RENOMAG spol. s r.o.
Opravy stavebních strojů a pásových podvozků, CNC ohraňování plechů

Pro snižování Vašich nákladů a zajištění dobře fungujících strojů využijte našich servisních služeb pro stavební stroje a zařízení. Zajišťujeme údržbu a opravy stavebních strojů i jejich příslušenství - od rypadel a minibagrů až po lžíce, výložníky a pásové podvozky. Dále nabízíme také CNC ohraňování a zakružování plechů.

Opravy stavební strojů provádí renomovaná česká firma RENOMAG z Rosic u Brna

Opravy příslušenství stavebních strojů, lžic, lopat a výložníků

Oprava lžic, lopat, výložníků a dalšího příslušenství stavebních strojů vždy začíná diagnostikou stavu, při které zjistíme rozsah poškození a navrhneme vhodný způsob opravy. Opravujeme například zavěšení lžic a lopat, břity, adaptéry, otvory pro čepy a navařujeme otěruvzdornou ochranu na namáhaná přídavná zařízení stavebních a těžebních strojů. Opravy menšího rozsahu realizujeme i na místě u zákazníka, akutní opravy otvorů pro čepy pak dokonce přímo v terénu.

Opravy lžic, lopat, výložníků a dalších dílů stavebních strojů


Opravy a výměny pásových podvozků, výjezdní servis

Opravy a výměny pásových podvozků stavební techniky poskytujeme pro vozy všech značek. Samozřejmostí je správná diagnostika stavu podvozku, následuje samotná oprava, výměna podvozkových dílů či otáčení pouzder řetězů a jejich renovace, a to jak u olejem mazaných tak i nemazaných řetězů. Náš výjezdní servis navíc dokáže za pomoci mobilního lisu opravit poškozený řetěz i přímo v terénu.

Opravy pásových podvozků v dílně i v terénu


Opravy stavebních strojů, zámečnické a servisní práce

Ať už potřebujete opravit rypadlo, buldozer, minibagr či jiný stavební stroj, využijte služeb našich zkušených techniků. Ti se starají o údržbu i opravu stavebních strojů a kromě mechanických a zámečnických prací zvládnou i jiné servisní opravy. To vše v našich kvalitně vybavených dílnách a za předem dohodnuté výhodné ceny.

Stavební techniku Vám kvalitně opraví naši kvalifikovaní technici


CNC ohraňování a zakružování plechů větších tlouštěk

Kromě údržby a oprav strojů se věnujeme také kusovým a individuálním zakázkám v oblasti CNC ohraňování a zakružování plechů. K práci využíváme přesný švýcarský CNC ohraňovací lis Beyeler a kromě jiného ohraňujeme také vysokopevnostní plechy Weldox či otěruvzdorné plechy Hardox a Dillidur. Samozřejmostí je individuální zpracování Vašich požadavků a vypracování příslušné cenové nabídky.

CNC ohraňování a zakružování plechůProdukty

Produkty

Podvozky, gumové pásy, řezací válce a náhradní díly pro stavební stroje

Náhradní díly

Náhradní díly

Náhradní díly pro stavební stroje, otěruvzdorné materiály

Služby

Služby

Opravy stavebních strojů a pásových podvozků, CNC ohraňování plechů