Brněnská továrna plstí, s.r.o.


Zábrdovická 2, Brno 615 00

Výroba, velkoobchod, prodej:
-plsti (plsť, filc)
-technické, obuvnické, dekorační podlímcové, sedlářské, pro hudební nástroje, zednické
-segmenty podle nákresů, hobby balení (roličky, balíčky)
-samolepicí plsti
-netkané textilie (vpichované, filtrační, speciální)
-technická plst
-hudební plst
-obuvnická plst
-sedlářská plst
-podlímcová plst
-zednická plst
-dekorační plst
-tabulová plst
-plstěná tělíska
-plstěné kotouče
-tvarované díly na zakázku.
Filtrační textilie
Geotextilie
Speciální textilie
Izolační textilie
Dekorační textilie výrobky.

Certifikace EN ISO 9001:2001.

IČ: 26236656
DIČ: CZ26236656
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Robert Topinka

Technická plst, Jihomoravský kraj

Technická plst, Jihomoravský kraj

Firma Brněnská továrna plstí, s.r.o. se sídlem v Brně vyrábí a dodává různé druhy plstí. Technická plst: -vlněná -polovlněná plst -vyrábí se tuhá, polotuhá nebo měkká -přírodní, barevná plst -technické plsti se používají ve všech průmyslových odvětvích -užití: jako podložky, těsnění, různé tvarové výseky, zásobníky mazacích médií, těsnící pásky, při výrobě hudebních nástrojů apod. Sortiment: -100% vlněná plst - TTK, TM, TMC - patří mezi nejkvalitnější klasické plsti -polovlněná plst - TTN, TPN. Pro více informací o nabídce technických plstí nás neváhejte kontaktovat.


Obuvnická plst, Jihomoravský kraj

Obuvnická plst, Jihomoravský kraj

Výroba plstí, obuvnické plstě Brno. Obuvnická plst: -plst vyrobená z vlny a viskózy -vyrábí se tuhá, polotuhá nebo měkká plst -přírodní nebo barevná plst. Užití obuvnické plsti: -v obuvnickém průmyslu na šití plstěných bot a zateplovacích vložek do gumových bot -k výrobě svršků a stélek domácí obuvi -k výrobě speciálních pracovních bot, holínek a různých galanterií -k sedlářským a technickým účelům. Sortiment: -OC, ON -OTN, OPN. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Výroba plstí Brno, netkané filtrační izolační dekorační textilie, technické zednické obuvnické plsti

Výroba plstí Brno, netkané filtrační izolační dekorační textilie, technické zednické obuvnické plsti

Výroba plstí Brno, netkané filtrační izolační dekorační textilie, technické zednické obuvnické plsti. Geotextilie, netkané textilie,: -výroba za účelem separace, filtrace, drenáže, ochrany, zpevňování a snižování napětí -vyrobeny ze syntetického materiálu (polypropylen, polyester) -vysoká pevnost v tahu -geotextilie jsou odolné vůči plísním a bakteriím -geotextilie snášejí alkalické i kyselé prostředí -odolávají obvyklým rozpouštědlům -podléhají fotodegradaci vlivem UV záření Geotextilie mají široké uplatnění zejména ve stavebnictví a zahradnictví. Rozdělení geotextílií: -separační -filtrační -drenážní -ochranné -zpevňovací Sortiment Geotextilií: -GEO FW -GEO F. Více informací o netkaných textiliích a kompletní nabídku společnosti naleznete na webových stránkách.


Filtrační textilie, Jihomoravský kraj

Filtrační textilie, Jihomoravský kraj

Výroba plstí, netkané filtrační plstě Brno. Filtrační textilie: -filtrační textilie pro filtraci vzduchu -ve formě kapes, hadic, pytlů, plachetek -pro filtraci kapalin. Filtry pro hrubý prach: -S1150 -S4809 -S4282 -S6320 -VAF 5R Filtry pro jemný prach: -S4282 -S5357 -VFT 7C Filtrace kapalin a vzduchu: -FIT PES -FIT POP -KAF 5. Více informací a filtračních textiliích a kompletní nabídku textilií a plstí společnosti naleznete na webových stránkách.


Geotextilie, netkané textilie Brno, Jihomoravský kraj

Geotextilie, netkané textilie Brno, Jihomoravský kraj

Firma Brněnská továrna plstí, s.r.o je výrobce a prodejce různých druhů textilií a plstí. Geotextilie, netkané textilie,: -výroba za účelem separace, filtrace, drenáže, ochrany, zpevňování a snižování napětí -vyrobeny ze syntetického materiálu (polypropylen, polyester) -vysoká pevnost v tahu -geotextilie jsou odolné vůči plísním a bakteriím -geotextilie snášejí alkalické i kyselé prostředí -odolávají obvyklým rozpouštědlům -podléhají fotodegradaci vlivem UV záření Geotextilie mají široké uplatnění zejména ve stavebnictví a zahradnictví. Rozdělení geotextílií: -separační -filtrační -drenážní -ochranné -zpevňovací Sortiment Geotextilií -GEO FW -GEO F. Více informací o netkaných textiliích a kompletní nabídku společnosti naleznete na webových stránkách.


