WHP TECHNIK s.r.o.
identifikační systémy

CZK3D měřicí přístroj

Společnost WHP TECHNIK se sídlem v Brně je členem skupiny WHP, která zahrnuje jednotlivé národní společnosti pracující v zemích střední a východní Evropy a pokrývá trhy České republiky, Rakouska, Maďarska, Slovinska a Chorvatska. Již od roku 1994 nabízíme svým zákazníkům technickou podporu, poradenství, prodej a servis výrobků v oblasti identifikačních systémů s využitím čárových kódů a paměťových čipů, dodávky měřicí techniky a automatizačních prvků. Našimi zákazníky jsou především výrobní firmy, obchodní společnosti a státní organizace z České a Slovenské republiky.

Naše nabídka:
- kompletní vybavení pro potisk aplikací etiket nejen s čárovými kódy
Maloobchod, prodej:
- měřící technika (3D souřadnicové měřicí stroje, posuvná měřidla a hloubkoměry, výškoměry, mikrometry, dutinoměry, úchylkoměry, mikroskopy a optická měřidla, měřicí stoly a stojánky, ...)
- čárový kód a identifikace (tiskárny etiket a aplikátory, pokladní tiskárny CITIZIEN, dataterminály, snímače čárového kódu, identifikace RFID, ...)
- automatizační prvky (rotační snímače, digitální magnetické sondy Magnescale, digitální odměřování polohy Magnescale, tachodynama a tachogenerátory, rádiová dálková ovládání)
- spotřební materiál
a další.

Naše společnost sídlí v Brně na ulici Kroftova 2619/45.


Katalog firem:    

Měřicí a regulační technika

,

Stroje pro prodejny

,
Štítky:

měřící technika, vybavení pro potisk aplikací