MOUKA TIŠNOV, s.r.o.


Koráb 133, Tišnov 666 01
TRADICE, PESTROST, KVALITA. POPRUHY S TRADICÍ OD R. 1842.

Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001:2009
Výroba, velkoobchod, maloobchod, prodej:
-tkané popruhy a lemovky ze syntetických i přírodních
materiálů pro mnohostranné použití:
-nosné
-nábytkářské, čalounické, stěhovací
-horolezecké
-na slackline
-brašnářské
-opaskové
-zdravotnické
-poutací
-upínací
-vázací ke stromkům, knoty do truhlíků
-vodítkové (pro vodítka pro psy, ohlávky, lonže pro koně, obojky pro skot)
-lemovky
-keprovky
-expresky
-pletené šňůrky a šňůry.
Služby:
-úpravy popruhu (např. snížená hořlavost)
-dělení popruhů
-dodávka zboží.
Materiály:
-přírodní (bavlna, juta)
-syntetické (polyamid, polyester, polypropylen, akryl, Dyneema®).

Otevírací doba firemní prodejny:
pondělí - pátek: 6:30 - 11:30 a 12:00 - 14:30.

Další produkty a služby
  • bavlněné čisticí tkaniny, netkané textilie pro čalounictví, speciální filtrační tkaniny, kašírované plachtoviny

Oční ordinace Rumburk s.r.o., ošetření očí Děčín, vyšetření očního pozadí, zorného pole.

Oční ordinace Rumburk s.r.o., ošetření očí Děčín, vyšetření očního pozadí, zorného pole

Knihkupectví a e-shop se zaměřením na myslivost, časopisy, literatura, akce i poradenství.

Knihkupectví a e-shop se zaměřením na myslivost, časopisy, literatura, akce i poradenství

Související články
Technické látky a tkaniny nejen pro čalouníky – Eifler, Praha 9

Eifler, spol. s r.o.

Technické látky a tkaniny nejen pro čalouníky – Eifler, Praha 9

Technické látky, tkaniny všeho druhu i další potřeby pro firmy i jednotlivce nabízí společnost Eifler, Praha 9. Využijte nabídky za velice přijatelné ceny. Zejména oblíbené gumokokosové desky překvapí nízkou cenou, jelikož je firma přímým dovozcem tohoto materiálu.


Výroba a dodávka konopné izolace

KOBE-cz s.r.o.

Výroba a dodávka konopné izolace

Kvalita prostředí, ve kterém bydlíte nebo pracujete, závisí také od použitých materiálů na jednotlivé stavební a další prvky. Třeba v případě tepelné izolace zajisté uvítáte možnosti, které jsou nejen kvalitní a splní svůj záměr, ale také vyhovující vašemu zdraví. O takovou izolaci se s přehledem a vysokou odborností a profesionalitou postará firma KOBE-cz s.r.o.


Izolační materiály ze skelných i přírodních vláken vyrábí firma KOBE-cz

KOBE-cz s.r.o.

Izolační materiály ze skelných i přírodních vláken vyrábí firma KOBE-cz

V automobilovém, stavebním i nábytkářském průmyslu jako součásti konstrukčních a izolačních součástí, ale také v elektrárnách a jako izolace v dalších průmyslových odvětvích. Všude tam se používají produkty z přírodních a skelných vláken, jejichž výrobou se zabývá firma KOBE-cz s.r.o.. Ta se zaměřuje také na laminaci.


Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí

KARPJAK

Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí

Firma KARPJAK nám letos svým 25. výročím připomene, že má opravdu dlouholetou tradici. Zabývá se totiž knihařstvím, brašnářstvím, šitím plachet a výrobou ochranných měchů. Právě knihařství se dá označit za řemeslo středověku. Tehdy se totiž začal používat papír a knihtisk. Tento obor však díky firmě KARPJAK nezanikl, a proto se s ním můžete i v dnešní době setkat.


Další produkty a služby
Výroba popruhů, lemovek, pásů

Výroba popruhů, lemovek, pásů

Potřebujete sehnat kvalitního výrobce pásů, lemovek či popruhů pro všestranné využití?n Pak je tu naše firma přesně pro Vás! Naše společnost se věnuje výrobě popruhů, pásů a lemovek využitelných například ve sportu, zdravotnictví, chovatelství, textilu a obuvi, zahradnictví, upínání a přepravě, při vyplétání saní, Slacklinu ad. Kvalitu popruhů, lemovek a pásů udává kvalita vstupního materiálu.- Proto pečlivě vybíráme všechny dodavatele. Popruhy vyrábíme na jehlových stavech od společnosti Jakob Miller. Pevnost kontrolujeme ve vlastní zkušebně. Veškerý sortiment a informace naleznete na našem webu.


Vodítko pro koně

Vodítko pro koně

Vlastníte koně a potřebujete si pořídit kvalitní vodítko? Pak bez váhání vyzkoušejte vodítka pro koně od nás! Vodítko pro koně vyrábíme z polypropylenové šňůry, která má průměr 20 mm a délku 2m. Na konci naleznete „sloní karabinu“. Je obšito jemnou kůží, která je měkká a příjemná do ruky. Můžete si vybrat z různých barevných variant. Pro více informací navštivte naši podnikovou prodejnu nebo volejte na tel. číslo 720 610 660.


