RNDr. Karel Martyčák
Mikroskopy Euromex
Školní mikroskopy Euromex MicroBlue a BioBlue pro účely základních, středních a vysokých škol

Společnost RNDr. Karel Martyčák dodává kompletní sortiment optické techniky pro školní vzdělání, ať už základní, středoškolské nebo vysokoškolské. V jejich sortimentu naleznete klasické, stereoskopické, binokulární, trinokulární, digitální a polarizační mikroskopy – pro žákovské, studentské i učitelské využití.

Společnost RNDr. Karel Martyčák nabízí mikroskopy pro učitelské a žákovské využití

Mikroskopy Euromex MicroBLue pro základní školy, skvělý poměr cena / výkon

V našem sortimentu najdete řadu klasických a binokulárních mikroskopů EUROMEX MicroBlue, které díky skvělému poměru cena / výkon najdou své uplatnění především na základních školách. Za výhodnou pořizovací cenu nabídnou žákům vše, co je potřeba pro zkoumání na žákovské úrovni. Tato řada mikroskopů má vestavěné LED osvětlení s plynulou regulací a skleněnou achromatickou optiku. Disponují zvětšením objektivu 4x, 10x, 40x a 60x.

Mikroskopy Euromex pro školy


Mikroskopy Euromex BioBlue pro střední a vysoké školy, učitelské i studenské využití

Ve vzdělávacích institucích, kde je biologie či chemie již na vyšší úrovni, než na základních školách, budou nepostradatelné mikroskopy řady Euromex BioBlue. V této řadě si můžete pořídit jak klasické, binokulární, trinokulární, digitální, tak i polarizační mikroskopy. Tyto studentské mikroskopy disponují výkonným 1W LED osvětlením s plynulou regulací a vestavěnými Ni-MH akumulátory, díky kterým je možná práce i bez přístupu k elektrické síti. Prohlédněte si jednotlivé typy mikroskopů a jejich vlastnosti!

Mikroskopy pro vzdělávací instituty


Stereoskopické mikroskopy Euromex EduBlue speciálně navržené pro žákovské účely

Stereoskopické mikroskopy žákům a studentům poskytnou pozorovací možnosti v trojrozměrném obraze. Disponují moderním LED osvětlením a párovými objektivy v revolverovém nosiči. Tato řada je speciálně navržena pro základní a střední školy, jak pro žákovské a studentské, tak i pro učitelské využití. Díky našim mikroskopům značky Euromex si žáci a studenti biologii zamilují!

Stereoskopické mikroskopy Euromex EduBlueProdej mikroskopů

Prodej mikroskopů

Prodej, servis a údržba mikroskopů Euromex, odborné poradenství při výběru mikroskopu

Školní mikroskopy Euromex MicroBlue a BioBlue

Školní mikroskopy Euromex MicroBlue a BioBlue

Školní mikroskopy Euromex MicroBlue a BioBlue pro účely základních, středních a vysokých škol

Kamery, lupy, osvětlení

Kamery, lupy, osvětlení

Digitální mikroskopické kamery, lupy, zdroje studeného světla, světlovody