FRAPOCH - CLEAN - společnost s ručením omezeným


Srbská 1139/5, Brno - Královo Pole 612 00
Společnost FRAPOCH - CLEAN jak již napovídá její název se již od roku 1990 věnuje úklidovým službám. Mezi naše služby patří úklid domácností, firem, komerčních a administrativních budov, zdravotnických zařízení, mytí oken, čištění koberců, úklid po řemeslnících, mytí výloh a mnoho dalších činností. Naleznete nás na adrese Srbská 5, Brno - Královo Pole.

Úklidové služby:
- úklid domácností, firem, komerčních a administrativních budov, zdravotnických zařízení (při úklidu zdravotnických zařízení pracujeme pouze se specializovanými desinfekčními prostředky a technikami, které jsou v souladu s desinfekčním programem pro zdravotnická zařízení)
- úklid po rekonstrukci
- pravidelný, běžný i generální úklid
- čištění koberců, podlahových krytin a sedacích souprav
- praní záclon a závěsů
- strojní čistění podlah
- speciální ochranný nátěr vašich podlahových ploch
- mytí oken a výloh
- čištění průmyslových hal
- vyklízení kanceláří, skladů
- likvidace, spálení odpadu
- výškové práce
- strojní čištění podlah.......a další.

Naše společnost poskytuje kvalitní a profesionální úklidové služby a ke své činnosti používáme vysoce účinnou čistící techniku. Naši zaměstnanci jsou pečliví, flexibilní a vyškolení pro co nejlépe odvedenou práci a Vaši spokojenost. Ke klientům zaujímáme individuální přístup a nabízíme maximální vstřícnost.

Produkty
  • úklid domácnosti, úklid veřejných prostor, úklid staveb, mytí oken, vysávání koberců, žehlení prádla, utírání prachu, mytí podlah

Výstavba a montáž dřevostaveb a nízkoenergetických rodinných domů.

Přeprava zboží po celé Evropě, vnitrostátní a mezinárodní doprava.

Přeprava zboží po celé Evropě, vnitrostátní a mezinárodní doprava

Související články
Mytí zateplených paneláků a výškových budov profesionálně od ARS

ARS - AXIOM REAL, spol. s r.o.

Mytí zateplených paneláků a výškových budov profesionálně od ARS

Fasády paneláků a výškových budov jsou velmi namáhané. Proto je zapotřebí o ně pravidelně pečovat. Jestliže tuto starost necháte na odbornících, nemusíte se o svou nemovitost obávat. Společnost ARS působí po celé České republice a s mytím paneláků a výškových budov má mnohaleté zkušenosti.


Profesionální čištění fasád se zárukou a prevencí na 5 let

Čištění fasád Zlín

Profesionální čištění fasád se zárukou a prevencí na 5 let

Chcete zvýšit estetickou hodnotu svého objektu? Nasnadě je profesionální chemické čištění, díky kterému dosáhnete původního vzhledu podkladu. Chemické čištění fasád navíc přispěje ke zlepšení úrovně bydlení a současně zvýší životnost fasády i střešní krytiny. Zlínská společnost, která čištění kvalitními profesionálními prostředky poskytuje, provede v případě potřeby i drobné zednické práce nebo odstraní graffiti.


Čištění fasád, střech a zámkové dlažby vede nejen ke zvýšení estetické hodnoty

Čištění fasád Zlín

Čištění fasád, střech a zámkové dlažby vede nejen ke zvýšení estetické hodnoty

Střechy, fasády i zámkové dlažby mají jednu společnou vlastnost – snadno se zašpiní a po nějaké době zajdou. To vede nejen k výraznému zhoršení vzhledu daného objektu, ale také ke zhoršení kvality bydlení a omezení životnosti materiálu. Společnost Čištění fasád Zlín se čištěním objektů a stavebním pracím věnuje od roku 1997 (tehdy pod jménem Robert Kurfürst jako fyzická osoba). Dnes patří mezi profesionální subjekty, které se postarají o čištění objektů různých typů, od rodinných domů až po velké výškové budovy.


Odstraňování graffiti – víme, jak na to!

SK Fasády s.r.o.

Odstraňování graffiti – víme, jak na to!

Mnoho lidí to důvěrně zná. Ráno se člověk probudí a zjistí, že se jeho dům či plot přes noc stal nedobrovolně malířským plátnem, tedy spíše terčem útoků vandalů. Před sprejery a různými pouličními rádoby umělci se dá těžko bránit, ale je možné být na ně dobře připraven. Odstranění graffiti je sice za normálních okolností náročná činnost, ale když víte, jak na to, máte vyhráno!


Firemní články
Úklidové služby domácností, firem i kanceláří, úklid po rekonstrukci, čištění koberců i oken

Úklidové služby domácností, firem i kanceláří, úklid po rekonstrukci, čištění koberců i oken

Pravidelné i generální úklidy bytů, domů i kanceláří provádí společnost FRAPOCH - CLEAN - společnost s ručením omezeným z Brna. Zajišťujeme mytí oken, čištění koberců, podlah i sedacích souprav.