RENOMAG spol. s r.o.
Podvozky, gumové pásy, řezací válce a náhradní díly pro stavební stroje

Podvozkové díly, rotátory, gumové pásy, hydraulická kladiva, oškrty i drticí či třídicí lžíce - to je jen zlomek produktů z naší nabídky dílů a příslušenství pro stavební a těžební stroje. Nabízíme výrobky z vlastní produkce i od předních světových značek, vše ve špičkové kvalitě a rychlých dodacích lhůtách, a to i při zakázkově upravovaných či atypických dílech.

Hydralulická kladiva Renomag - vysoce kvalitní, spolehlivé a odolné

Podvozkové díly, náhradní díly pro stavební stroje

Udržovaný podvozek je důležitým prvkem pro funkčnost a životnost každého stroje. Proto nabízíme jak kompletní ocelové podvozky od firmy Titan Intertractor, tak i náhradní díly - tedy disky, pneumatiky či pogumované kryty a desky pro velká rypadla s ocelovými pásy od proslulého výrobce Bridgestone. Kategorie náhradních dílů však zahrnuje také další produkty pro stavební a těžební stroje, například alternátory, chladiče, hydromotory, čepy, pouzdra, filtry a mnoho dalších.

Náhradní díly pro stavební stroje


Gumové pásy, naklápěcí hlavy, rotátory, hydraulická kladiva a nástroje

Pryžové pásy pro minirýpadla u nás seženete jak v standardním, tak i v atypickém provedení, a to převážně značek Renomag či Bridgestone. Pro vybrané druhy minirýpadel, rýpadel a traktorbagrů nabízíme také naklápěcí hlavy a rotátory. Sekce hydraulických kladiv pak zahrnuje kladiva Renomag spolu s nástroji do hydraulických kladiv, které jsme schopni vyrobit i na zakázku. Naše oškrty jsou vysoce kvalitní a využitelné v kladivech většiny značek.

Gumové pásy Renomag a Bridgestone ve standardním i atypickém provedení


Drcení, třídění a recyklace, řezací válce a příslušenství

V našem bohatém sortimentu dílů pro drcení, třídění a recyklaci naleznete drticí a třídicí lžíce MB Crusher, demoloční koule či otěruvzdorné pracovní části vyrobené společností ESCO pro čelisťové drtiče, drtiče, i vertikální odrazové drtiče. V neposlední řadě nabízíme také řezací válce HYDRA pro důlní kombajny, které jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a konstrukčně upraveny na zakázku. Pro zvýšení bezpečnosti jsou navíc dodávány se systémy, které zajistí kontrolu přítomnosti uhelného prachu nebo metanu.

Díly a příslušenství pro drcení, třídění a recyklaciProdukty

Produkty

Podvozky, gumové pásy, řezací válce a náhradní díly pro stavební stroje

Náhradní díly

Náhradní díly

Náhradní díly pro stavební stroje, otěruvzdorné materiály

Služby

Služby

Opravy stavebních strojů a pásových podvozků, CNC ohraňování plechů