GRANDE s.r.o.


Cézavy 627, Blučina 664 56
Doprava, autodoprava, autoservis:
-nákladní a osobní.
Přeprava autobusy.

Vnitrostátní a mezinárodní nákladní automobilová doprava 100kg -6t
Vozidla nákladní přepravy
Renault MASTER- dodávka, Renault MASTER chladící skříň - 10x, Renault MIDLUM chladící skříň- 2x, PICUP.
Osobní doprava, přeprava.
Vozidla:
MAN LION STAR 49+1 sedadel- autobus
MAN TEMSA 30+1 sedadel- autobus

Autoservis vozů všech značek:
oprava motorových vozidel
-výměna oleje
-výměna brzdových destiček a obložení
-kompletní servis výfukového systému
-kompletní servis tlumičů a pérování
-elektropráce
-seřízení světel a diagnostika
-další dle aktuálních možností.

Pneuservis.
Půjčovna obytných vozů a karavanů.
Čištění interiérů a mytí aut.


Pobočka krejčovství: Šámalova 744/102, 615 00
Brno-Zábrdovice.
Zakázkové krejčovství se zaměřením na kožené oděvy.
Šití konfekce.
Zakázkové šití a opravy kožených a klasických oděvů.

Produkty
  • kompletní služby autoservisu, opravy osobních automobilů, opravy nákladních automobilů, výměna autodílů
  • služby pneuservisu, prodej letních pneumatik, přezouvání motorových vozidel, zimní pneumatiky
  • doprava mikrobusy a autobusy, realizace zájezdové dopravy, prodej jízdenek, reklama na vozidlech, jízdní řády autobusů, městská hromadná doprava
  • mezinárodní přeprava osob, zahraniční zájezdová doprava, zájezdy do zahraničí, mezinárodní osobní doprava
  • expresní dodávková autodoprava, spedice a zasilatelství, expresní logistické služby, přeprava materiálů
  • mezinárodní přeprava zboží, doprava nákladu, stěhovací služby, komfortní doprava zásilek
  • doprava nákladů po ČR, kamionová přeprava, nadrozměrné náklady, přeprava sypkých materiálů
  • mezinárodní přeprava nákladu, mezinárodní rozvoz zásilek, zahraniční přepravce zboží
  • opravy oděvů a šatů, úpravy konfekčních oděvů, šití na zakázku, oprava rozkroku, výměna zipu u kalhot

Ordinace praktického lékaře pro dospělé České Budějovice, preventivní prohlídky, očkování, EKG.

Ordinace praktického lékaře pro dospělé České Budějovice, preventivní prohlídky, očkování, EKG

Masážní salon Kutná Hora, masáž jako dárek, čokoládová masáž, havajská masáž, lymfodrenáž.

Masážní salon Kutná Hora, masáž jako dárek, čokoládová masáž, havajská masáž, lymfodrenáž

Související články
Výroba a montáž nezávislých topení, klimatizací a spacích kabin

TOP Servis - Holan s.r.o.

Výroba a montáž nezávislých topení, klimatizací a spacích kabin

Spací kabiny jsou neodmyslitelnou součástí všech nákladních a užitkových vozidel, u nichž se předpokládá nájezd mnoha kilometrů za den a z toho plynoucí únava řidiče. Spací kabina však musí splňovat určitou míru komfortu, aby byla pro řidiče kvalitním místem pro odpočinek. Proto by spací kabina měla mít nezávislé topení, klimatizaci nebo kombinaci těchto zařízení.


Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Sušárny obilí jsou velmi důležitou součástí nejen zemědělských družstev, ale i některých dalších výrobních podniků. Snížení obsahu vody v obilovinách je zapotřebí především pro další zpracování v potravinářském průmyslu. Aby mohly sušárny obilí a obilní linky dobře fungovat, musí mít náležitý servis. Ale kde takovou péči sehnat?


Nadměrná, těžká a nadrozměrná doprava

ZIPP Brno s.r.o.

Nadměrná, těžká a nadrozměrná doprava

Přeprava nadměrného, těžkého či nadrozměrného nákladu sebou přináší komplikace, a to nejen se samotným převozem, ale i s dodržením podmínek a dalších úkonů jako třeba zajištění nákladu, aby nijak neohrozil účastníky silničního provozu. Pokud právě řešíte převoz takového nákladu a kromě profesionální dopravy potřebujete i řadu zkušeností, tak se obraťte na firmu ZIPP Brno s.r.o.


Nové i ojeté vozy a špičkový autoservis pro automobily značky FIAT

Pavlas Trust s.r.o.

Nové i ojeté vozy a špičkový autoservis pro automobily značky FIAT

Osobní i užitkové automobily FIAT patří ve světě ke špičce. Mohou se pochlubit spolehlivostí, kvalitou a praktičností. Pokud jste si vždy přáli auto se skvělými jízdními vlastnostmi, seženete ho u společnosti Pavlas Trust. Jedná se o autorizovaného prodejce, který je zaměřený především na regiony Frýdek Místek a Nový Jičín.


