DESTILA, s.r.o.


Kaštanová 435/127, Brno 620 00

Naše společnost se zabývá malosériovou a individuální strojírenskou výrobou. Naše výrobky lze využít v oblasti potravinářských zařízení zejména pro pivovarnictví a lihovnictví.

Zařízení na výrobu piva:
V oboru pivovarnictví se při výrobě angažujeme již více než čtyřicet let, především v oblasti filtrace piva. Restaurační minipivovary jsou v posledních pěti letech dominantou našeho výrobního programu. Dodáváme je v různých výkonových variantách. V nabídce máme samozřejmě i potřebné příslušenství jako jsou nádoby na horkou a ledovou vodu, výčepní tanky, nádoby na kvasnice, CIP stanice, myčky KEG sudů, vzduchové kompresory, chladící jednotky ad.
Nejvíce našich minipivovarů máme Rusku a dnes je to více než polovina našeho exportu. Postupem času jsme úspěšně vstoupili i na trhy Slovenska, Polska, Kazachstánu, Tádžikistánu, Ukrajiny, Azerbajdžánu i Vietnamu.

Zařízení na výrobu lihu a ovocných destilátů:
V době vzniku naší společnosti to byl jediný výrobní program.

Pěstitelské pálenice a ovocné lihovary:
V nabídce máme dva typy zařízení. Tradiční destilační jednotka se surovinovým a rektifikačním kotlem a moderní jednotka se surovinovým kotlem a třípatrovou rektifikační kolonou.

Zařízení na výrobu nealkoholického piva:
Ve výrobním programu máme i automatizované vakuové destilační zařízení, které z piva odstraňuje alkohol, kdy je obsah alkoholu menší jak 0, 05%. I když v tomto případě je hlavním produktem nealkoholické pivo, vedlejším produktem je i velmi kvalitní pivní destilát.

Filtrace:
Jsme tradiční výrobce křemelinových filtrů pro využití v pivovarech, vinařské výrobě i pro jiné účely.

Filtry:
-sítové
-svíčkové
-stabilizační
-na studenou pasteraci.

Topenářství:
Plynové kotle vyrábíme přes čtyřicet let. Pozici na trhu si udržujeme především jako výrobci stacionárních kotlů o výkonu do 50 kW.

Pekařské stroje:
Určené pro malé pekařské provozy nebo pro kuchyně veřejného stravování.

IČ: 00030295
DIČ: CZ00030295
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Tomáš Hořava

Výroba zařízení pro lihovary, zařízení na výrobu ovocných destilátů

Výroba zařízení pro lihovary, zařízení na výrobu ovocných destilátů

Výrobu zařízení pro lihovary výrobu ovocných destilátů, minipivovary, pěstitelské pálenice i tradiční destilační jednotky vyrobí firma DESTILA, s.r.o.


Prodej moderních plynových kotlů pro ohřev vody, teplovodní kotle

Prodej moderních plynových kotlů pro ohřev vody, teplovodní kotle

Výrobu stacionárních, plynových, kondenzačních, klasických a topných kotlů, nádoby na studenou a teplou vodu provede na Brněnsku firma DESTILA, s.r.o.


Zařízení pro pivovarníky, minipivovary, ovocné lihovary-výroba

Zařízení pro pivovarníky, minipivovary, ovocné lihovary-výroba

zařízení na výrobu ovocných destilátů a piva, minipivovary, pěstitelské pálenice,chladící jednotky, výčepní tanky, CIP stanice, vzduchové kompresory


Kompletní vybavení pro hotelové a restaurační minipivovary

Kompletní vybavení pro hotelové a restaurační minipivovary

vybavení pro hotelové a restaurační minipivovary, zařízení na výrobu lihu a ovocných destilátů, piva, plynové kotle, nádoby na horkou a ledovou vodu


Prodej plynových, klasických a kondenzačních kotlů

Prodej plynových, klasických a kondenzačních kotlů

Kondenzační, klasické, plynové kotle, dlouhá životnost, výroba kotlů přes čtyřicet let, výroba zařízení pro pivovary a lihovary


Prodej plynových kotlů Brno

Prodej plynových kotlů Brno

Potřebujete nový plynový kotel? pak vyzkoušejte naši společnost, která Vám nový a kvalitní kotel zajistí. Najdete nás v Brně a s výrobou kotlů máme dlouholeté zkušenosti. Prodáváme teplovodní kotle DESTILA, závěsné kotle Immergas, litinové kotle SIME, komínové systémy RICOM. Kotle klasické a kondenzační, s provedením do komína i turbo, topné, s průtokovým ohřevem teplé vody, se zásobníkovým ohřevem teplé vody. Osazujeme je usměrňovačem spalin. Plynové kotle DESTILA jsou kvalitní, bezpečné a mají dlouhou životnost. Provádíme záruční i pozáruční servis. Více informací najdete na webových stránkách.


Pro lihovary a pěstitelské pálenice, destilační přístroje Brno

Pro lihovary a pěstitelské pálenice, destilační přístroje Brno

Společnost DESTILA, s.r.o., je výrobní podnik, který se zabývá malosériovou strojírenskou výrobou. Pro lihovary a pěstitelské pálenice, destilační přístroje Brno. Firma nabízí-destilační přístroje pro pěstitelské pálenice a ovocné lihovary, surovinový kotel, odpeckovač výpalků, nádobky na zachycování lihu, lihová měřidla TEPRON,podtlakové nasávání kvasu, komplexní instalace lihovarů, kvasné nádoby, nádoby na skladování destilátu, nádoba na destilát s kohoutem, nádoba na úkapy, automatizace destilačního přístroje. Více informací najdete na webových stránkách.


