DELIKOMAT s.r.o.

Moderní nápojové automaty boří mýty o kvalitě

DELIKOMAT s.r.o.
Nápojové automaty, automaty na vodu a sodu, sodobary

Plně automatické nápojové automaty na teplé či studené nápoje šetří Vaše náklady a zajistí Vám a Vašim zaměstnancům lahodné občerstvení během vteřiny. Naše automaty jsou jednoduché na ovládání - stisknutím jednoho tlačítka si tak můžete dopřát kvalitní espresso, cappuccino nebo latté. Jako doplňkový sortiment nabízíme k automatům na teplé nápoje také výdejníky a sodobary na chlazenou, teplou či perlivou vodu.

Delikomat automat na kávu a teplé nápoje X1

Nápojové automaty na kávu, čaj a horké nápoje

Naše nápojové automaty Vám nabídnou širokou škálu teplých nápojů z kvalitní zrnkové či instantní kávy, od espressa a cappuccina až po čaj. Zvolit lze také nápoj do velkého kelímku s sebou, tzv. TO GO. Automaty spolupracují s různými platebními systémy, lze je tedy nastavit pro platbu v hotovosti, bezkontaktními platebními kartami či například platebními žetony.

Nápojové automaty na teplé nápoje


Automaty na studenou a teplou vodu, sodobary

Co by to bylo za nabídku kávového servisu pro Vaši firmu, kdybychom ji neměli doplněnou o pitný režim? Sodobary a výdejníky na studenou, teplou nebo perlivou vodu jsou ideálním řešením. K automatům na horké nápoje Vám dodáme rovněž i automat na vodu či sodu s nejmodernějším designem a splňující nejpřísnější hygienická kritéria, jako jsou například sodobary Cosmetal Connect a Cosmetal Niagara. Výdejníky jednoduše napojíte na vodovodní řad. Díky filtrům Britta prochází kohoutková voda několikastupňovou filtrací s vysoce účinným UV zářením tak, aby byla zdraví prospěšná, osvěžující a měla vynikající chuť.

Automaty na vodu a soduNápojové automaty na teplé a studené nápoje

Nápojové automaty na teplé a studené nápoje

Nápojové automaty, automaty na vodu a sodu, sodobary

Prodejní obědové a svačinové automaty

Prodejní obědové a svačinové automaty

Prodejní potravinové automaty na svačiny a obědy s jednoduchou obsluhou

Profesionální kávovary, kávový servis

Profesionální kávovary, kávový servis

Profesionální a kancelářské kávovary, kávový servis