Firemní články
Autoservis, opravy aut Blučina, Brno

Autoservis, opravy aut Blučina, Brno

Hledáte spolehlivý autoservis, kterému by jste svěřili své auto, potřebujete si nechat kvalitně a rychle opravit auto v okolí města Brna, spolehlivé a kvalitní služby autoservisu Vám nabízí společnost Grande s.r.o. sídlící v Blučině v blízkosti města Brna. Autoservisu u nás v Blučině Vám nabízí servisní prohlídky Vašeho vozidla, výměny olejů, servis brzdového systému, servis výfukového systému, výměnu tlumičů, veškeré elektro práce, seřízení světel,diagnostiku vozidla. Naše společnost provozuje autoservis se všemi důležitými službami takže rádi Váš vůz připravíme na STK a ME, které Vám na Vašem voze můžeme následně i provést. Součástí autoservisu je i pneuservis. Pro více informací navštivte naše webové stránky, kontaktujte nás telefonicky a nebo přímo navštivte osobně náš autoservis v Blučině v blízkosti města Brna.


Dodávková a pick-up doprava Blučina

Dodávková a pick-up doprava Blučina

Sháníte pick-up nebo dodávkovou dopravu? Hledáte spolehlivou firmu v oblasti dopravy, přepravy? Kontaktujte společnost Grande s.r.o. v Blučině v blízkosti města Brna, která se zabývá pick-up přepravou a dodávkovou dopravou. U pick-up dopravy máme v nabídce hned několik aut. Disponujeme s auty Renault Kango, Fiat Dobló, Citroen Jumpy a Citroen Berlingo. U dodávkové dopravy disponuje s auty Renault Master ( s chladícím agregátem), Mercedes Sprinter ) s chladícím agregátem) a Ford Transit ) se skříňovým hydraulickým čelem). Pro více informací o dodávkové a pick-up dopravě, přepravě a dalších možnostech dopravy nás kontaktujte nebo se podívejte na naše webové stránky www.grandesro.cz


Dopravní firma, dodávková a nákladní autodoprava Brno venkov.

Dopravní firma, dodávková a nákladní autodoprava Brno venkov.

Hledáte spolehlivou dopravní firmu?Potřebujete sehnat nákladní či dodávkovou autodopravu v okolí Brna. Neváhejte a kontaktujete naši společnost GRANDE s.r.o. sídlící v Blučině, okr. Brno venkov, která je na trhu již déle než 18 let a díky tomu si myslíme že pro Vás můžeme zajistit velmi spolehlivé služby. Stěžejní činností naší dopravní společnosti je vnitrostátní, mezinárodní, nákladní, dodávková, osobní a autobusová autodoprava. Naší prioritou je dokonalá logistika, přesnost a spolehlivost poskytovaných služeb. Nabízíme dopravu a přepravu pomocí pickupů, dodávek i nákladních vozů. Specialitou naší společnosti je přeprava zboží s řízenou teplotou chladírenskými vozy. Dále poskytujeme přepravu ADR i spediční službu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu cca 20 minut od Brna.


Osobní a autobusová přeprava, Brno

Osobní a autobusová přeprava, Brno

Hledáte osobní a autobusovou přepravu? Chcete si objednat osobní nebo autobusouvou přepravu z okolí Brna? Společnost GRANDE s.r.o., která sídlí blízko města Brna Vám nabízí kvalitní a spolehlivou osobní i autobusovou přepravu. Vozidla pro přepravu, kterými disponujeme jsou: -Man LION STAR -Temsa OPALIN -Renault MASTER -skříňový přívěs -cyklovlek VEZECO. Autobus pro přepravu osob Man LION STAR má 50 míst, rádio, televizi, DVD, WC a limatizaci. Minibus pro přepravu osob Temsa OPALIN má 31 míst, rádio, televizi, DVD a klimatizaci. Auto pro převpravu osob Renault MASTER má 9 míst, rádio a klimatizaci. Skříňový přívěs má nosnost 750kg a jeho velikost je 200cm na 145cm. Cyklovlek VEZECO má nosnost 2t, plocha je 6,2m a vejde se na něj 42ks kol. Pro více informací o osobní a autobusové přepravě kterou nabízíme nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo osobně. Navštívit můžete také naše webové stránky.


Nákladní autodoprava Brno

Nákladní autodoprava Brno

Potřebujete využít služby nákladní autodopravy? Naše dopravní firma nabízí spolehlivé služby nákladní autodopavy. Hlavní činností naší společnosti GRANDE s.r.o., která sídlí v obci Blučina blízko města Brna je nákladní autoprava. Mimo jiné máme i vnitrostátní, mezinárodní, dodávkovou, osobní a autobusovou dopravu. Zakládáme si na dokonalou logistiku, přesnost a spolehlivost nákladní autodopravy. Naše autodoprava disponuje vozy jako jsou pickapy, dodávky a nákladní auta. Pro více informací o nákladní autodopravě či jíné autodopravě kterou nabízíme nás neváhejte kontaktovat telefonicky, nebo navštivte naši provozovnu v obci u města Brna. Navštívit můžete i naše webové stránky.


