našich služeb je také poradenství a servis. Rádi Vám pomůžeme se stavbou Vašeho bazénu. Těšíme se na vaši návštěvu.


Tapi plus - lamelové zakrytí bazénu, bazénová roleta, lamela, Brno

Tapi plus - lamelové zakrytí bazénu, bazénová roleta, lamela, Brno

Firma TAPI plus spol. s r.o. se sídlem v Brně-Modřicích se zabývá zakázkovou výrobou automatických bazénových rolet, včetně dálkového ovládání. Navíjecí systém bazénové rolety lze umístit dvěma způsoby: nad vodní hladinu - v případech, kdy se majitel bazénu rozhodne pro bazénovou roletu až poté, co je bazén hotov. pod vodní hladinu - jedná se o elegantnější způsob zakrytí, při kterém není narušen vzhled okolí bazénu. Bazénová roleta je ekologické a bezpečné řešení - zakrytím hladiny bazénu chráníte vaše děti a zvířecí miláčky před pádem do vody a zároveň snižujete spotřebu energie, vody a bazénové chemie. Bazénová roleta - jediná návratná investice u vašeho bazénu. Více informací naleznete na webových stránkách.


Tapi plus - snížení spotřeby energie a vody bazénu, bazén, bazény, Brno

Tapi plus - snížení spotřeby energie a vody bazénu, bazén, bazény, Brno

Pokud přemýšlíte, jak snadno a efektivně zabránit zbytečným ztrátám energie a vody spojených s provozem vašeho bazénu, firma Tapi plus má pro vás řešení. Dodáme vám kompletní systém zakrytí hladiny bazénu lamelou - bazénovou roletou. Hlavní výhody zakrytí: - snížení spotřeby elektrické energie - snížení nákladů na úpravu bazénové vody - prodloužení sezóny koupání u venkovních bazénů - snížení tepelných ztrát - zkrácení času potřebného k úpravě bazénu - snížení odparu vody - snížení spotřeby bazénové chemie Lamelové zakrytí hladiny bazénu se tak stává jedinou návratnou investicí u bazénu, znamená méně práce s údržbou bazénu a více radosti z koupání. Zabýváme se i servisem a poradenstvím, stačí se na nás obrátit mailem či telefonicky. Využít lze i poptávkový formluář na našem webu. Najdete nás v Brně - Modřicích. Těšíme se na vaši návštěvu. Pro více informací klikněte na odkaz "více zde".


Bazénová roleta Brno

Bazénová roleta Brno

Společnost TAPI plus spol. s r.o. sídlící v Brně-Modřicích se zabývá výrobou automatického lamelového zakrývání hladiny bazénu. Bazénové rolety dodáváme včetně dálkového ovládání, a to jak v provedení umístění navíjení nad hladinou bazénu nebo v provedení uložení navíjecí soustavy pod vodní hladinou, což nenarušuje estetické vnímání čistoty a rozlehlosti bazénové haly nebo okolí u venkovního bazénu. Bazénová roleta zabrání výrazným tepelným ztrátám a ztrátám vody samotné, která se z bazénu odpařuje, také se sníží spotřeba bazénové chemie a nečistot. Možnosti rolet: -rolety pod hladinou -rolety nad hladinou -ruční navíjení -roleta s lavicí -integra pod hladinou -integra nad hladinou - lamely. Více informací o možnostech zakrytí Vašeho bazénu naleznete na webových stránkách.


Bezpečný bazén, zabezpečení bazénů, Brno

Bezpečný bazén, zabezpečení bazénů, Brno

Bezpečný bazén, zabezpečení bazénů Společnost TAPI plus spol. s r.o. se sídlem v Brně - Modřicích se zabývá výrobou automatického lamelového zakrývání hladiny bazénu. Máte-li na zahradě bazén a kladete si otázku, jak ochránit Vaše děti před pádem do vody, nabízíme Vám řešení. Hlavně v jarních a podzimních měsících, kdy se děti pohybují venku a přitom není počasí vhodné ke koupání, je potřeba zabezpečit vodní hladinu vašeho bazénu. Řešení od nás znamená více bezpečí pro Vaše blízké, zároveň se sníží spotřeba vody, energie a bazénové chemie. Součástí našich služeb je také poradenství a servis. Rádi Vám pomůžeme se stavbou Vašeho bazénu a poradíme, jaké možnosti máte při jeho výběru. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky.


