Zahradní travní traktory, prodej, dodávka zahradní techniky

GARDENTECH Jaroslav Toninger

Zahradní travní traktory, prodej, dodávka zahradní techniky

GARDENTECH
Jaroslav Toninger
Zahradní technika HUSQVARNA, VARI a HONDA, sekačky, pily a traktory

Sekačky, pily, křovinořezy, rotavátory, mulčovače, traktory a další techniku pro péči o Vaši zahradu najdete v sortimentu firmy Gardentech. Ať už chcete jenom posekat menší trávník nebo zastřihnout celý živý plot, z bohatého sortimentu kvalitních produktů značek HUSQVARNA, VARI či HONDA si vyberete toho pravého pomocníka pro Vaši práci. Zvolte zahradní techniku od nás a údržba zahrady bude hračkou.

Malotraktory Vari pro zahrádkáře i farmáře

Pily, sekačky, traktory i křovinořezy HUSQVARNA

Značka HUSQVARNA, to je královna ve světě zahradní techniky a své nezastoupitelné místo má proto i v naší nabídce. Ať už hledáte řetězovou či rozbrušovací pilu, křovinořez, rider, traktor či automatickou sekačku - HUSQVARNA splní i ty nejvyšší nároky a nabídne Vám spičkovou kvalitu spolu s dlouhou životností. Vybírat navíc můžete i z řady praktického příslušenství, náhradních dílů či ochranných pomůcek a oděvů.

Zahradní technika a příslušenství HUSQVARNA


Malotraktory a jednoúčelové zahradní stroje VARI

Hledáte kvalitní malotraktor, který Vám usnadní práci? Pak sáhněte po značce VARI, která svou nabídkou uspokojí drobné zahrádkáře, stejně tak jako farmáře. Kromě malotraktorů sortiment VARI zahrnuje také pohonné jednotky, převodovky či nejrůznější jednoúčelové stroje - mulčovače, bubnové sekačky, křovinořezy, rotavátory či například vyžínače křovin.

Nabídka malotraktorů a jednoúčelových strojů VARI


HONDA sekačky, traktory, čerpadla i sněžné frézy

Sekačky Honda tvoří podstatnou část našeho sortimentu a vybírat tak můžete z různých technických provedení a cenových kategorií - od motorových a benzínových až po elektrické či robotické. Sekačkami však ani zdaleka nekončíme - kromě nich Vám totiž tato značka přináší také traktory, elektrocentrály, čerpadla, minirotavátory, plotostřihy i sněžné frézy.

Bohatý sortiment sekaček, traktorů i čerpadel HONDAZahradní technika

Zahradní technika

Zahradní technika HUSQVARNA, VARI a HONDA, sekačky, pily a traktory

Profesionální údržba pozemků

Profesionální údržba pozemků

Sekačky, mulčovače a traktory k profesionální údržbě pozemků

SELVO vozíky, el. tříkolka ADVENTO

SELVO vozíky, el. tříkolka ADVENTO

SELVO invalidní a seniorské vozíky, elektrické koloběžky a motorky, e-tříkolky ADVENTO