Zátěžové, protiskluzové průmyslové podlahy, rekonstrukce, opravy

PODLAHY Liška, s.r.o.

Zátěžové, protiskluzové průmyslové podlahy, rekonstrukce, opravy

Průmyslové podlahy, PVC podlahové panely

Naše společnost dodává kvalitní průmyslové podlahy z PVC panelů pro různé druhy provozů, od výrobních a skladovacích hal až po dočasné pokrytí povrchů sportovních hal. Panely jsou vyrobeny z granulátu, který získáváme recyklací kabelového PVC, a díky tomu se vyznačují odolností i při velké zátěži. Jejich snadná rozložitelnost zároveň usnadňuje montáž i případné opravy.

Rozebíratelné průmyslové podlahy z PVC panelů

Rozebíratelné průmyslové podlahy z PVC panelů pro výrobu a sklady

Průmyslové podlahy z PVC panelů jsou díky své jednoduché rozložitelnosti ideální volbou do výrobních a skladovacích prostor. Jejich montáž je snadná a rychlá a může tak být provedena i za plného provozu, navíc se panely hodí i na podklady, které jsou nerovné či ve špatném stavu (vlhké, vydrolené, apod.). Povrch panelů byl testován proti skluzu za sucha i mokra a byl vyhodnocen jako velmi bezpečný.

Podlahy z PVC panelů pro průmyslové využití


Zátěžové PVC panely pro snadné opravy průmyslových podlah

Naše PVC panely jsou chemicky odolné, nenasákavé, mrazuvzdorné, a snesou zátěž až do 6t/dm2. Po obvodě jsou panely vybaveny spojovacími zámky a v případě jejich poškození tak mohou být velmi snadno rozebrány a vyměněny. Navíc mohou být položeny na nejrůznější typy povrchů, včetně povrchů mastných, popraskaných či jinak poškozených.

Rozebíratelný podlahový systém z PVC panelů


PVC panely pro sportovní stadiony, mobilní pokrytí ploch

PVC panely, díky své snadné a rychlé montáži bez nutnosti lepení k podkladu mohou být použity také jako dočasné a mobilní pokrytí nejrůznějších ploch. Využití tak najdou zejména na výstavištích či sportovních stadionech, kde je potřeba krátkodobě zpevnit nebo ochránit travnatou plochu, například při pořádání koncertů a jiných akcí.

Využití PVC panelů pro sportovní stadiony


PODSTRÁNKY

Průmyslové podlahy, PVC panely

Průmyslové podlahy, PVC panely
Průmyslové podlahy, PVC podlahové panely
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PODLAHY Liška, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PODLAHY Liška, s.r.o.
www.podlahyliska.cz
Adresa

Adresa

Cejl 892/32
Brno 602 00

info@podlahyliska.cz
+420 538 728 956


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha