Prodej svářecí, řezací techniky - potřebného příslušenství, přídavných materiálů a ochranných pomůcek

FORMICA WELD spol. s r.o.

Prodej svářecí, řezací techniky - potřebného příslušenství, přídavných materiálů a ochranných pomůcek

FORMICA WELD spol. s r.o.
Přídavné materiály pro svařování, svařovací elektrody, svařovací dráty TIG, MIG/MAG

Aby naše nabídka svářecí techniky, svařovacích a plazmových strojů včetně příslušenství byla kompletní, nabízí náš e-shop rovněž přídavné materiály pro svařování, jako například svařovací elektrody od renomovaných výrobců ESAB, BÖHLER, OERLIKON, LINCOLN, svařovací dráty MIG/MAG pro svařování nerezových ocelí, nelegovaných, nízkolegovaných ocelí i barevných kovů, svařovací dráty MIG pro svařování hliníkových materiálů, dráty TIG pro svařování nerezových ocelí a hliníkových materiálů.

Přídavné materiály pro svařování, elektrody - Formica Weld spol. s r.o., Brno

Bodovací elektrody, svařovací elektrody bazické, rutilové - BÖHLER, LINCOLN, ESAB, OERLIKON

Na našich webových stránkách formicaweld.cz v e-shopu naleznete botatý sortiment přídavných materiálů pro svařování, který zahrnuje elektrody obalované pro svařování elektrickým obloukem. Na výběr máte elektrody bazické, které vynikají odolností proti vzniku trhlin i proti stárnutí a využijete je při svařování ocelí a opravách litých materiálů, dále elektrody kyselé, mnohostranně využitelné rutilové elektrody pro svařování nelegované a nízkolegované oceli, kterou ocení i nezkušení svářeči. Našim zákazníkům dodáváme elektrody vysoké kvality od významných producentů BÖHLER, LINCOLN, ESAB, OERLIKON. V naší obsáhlé nabídce nechybí ani bodovací elektrody z velmi kvalitních materiálů do bodovacích strojů ručních a stojanových.

Bodovací elektrody, svařovací elektrody bazické, rutilové


Dráty TIG pro svařování aluminiových slitin, svařovací dráty MIG/MAG – nerez, hliník, nelegovaná ocel

Svařovací dráty jsou neméně důležitým přídavným materiálem svářecí techniky. A výběr u firmy Formica Weld je vskutku obsáhlý. U nás seženete svařovací dráty TIG pro svařování aluminiových slitin, dráty TIG pro svařování běžných nerezavějících ocelí i ocelí s vyšší chemickou odolností. Zákazníci z oblasti stavebnictví, lodního průmyslu a strojírenství určitě ocení velmi kvalitní dráty pro svařování v ochranném plynu, pro MIG/MAG svařování nelegovaných, nízkolegovaných a nerezových ocelí i barevných kovů.

Svařovací dráty MIG/MAG, TIGSvařovací stroje

Svařovací stroje

Svařovací stroje MIG/MAG, TIG DC a TIG AC/DC, invertory MMA, drážkovací a multifunkční stroje

Plazmové stroje a příslušenství

Plazmové stroje a příslušenství

Plazmové pálicí stroje odbočkové, plynulé, invertorové, svařovací hořáky MIG, TIG

Přídavné materiály pro svařování

Přídavné materiály pro svařování

Přídavné materiály pro svařování, svařovací elektrody, svařovací dráty TIG, MIG/MAG