Půjčovna obytných vozů a karavanů Blučina, Brno

Půjčovna obytných vozů a karavanů Blučina, Brno

Dopravní společnost GRANDE s.r.o. se sídlem Blučina v blízkosti města Brna provozuje půjčovnu obytných vozů a karavanů. Naše společnost GRANDE s.r.o., která působí na trhu už více jak 18 let se soustředí a zaměřuje na to aby všem svým zákazníkům poskytovala co nejkvalitnější a nejspolehlivější služby. Veškeré naše služby poskytujeme zázazníkům v celé České Republice, ale zejména nás navštěvují spokojení klienti či nový zákazníci z naší obce Blučina či z blízkého města Brna, Brna venkov, Hustopeč, Židlochovic, Hodonína, Břeclavi a okolních vesnic. Půjčovna obytných vozů a karavanů vám nabízí: -pronajmeme Vám karavan či obytný vůz na dovolenou -prodáváme ojeté obytné vozy i karavany V nabídce obytných vozů a karavanů najdete: Fiat GRANDUCA: - servisní odměna: 1 500 Kč (příprava a úklid vozu) - počet míst: 4+2 - vybavení: rádio, TV, DVD, WC, sprcha, držák na kola, markýza - technika: ABS, tažné zařízení. Cena půjčovného je 2290,- na den. Renault XGO Dynamic 95p: - počet míst: 5+5 - vybavení: rádio, TV, DVD, klimatizace - technika: ABS, ESP. Cena půjčovného je 2900,- na den. Obytný přívěs TEC: - počet míst: 4+1 - vybavení: vařič, lednice, stan, před stan - celková váha: 1200 Kg. Cena půjčovného je 1000,- na den. Motorový člun: - velikost: 500 cm x 185cm - nosnost: 460 kg - výkon: 5 hp + CHIP TUNING. Cena půjčovného je 900,- na den. Všechn obytné vozy a karavany jsou neustále udržovány a servisovány. Nabízíme servis a udržbu i Vašim vlastním obytným vozům a karavanům. Nevájete a přijeďte k nám si pujčit, zakoupit nebo jen zaservisovat obytný vůz či karavan. Pro více informací nás nevájete kontaktovat nebo nás navštivte osobně u nás v naší společnosti GRANDE s.r.o. v obci Blučina na jižní Moravě v blízkosti města Brna, Brno venkov. Těšíme se na vaši návštěvu. Věříme že budete s naším obytným vozem či karavanem spokojeni a skvěle Vám poslouží. Navštívit můžete také naše webové stránky.


Čištění interiérů aut Blučina, Brno venkov

Čištění interiérů aut Blučina, Brno venkov

Společnost GRANDE s.r.o. se sídlem v obci Blučina blízko města Brna Vám nyní nabízí čištění interiérů aut a ruční mytí vašich aut. Naše společnost GRANDE s.r.o. působí na trhu více jak 18 let a její hlavní prioritou je aby poskytovala ty nejkvalitnější a nejspolehlivější služby jak stávajícím tak i novým zákazníkům jak už z obce Blučina, tak z města Brna, z Brno venkov, ale i z dalších měst a obcí ať už z blízkého okolí či větší dálky. Naše poskytováné služby se rozšířily a to o Čištění interiérů aut a ruční mytí aut. Jedná se o službu parní čištění interiéru všech typů aut. Co všechno k čištění interiéru aut patří: -vysávání celého interiéru -parní čištění celého interiéru -parní čištění podlahy -parní čištění prahů a hran dveří -parní čištění zavazadlového prostoru -tepování sedaček a čalounění -parní čištění větracího systému -čištení a impregnace vnitřních plastů -mytí oken a zrcátek -parní čištění koberečků -parní čištění rohoží -vyčištění popelníků -závěrečné provonění interiéru. Celkové mytí aut z venkovní strany šamponem, odstranění hmyzu, mytí kol, použití leku a vosku. Snažíme se o vysoce profesionální přístup a o dokonale vyčištěné auto. Věříme, že budete s naší prací spokojeni a svůj vůz nám budete opakovaně svěřovat do péče. Ceník čištění interiéru najdete na webových stránkách. Navštivte naše webové stránky nebo nás můžete také kontaktovat jak telefonicky tak nás můžet navštívit osobně na sídle naší firmy v obci Blučina blízko města Brno venkov.


Autoservis, oprava motorových vozidel Blučina, Brno venkov

Autoservis, oprava motorových vozidel Blučina, Brno venkov

Společnost Grande s.r.o. sídlící v Blučině, okr. Brno venkov, již více než 18 let nabízí své služby v oblasti opravy motorových vozidel. V našem autoservisu Vám uděláme servisní prohlídky, výměny olejů, servis brzdového systému, kompletní servis výfukového systému, vyměníme tlumiče i pérování, elektropráce, seřízení světel a diagnostika. Váš vůz připravíme i na STK a ME, které v případě zájmu i následně provedeme. Součástí autoservisu je i pneuservis, kde si můžete zakoupit a vyměnit pneumatiky. Další úkony a opravy vozidel dle aktuálních možností společnosti. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo nás navštivte v Blučině nedaleko Brna.