Nerezové armatury

Nerezové armatury

Hrdlo závitové nerez DN 50 90ks Klapka 3cestná nerez DN50 B 1ks Klapka 3cestná nerez DN50 D 1ks Průhledítko ploché DN80 GG typ 5205 3ks Kohout kulový nerez DN 100 5ks Koleno nerez DN 100 SS 101,6 20ks Nástavec had.kuž.nerez DN 25 12ks Nástavec had.kuž.nerez DN 40 9ks Nástavec hadicový kuž.nerez DN 80 6ks


Vzduchový kompresor

Vzduchový kompresor

Kompresor ORFI 240/50 2 ks cena 5.280/ks bez DPH


Pěstitelské pálenice a ovocné lihovary

Pěstitelské pálenice a ovocné lihovary

Destilační přístroje k výrobě ovocných destilátů Firma DESTILA, s.r.o. se sídlem v Brně, je tradičním výrobcem potravinářských zařízení včetně destilačních přístrojů již od roku 1947. Pěstitelská pálenice je soubor technologického zařízení, které je určeno k získávání ovocného destilátu ze zkvašených ovocných zápar. Ve vývoji i výrobě navazujeme na dobré tradice ale současně prosazujeme i nejmodernější trendy. Destilační přístroje s příslušenstvím vyrábíme a dodáváme v různých variantách. Velikost těchto přístrojů se ustálila na třech základních typech pro objem vsázky 150, 300 a 600 l. Nejčastěji dodáváme přístroje s rektifikační kolonou. Po mnohaletých zkušenostech a na základě podnětů od uživatelů nabízí DESTILA uspořádání technologie, které je svým pojetím zcela ojedinělé a přináší obsluze destilačního přístroje nebývalý komfort, snížení spotřeby vody, el. energie, plynu, lidské námahy a řadu dalších výhod od pořizovacích starostí až po obsluhu při destilaci. Zařízení je velmi flexibilní a dovoluje celou řadu pracovních režimů, které lze v praxi využívat. Zařízení se zabudovaným katalyzátorem splňuje nejpřísnější kritéria na obsah škodlivých látek v destilátu. Toto moderní zařízení je technicky vyspělejší, energeticky úspornější, méně náročné na prostor i na obsluhu, než známější „dvoukotlové“ destilační přístroje. Také čistota destilátu (obsah zdraví škodlivých látek, jako např. metylalkohol a další) je výrazně lepší než u dvoukotlových aparátů -se surovinovým a rektifikačním kotlem. Vytápění kotlů doporučujeme a nejčastěji dodáváme plynové (zemní plyn, propan-butan), ale i na dřevo, parní, případně elektro. Ke všem destilačním přístrojům nabízíme lihové měřidlo, které je vyrobeno celé z nerez. oceli a na toto měřidlo rovněž jako výhradní dovozce pro ČR poskytujeme záruční i pozáruční servis. Námi dodávaná zařízení lze s malým doplněním používat v daňových režimech pěstitelská pálenice nebo ovocný lihovar. Podle požadavku zákazníka dodáme i jiné varianty kompletace nebo uspořádání destilačního zařízení a příslušenství. Naše destilační přístroje jsou certifikovány zkušebnou TÜV CZ podle platných evropských norem a po všech stránkách splňují jejich požadavky. Destilační přístroje typu KPD jsou chráněny průmyslovým vzorem č. PVZ 2005-36193 vydaným Úřadem průmyslového vlastnictví v Praze. Systém jakosti firmy DESTILA je certifikován dle normy ČSN EN ISO 9001:2001.Další produkty a služby
  • stáčecí linky, plnicí lahvárenské stroje, balení potravinářských produktů, dávkovací a uzavírací zařízení
  • strojírenská výroba, zpracování kovů, ocelové konstrukce, stavební zámečnictví, svařování konstrukcí, obrábění kovů
  • jemné plechové obaly, plechovky a barely, easy open víčka, kovové tuby
  • dotace na výměnu kotlů, kotlová armatura, dodávka vody, průtokové ohřívače, komponenty pro kotle a topení, bojlery


Související články
Kompletní dodávka pekařských linek
Kompletní dodávka pekařských linek

Myslíte si, že mít vlastní pekárnu je příliš složité? Ne v případě, že si do pekárny a cukrárny pořídíte profesionální a kvalitní zařízení. Od pecí až po pekařské a cukrářské linky. A s výrobou a dodávkami těchto zařízení má téměř 30letou zkušenost firma J4 s.r.o. z Předměřic nad Labem.


Listové pružiny a jejich využití v průmyslu
Listové pružiny a jejich využití v průmyslu

Firma SV výrobní, s.r.o. se zabývá výrobou listových pružin. Výroba pružin se nezaměřuje jenom na jedno konkrétní odvětví, do kterého by mohla své výrobky dodávat. Společnost dodává výrobky pro společnosti z oblasti železniční dopravy, hutnictví, strojírenství i těžby nerostů a disponuje širokým sortimentem.


Nástrojové brusky Hradec Králové
Nástrojové brusky Hradec Králové

Každé výrobní odvětví potřebuje pro svůj obor řadu nástrojů a strojů a často jde o požadavky zákazníků, které je potřebné vyrobit na míru. Pokud potřebujete plechové díly, montážní celky, nástrojové brusky nebo hydraulické lisovací stroje, tak se obraťte na společnost SV Metal spol. s r.o. z Hradce Králové.


Výroba potrubních dílů
Výroba potrubních dílů

Kvalita potrubních dílů spočívá nejen v použitých materiálech, ale také v použité technologii, zkušenostech zaměstnanců a profesionálním přístupu firmy k požadavkům zákazníků. Vaše požadavky splní a kvalitně odvedenou práci poskytne firma ELZA Předměřice, s.r.o.