IVAPLAST s.r.o. Ivančice

Okenní doplňky - žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu

IVAPLAST s.r.o. Ivančice
Plastová okna z kvalitních profilů REHAU, střešní okna ROTO dřevěná i plastová

Plastová okna z profilů REHAU různých tvarů - sklopná okna, otvíravě-sklopná okna, otvíravá okna, vícedílná okna, dvoukřídlá okna, šikmá a oblouková okna v imitaci dřeva nebo pestré škále barevných odstínů, dále střešní okna ROTO s dřevěnými rámy nebo z plastových profilů, se třemi způsoby otevírání, umožňující jak vyklopení celého křídla, tak i přetočení, zasklena bezpečnostním a tepelně izolačním dvojsklem Vám dodá a odborně naistaluje profesionální firma IVAPLAST s.r.o. Ivančice. Nabízíme plastová a střešní okna z velmi kvalitních materiálů s certifikací podle norem ISO 9000.

Plastová a střešní okna, IVAPLAST s.r.o. Ivančice

Energeticky úsporná plastová okna nejvyšší kvality do novostaveb i starších domů

Energeticky úsporná plastová okna z profilů REHAU vynikají dlouhou životností, snadnou údržbou, výbornou protihlukovou izolací, brání úniku tepla. Našim zákazníkům dodáváme plastová okna v nejvyšší kvalitě z profilů REHAU, třídy A. Námi dodávaná plastová okna se hodí do novostaveb, ale k výměně oken ve starších domech. Naši zákazníci si mohou vybrat plastová okna v klasickém provedení nebo moderní plastová okna se zaobleným křídlem, která podtrhnou estetický vzhled každé budovy, přitom šetří teplo, redukují hluk a mají dlouhou životnost.

Energeticky úsporná plastová okna, IVAPLAST s.r.o.


Střešní okna se třemi způsoby otevírání, v plastovém nebo dřevěném provedení

Tři způsoby otevírání okna, tepelně izolační dvojskla se zvýšenou ochranou proti krupobití, parozábranná fólie, nastavitelná síla samozdvihu tvoří přednosti námi nabízených střešních oken ROTO v dřevěném či plastovém provedení. Střešní okna ROTO dodáváme s kyvným křídlem nebo s výklopně-kyvným křídlem, umožňující jak vyklopení celého křídla, tak i přetočení. Dřevěné rámy střešních oken jsou z lamelované borovice. Ovládací klika je umístěna na spodním okraji křídla střešního okna. Vsaďte na naše dlouholeté zkušenosti, poradíme a doporučíme nejvhodnější typ střešního okna přesně pro vaše účely.

Střešní okna ROTO, IVAPLAST s.r.o. Ivančice


Poradenství, zaměření oken, předběžná kalkulace, montáž, příslušenství k oknům

Ve firmě IVAPLAST s.r.o. nabízíme zákázníkům zdarma poradenské služby, zaměření oken na místě a vypracování předběžné kalkulace. Dodáváme pouze vysoce kvalitní výrobky – plastové profily REHAU a bezpečná střešní okna ROTO. Stará okna demontujeme a odvezeme, profesionálně vsadíme nová plastová okna včetně provedení zednických prací. K plastovým oknům vám dodáme vhodné parapety, žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu. Na veškeré naše práce poskytujeme záruční a pozáruční servis. Využijte našich kvalitních výrobků a odborných služeb k vaší plné spokojenosti!

Plastová okna - kompletní servis, IVAPLAST s.r.o. IvančicePlastová okna, střešní okna

Plastová okna, střešní okna

Plastová okna z kvalitních profilů REHAU, střešní okna ROTO dřevěná i plastová

Zimní zahrady

Zimní zahrady

Zimní zahrady od návrhu a přípravy projektu až po kompletní realizaci

Interiérové a vchodové dveře

Interiérové a vchodové dveře

Interiérové a vchodové dveře v bohaté škále dekorů a barevných odstínů