Nosné vidlice, vidle na vysokozdvižné vozíky - přídavná zařízení pro VZV

Moravia Manipul, s.r.o.

Nosné vidlice, vidle na vysokozdvižné vozíky - přídavná zařízení pro VZV

Manipulační vozíky - servis, opravy a technické kontroly

Abyste Vaši manipulační techniku udrželi stále v co nejlepší kondici, je samozřejmě potřeba jí zajistit kvalitní servis. Ať už jde o pravidelné servisní prohlídky, zákonem vyžadované technické kontroly či nárazové opravy při výskytu závad, u nás se můžete vždy spolehnout na profesionální zásah z rukou vyškolených servisních mechaniků. Postaráme se o servis Vašich vysokozdvižných i nízkozdvižných vozíků, a to včetně rychlého zajištění kvalitních náhradních dílů.

Moravia Manipul, s.r.o. - jednorázový i pravidelný servis a opravy manipulační techniky

Servis vozíků, dílenské opravy i opravy přímo u zákazníka

V případě jakékoliv závady na Vašem vysokozdvižném či nízkozdvižném vozíku neváhejte a využijte služby našeho servisu. Provádíme všechny druhy běžných i generálních oprav manipulační techniky, ať už v naší dílně nebo přímo ve Vašem provozu. Vybavení našich servisních aut navíc přímo zahrnuje veškeré potřebné náhradní díly pro opravu běžných závad - snižuje se tak počet opakovaných výjezdů a opravy jsou prováděny v co nejkratším časovém horizontu.

Servis manipulační techniky a rychlá dodávka náhradních dílů


Servisní smlouvy pro zajištění kvalitního a spolehlivého servisu

V rámci našeho servisu Vám nabízíme také možnost uzavření servisních smluv, což je pohodlný a cenově výhodný způsob, jak zajistit Vaší manipulační technice pravidelnou a kvalitní péči. Vybrat si můžete smlouvu obecnou k zajištění všeobecného servisu, která Vám zajistí provedení všech oprav a dodávky náhradních dílů v dohodnutém časovém intervalu a ceně, nebo smlouvu o provádění pravidelných servisních prohlídek, díky které se náš tým postará o servisní prohlídky a údržbu Vašich strojů ve stanovených intervalech.


Pravidelné technické kontroly a revize plynových zařízení

Kromě běžného servisu a oprav poskytujeme také povinné technické kontroly manipulačních vozíků všech značek či typů a to dle příslušné novely ČSN 26 8805 /červenec 2000/. K tomu využíváme pouze nejmodernější měřicí techniku - tedy kalibrovaná měřidla, decelerometr VZM 100 či například tenzometrický snímač. Dále zajišťujeme také revize plynových zařízení na plyn (LPG). V případě uzavření smlouvy navíc nabízíme také automatickou evidenci Vaší techniky, díky které Vám vždy připomeneme termín nadcházející předepsané kontroly.

Technické kontroly VZV a NZV vozíků a revize plynových zařízení


PODSTRÁNKY

Servis a kontroly manipulačních vozíků

Servis a kontroly manipulačních vozíků
Manipulační vozíky - servis, opravy a technické kontroly

Baterie a nabíječky k vozíkům

Baterie a nabíječky k vozíkům
Trakční baterie a nabíječky k manipulačním vozíkům a jejich příslušenství

Pneumatiky pro vozíky

Pneumatiky pro vozíky
Pneumatiky TRELLEBORG, prodej, výměna i přelisování
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Moravia Manipul, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Moravia Manipul, s.r.o.
www.moraviamanipul.cz
Adresa

Adresa

Na Láně 64
Zbýšov 664 11

info@moraviamanipul.cz
+420 739 035 398


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha