Specialisté na dovoz a montáž střešních oken

IVAPLAST s.r.o. Ivančice

Specialisté na dovoz a montáž střešních oken

IVAPLAST s.r.o. Ivančice
Zimní zahrady od návrhu a přípravy projektu až po kompletní realizaci

Zimní zahrady v kompletním podání od konzultace a odborných rad, přes návrh řešení, přípravu projektu až po vlastní realizaci podle Vašich přání a představ zajistí firma s dlouholetými zkušenostmi ve výrobě, dodávce a montáži zimních zahrad - IVAPLAST s.r.o. Ivančice. Speciálně vyvinutý systém pro zimní zahrady Vám umožní využívat zasklenou plochu celoročně. Námi vyrobené zimní zahrady plní funkci nejen estetickou, ale i relaxační. Zimní zahrady na klíč od zkušené firmy IVAPLAST s.r.o. Ivančice se stanou ozdobou Vašeho bydlení.

Zimní zahrady na klíč, IVAPLAST s.r.o. Ivančice u Brna

Realizace celoroční zimní zahrady v různém provedení na zakázku

Zimní zahrady s posuvnými bočními stěnami, zimní zahrady celoroční s prosklenými fixními stěnami, zimní zahrady uprostřed pozemku nebo zimní zahrady připojené přímo k domu, zkrátka realizace jakéhokoli typu zimní zahrady na zakázku, v nejrozmanitějších provedeních, z kvalitní hliníkové konstrukce a odolné výplně stěn z akrylátu, polykarbonátu či izolačního skla dodá a nainstaluje odborná firma s mnohaletou zkušeností IVAPLAST s.r.o. Ivančice.

Zimní zahrady na zakázku, IVAPLAST s.r.o. Ivančice


Zimní zahrady na klíč pro vyšší komfort bydlení a relaxaci

Rozšířením obytného prostoru o zimní zahradu získáte originální a estetický doplněk Vašeho domu. Rádi Vám poskytneme užitečné informace, návrhy řešení, připravíme projekt, vyrobíme, dodáme a smontujeme zimní zahradu přesně podle Vašich požadavků. Vy si ji už budete užívat jen ke své spokojenosti. Pořiďte si zimní zahradu k relaxaci, vytvořte si svoji oázu zeleně a klidu po celý rok. Realizujeme zimní zahrady na balkonech, terasách, jako přístavbu k domu. Zimní zahrady na klíč od firmy IVAPLAST s.r.o. - od pečlivého zaměření, použití kvalitních materiálů, až po prezizní zhotovení buď v zateplené nebo nezateplené variantě, zimní zahrady různých tvarů, barevného provedení Vám přinesou radost a vyšší komfort bydlení.

Zimní zahrady na klíč, IVAPLAST s.r.o. IvančicePlastová okna, střešní okna

Plastová okna, střešní okna

Plastová okna z kvalitních profilů REHAU, střešní okna ROTO dřevěná i plastová

Zimní zahrady

Zimní zahrady

Zimní zahrady od návrhu a přípravy projektu až po kompletní realizaci

Interiérové a vchodové dveře

Interiérové a vchodové dveře

Interiérové a vchodové dveře v bohaté škále dekorů a barevných odstínů