RNDr. Karel Martyčák
Mikroskopy Euromex
Prodej, servis a údržba mikroskopů Euromex, odborné poradenství při výběru mikroskopu

Společnost RNDr. Karel Martyčák se již od roku 1995 zabývá prodejem, servisem a údržbou mikroskopů a optických zařízení značky Euromex. Pokud si nevíte rady s výběrem mikroskopu, ať už pro laboratoř, veterinární či lékařskou praxi, nebo do nejrůznějších věděckých odvětví, neváhejte využít také odborné poradenství.

Společnost RNDr. Karel Martyčák se zabývá prodejem, servisem a údržbou mikroskopů značky Euromex

Prodej mikroskopů pro široké spektrum využití, kvalitní optická technika značky Euromex

Naše společnost se v oboru mikroskopů pohybuje již opravdu velice dlouho - od roku 1995 dodáváme optickou techniku od holandské firmy Euromex. Spolupráci s touto značkou máme ověřenou mnoha lety zkušeností, a tak Vám můžeme poskytnout jen to nejlepší. Nabízíme mikroskopy Euromex pro lékařskou či veterinární praxi, pro laboratoře i mineralogii, petrologii a metalografii. V naší nabídce najdete také stereoskopické mikroskopy, které mají oproti klasickým mikroskopům větší hloubku ostrosti a umožní Vám tak lepší pozorování trojrozměrných objektů. Mimo jiné v našem sortimentu naleznete také mikroskopy pro kontrolu kvality nejrůznějších produktů nebo mikroskopickou techniku pro elektroniku.

Prodej mikroskopů


Komplexní služby v oblasti mikroskopů, poradenství, prodej, servis a údržba

Nevíte si rady, který mikroskop vybrat pro Vaše účely? Naši odborníci Vám poskytnou odborné poradenství a během konzultace Vašich požadavků vybereme ten pravý mikroskop pro Vás. Kromě poradenství a prodeje mikroskopů poskytujeme také servis a údržbu přístrojů Euromex, která zajistí jejich dlouhodobé a spolehlivé fungování. Neváhejte se obrátit na skutečné odborníky v oboru.

Stereoskopické mikroskopyProdej mikroskopů

Prodej mikroskopů

Prodej, servis a údržba mikroskopů Euromex, odborné poradenství při výběru mikroskopu

Školní mikroskopy Euromex MicroBlue a BioBlue

Školní mikroskopy Euromex MicroBlue a BioBlue

Školní mikroskopy Euromex MicroBlue a BioBlue pro účely základních, středních a vysokých škol

Kamery, lupy, osvětlení

Kamery, lupy, osvětlení

Digitální mikroskopické kamery, lupy, zdroje studeného světla, světlovody