Slackline - chůze po popruhu

Slackline - chůze po popruhu

Sháníte nějakou vhodnou sadu pro chůzi po popruhu? Pak vyzkoušejte náš Sakline! Jsme český výrobce popruhů s dlouholetou tradicí a zkušeností s výrobou popruhů na slackline. Nabízíme slackline sadu za velmi příznivou cenu 599,- Kč vč. DPH. Sadu je možno koupit samostatně nebo včetně praktického obalu. Celá slackline sada je laděna do oranžové barvy, aby byla při chůzi dobře vidět. Nabízíme také další popruhy vhodné na slackline v metráži. Pro více informací navštivte na stránky www.mouka.cz nebo volejte na 720 610 660.


Lemovky a popruhy mnohostranně využitelné

Lemovky a popruhy mnohostranně využitelné

Hledáte lemovky či popruhy k mnohostrannému využití? Pak se neváhejte vyzkoušet popruhy od naší společnosti. Vyrábíme popruhy a lemovky ze syntetických materiálů-polyamidu, polypropylenu, polyesteur, Dyneema, akrylu ale i z přírodních materiálů jako jsou bavlna, juta a guma. Využívat je můžete například při horolezectví, slacklinu, vodních sportech, nebo jako popruhy na sáňky, vodítko na psa, postroje pro spřežení, ohlávky pro koně, ortopedické pomůcky, trhací práce pro práce ve výškách ad. Více informací ohledně našich popruhů naleznete na našich www stránkách!


Slackline - chůze po popruhu

Slackline - chůze po popruhu

Slackline - chůze po popruhu. Nejlevnější slackline sada. Jsme český výrobce popruhů s dlouholetou tradicí a zkušeností s výrobou popruhů na slackline. Nabízíme slackline sadu za velmi příznivou cenu 789,- Kč vč. DPH. SLACKLINE SADA 20 m - popruh slackline (materiál PES) má šířku 25 mm a délku 20 m. Součástí setu je také polyesterový popruh 50 mm široký a 2 m dlouhý s ráčnou, který se upne kolem stromu. 2 kusy bavlněného popruhu 80 mm jsou určeny k ochraně kůry stromů. Jedná se o základní sadu s jednoduchým systémem upínání určenou zejména pro začátečníky. Objednávat můžete přímo v našem e-shopu: http://www.mouka.cz/shopOrder.yhtml Pro více informací navštivte na stránky www.mouka.cz


Popruhy a lemovky pro mnohostranné použití

Popruhy a lemovky pro mnohostranné použití

Popruhy a lemovky pro mnohostranné použití. Vyrábíme popruhy a lemovky ze syntetických (polyamid, polypropylen, polyester, Dyneema, akryl) a přírodních materiálů (bavlna, juta) pro použití v těchto oblastech: -sport (horolezectví, paragliding, závěsné a balonové létání, slackline, vodní sporty, zimní sporty, cyklistika, popruhy na sáňky) -bezpečnost (armáda, policie, hasiči, pracovní úvazky, trhací popruh pro práce ve výškách, popruh se sníženou hořlavostí) -zdravotnictví (ortopedické pomůcky) -chovatelství (obojky, vodítka, postroje pro psí spřežení, ohlávky, lonže) -myslivost (popruhy na zbraně, tažný popruh na zvěř) -zahradnictví (knoty do truhlíků, popruhy na vázání stromků, arboristické vybavení ) -textil a obuv (batohy, tašky, obaly, opasky, sportovní sandály) -nábytek (čalounické popruhy, rošty do postelí, stěhovací popruhy) -auto-moto (popruhy na helmy, autopásy) -upínaní a přeprava (popruhy pro autoplachty, upevnění nákladu na vozidla, manipulace s panely) -reklama (popruhy na klíčenky, na skákací hrady) -lemování textilních výrobků -Popruhy vyrábíme i na zakázku dle přání zákazníka (jednobarevné, vícebarevné, s vetkaným vzorem či nápisem), speciální popruhy se sníženou hořlavostí a pletené šňůry s výplní a bez výplně.


Popruhy a lemovky pro mnohostranné použití

Popruhy a lemovky pro mnohostranné použití

Popruhy a lemovky pro mnohostranné použití. Vyrábíme popruhy a lemovky ze syntetických (polyamid, polypropylen, polyester, Dyneema, akryl) a přírodních materiálů (bavlna, juta) pro použití v těchto oblastech: -sport (horolezectví, paragliding, závěsné a balonové létání, slackline, vodní sporty, zimní sporty, cyklistika, popruhy na sáňky) -bezpečnost (armáda, policie, hasiči, pracovní úvazky, trhací popruh pro práce ve výškách, popruh se sníženou hořlavostí) -zdravotnictví (ortopedické pomůcky) -chovatelství (obojky, vodítka, postroje pro psí spřežení, ohlávky, lonže) -myslivost (popruhy na zbraně, tažný popruh na zvěř) -zahradnictví (knoty do truhlíků, popruhy na vázání stromků, arboristické vybavení ) -textil a obuv (batohy, tašky, obaly, opasky, sportovní sandály) -nábytek (čalounické popruhy, rošty do postelí, stěhovací popruhy) -auto-moto (popruhy na helmy, autopásy) -upínaní a přeprava (popruhy pro autoplachty, upevnění nákladu na vozidla, manipulace s panely) -reklama (popruhy na klíčenky, na skákací hrady) -lemování textilních výrobků. Popruhy vyrábíme i na zakázku dle přání zákazníka (jednobarevné, vícebarevné, s vetkaným vzorem či nápisem), speciální popruhy se sníženou hořlavostí a pletené šňůry s výplní a bez výplně.