Tapi plus - bezpečný bazén, zabezpečení bazénů, Brno

Tapi plus - bezpečný bazén, zabezpečení bazénů, Brno

Pokud máte na zahradě bazén a kladete si otázku, jak ochránit vaše děti před pádem do vody, máme pro vás řešení. Hlavně v jarních a podzimních měsících, kdy se děti pohybují venku a přitom není počasí vhodné ke koupání, je potřeba zabezpečit vodní hladinu vašeho bazénu. Společnost Tapi plus se zabývá zakázkovou výrobou automatického lamelového zakrytí hladiny bazénu - bazénové rolety. Řešení od nás znamená více bezpečí pro vaše blízké, zároveň se sníží spotřeba vody, energie a bazénové chemie. Důležitou součástí našich služeb je poradenství a servis - rádi vám pomůžeme se stavbou vašeho bazénu a poradíme, jaké možnosti máte při jeho výběru. Najdete nás v Brně - Modřicích. Těšíme se na vaši návštěvu. Pro více informace klikněte na odkaz "Více zde".Další produkty a služby
  • bazénová chemie, schůdky k bazénu, ochranné fólie pro bazény, filtry do bazénu, čisticí bazénové síťky
  • jednorázové plastové obaly, potravinářské obaly, nápojové kelímky, plastové tácky, plastové lopaty na sníh

Specializovaný obchod a e-shop s chovatelskými potřebami. Nabízíme obojky, vodítka, oblečky, pelíšky a mnoho dalšího, pro malá a střední plemena pejsků. Navštivte naši kamennou prodejnu v Kroměříži.

Související články
Koupací jezírka a biobazény pro přírodní koupání u vás doma
Koupací jezírka a biobazény pro přírodní koupání u vás doma

Koupání a relaxace na zahradě, to už dávno nemusí znamenat jenom vodní radovánky v plastovém nafukovacím bazénu. V posledních letech získávají i v oblasti koupání na oblibě přírodní materiály, a z nich vybudované biobazény či koupací jezírka. Přírodní koupací jezírko nebo biobazén vám tak může splnit sen o přírodním koupání přímo na vaší zahradě.


Výroba a montáž plastových bazénů a nádrží – Břeclav, Jižní Morava
Výroba a montáž plastových bazénů a nádrží – Břeclav, Jižní Morava

Je nejvyšší čas myslet na léto! S létem samozřejmě přichází vysoké venkovní teploty, při kterých je nejlepší skočit do bazénu a zchladit se. Bazény se využívají nejenom pro osvěžení v horkých letních dnech, ale také za účelem plavání čili sportování. Výrobou a montáž plastových bazénů a i dalších ostatních nádrží, se zabývá společnost ORYX-CZ s r.o. Působí v Břeclavi a na Jižní Moravě.


Zastřešení bazénů Desjoyaux bez kolejnic-vyšší komfort a bezpečnost
Zastřešení bazénů Desjoyaux bez kolejnic-vyšší komfort a bezpečnost

Bazén s kvalitním zastřešením je investice, která má mít dlouholetou životnost a zajistit veškeré praktické využití, bezpečnost a komfort pro celou rodinu. K tomu patří i dokonalý design. Pokud hledáte firmu, která bazény nejen vyrábí a prodává, ale také myslí na rodiny, firma Bazény Desjoyaux, s.r.o. je vám k dispozici.


Výroba bazénu s kompletním příslušenstvím
Výroba bazénu s kompletním příslušenstvím

Bazén je již běžným komfortem, který zdobí nejednu zahradu. Proto si zákazníci užívají nejen tento komfort, ale i možnosti, díky kterým si můžou vybrat bazén podle svých představ i s veškerým požadovaným příslušenstvím. O kompletní výrobu a servis v oblasti bazénů se prvotřídně postará firma A+M Borovnička.