RENOMAG spol. s r.o.
Náhradní díly pro stavební stroje, otěruvzdorné materiály

Náhradní díly pro stavební stroje a otěruvzdorné materiály pro minimalizaci jejich opotřebení zakoupíte u společnosti Renomag spol. s.r.o. V našem sortimentu najdete širokou nabídku břitů, drapáků a hrotů pro frézy, stejně tak jako lžic, lopat, rychloupínačů a zubů. Nechybí ani otěruvzdorné plechy pro zvýšení odolnosti strojů při práci v náročných podmínkách.

Břity pro stavební techniku - RENOMAG, spol. s r.o. Zastávka u Rosic

Břity pro stavební techniku, drapáky, hroty pro frézy

V našem sortimentu břitů naleznete břity pro rypadla, nakladače, dozery i gradery, a to v indukčně kaleném nebo litém provedení, válcované a kované či metrážové v délce dle přání zákazníka. Dále nabízíme frézovací hroty z tvrdého kovu pro frézování vozovek, betonu i skály, stejně tak jako hydraulické drapáky - od polypových a demoličních až po manipulační a třídící.

Břity pro stavební techniku


Lžíce a lopaty, rychloupínače, zuby a zubové systémy

Lžíce pro rýpadla a lopaty pro nakladače nabízíme jak v univerzální verzi, tak i pro specifické účely, například skalní a svahovací lžíce, rozrývače a vysokovýklopné lopaty. Kategorie rychloupínačů pak zahrnuje produkty značky Miller, tedy mechanické, hydraulické, poloautomatické i plně automatické rychloupínače. Nechybí však ani zuby a zubové systémy od řady prověřených výrobců, kupříkladu zuby The Reds, Futura a Shark či zubové systémy Esco, které díky pojistce integrované přímo v zubu zvyšují bezpečnost i výkon při kopání.

Široká nabídka lžic a lopat pro rýpadla a nakladače


Otěruvzdorné materiály, Vidaplechy, plechy Hardox a Weldow

K minimalizaci opotřebení strojů při práci v různě náročných podmínkách slouží naše otěruvzdorné materiály. Vybírat můžete z Esco Vidaplechů s návarem, otěruvzdorných a vysokopevnostních plechů Hardox a Weldow v různých tvrdostech, či Esco VIDA CWI materiálů. Tyto vysoce otěruvzdorné kompozitní materiály nanesené na podkladu s dobrou svařitelností dodáváme v různých tvarech - například Vidablock, Vidabutton, Chokblock či Skidblock.

Otěruvzdorné materiály pro ochranu strojů v náročných podmínkáchProdukty

Produkty

Podvozky, gumové pásy, řezací válce a náhradní díly pro stavební stroje

Náhradní díly

Náhradní díly

Náhradní díly pro stavební stroje, otěruvzdorné materiály

Služby

Služby

Opravy stavebních strojů a pásových podvozků, CNC ohraňování plechů