Zednická plst, Jihomoravský kraj

Zednická plst, Jihomoravský kraj

Společnsot Brněnská továrna plstí, s.r.o se sídlem v Brně je výrobce a projdejce různých druhů plstí. K nákupu můžete použít i e-shop. Zednická plst: -polovlněná tuhá plst -vyrábí se přírodní -užítí ve stavebnictví k různým technickým účelům, zvláště jako zednická hladítka. Sortiment zednické plsti: -ZTN. Pro více informací o zednické plsti navštivte naše www stránky.


Dekorační textilie

Dekorační textilie

Společnost Brněnská továrna plstí, s.r.o. se sídlem v Brně se zabývá výrobou a prodejem různých druhů textilií. Dekorační textilie: -netkané textilie vyrobené zejména vpichovanou technologií -měkké netkané textilie o síle 1-3 mm v různobarevné škále -využítí k dekoračním účelům od závěsů, tašek až po malé dekorační předměty k výzdobě Vánoc, Velikonoc apod. -s dekoračními textiliemi pracují školy, školky a jiná speciální zařízení nejen pro děti. Polyesterová dekorační plst -PDC -NTW2. Pro více infromací o dekoračních textíliích navštivte náše stránky nebo e-shop.


Výroba plstí Brno, Jihomoravský kraj

Výroba plstí Brno, Jihomoravský kraj

Společnost Brněnská továrna plstí se sídlem v Brně vyrábí a dodáva různé druhy plstí a netkaných textílií. Plsti: -technická plst -obuvnická plst - užití v obuvnickém průmyslu na šití plstěných bot a zateplovacích vložek do gumových bot, k výrobě svršků a stélek domácí obuvi, k výrobě speciálních pracovních bot, holínek a různých galanterií, k sedlářským a technickým účelům -sedlářská plst -podlímcová plst -zednická plst -dekorační plst -tabulová plst -plstěná tělíska -plstěné kotouče. Plst (filc) je netkaná textilie, která vzniká vzájemným propojením vlněných vláken a prochází tzv. "mokrým procesem". Klasickou surovinou pro výrobu plsti je ovčí vlna. Hlavní charakteristikou vlněného vlákna je jeho jemnost a obloučkovitost. Více informací o nabídce plstí na webových stránkách.Další produkty a služby
  • galanterní zboží, stuhy a lemovky, suché zipy a knoflíky, jehly a nitě
  • technické textilie, geotextilie, filtrační tkaniny, nepromokavé tkaniny, netkané textilie, jutové tkaniny, čisticí hadry, čisticí bavlna, technická plsť, kašírovaná plachtovina


Související články
Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí
Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí

Firma KARPJAK nám letos svým 25. výročím připomene, že má opravdu dlouholetou tradici. Zabývá se totiž knihařstvím, brašnářstvím, šitím plachet a výrobou ochranných měchů. Právě knihařství se dá označit za řemeslo středověku. Tehdy se totiž začal používat papír a knihtisk. Tento obor však díky firmě KARPJAK nezanikl, a proto se s ním můžete i v dnešní době setkat.


Tradiční česká výroba pevných i pružných stuh
Tradiční česká výroba pevných i pružných stuh

Textilní výroba přináší mnoho úspěšných produktů, díky kterým je náš život modernější a komfortnější a to od oblečení až po předměty denní potřeby. K těmto výrobkům patří také stuhy, které neupadly do zapomnění a mají svoje důležité místo na trhu jako i firma ELAS, společnost s ručením omezeným.


V naší nabídce najdete metráž i oděvní látky
V naší nabídce najdete metráž i oděvní látky

Ušít si něco doma není tak složité. Stačí šikovné ruce a kvalitní materiál a nové originální šaty či halenka jsou na světě. Právě o dodávku kvalitního materiálu se staráme my. Výběr je skutečně pestrý!


Výroba a dodávka konopné izolace
Výroba a dodávka konopné izolace

Kvalita prostředí, ve kterém bydlíte nebo pracujete, závisí také od použitých materiálů na jednotlivé stavební a další prvky. Třeba v případě tepelné izolace zajisté uvítáte možnosti, které jsou nejen kvalitní a splní svůj záměr, ale také vyhovující vašemu zdraví. O takovou izolaci se s přehledem a vysokou odborností a profesionalitou postará firma KOBE-cz s.r.o.