DELIKOMAT s.r.o.

Automaty na vodu a sodu. Pravidelný pitný režim pro své zaměstnance. Prodej,dodávka

DELIKOMAT s.r.o.
Profesionální a kancelářské kávovary, kávový servis

Ať už hledáte kávové vybavení pro Vaši kancelář, kavárnu či cukrárnu, vždy pro Vás najdeme optimální řešení. Zajistíme Vám špičkový profesionální kávovar, stejně tak jako kancelářský sodobar či jídelní výdejník. V rámci služby Cafe+co premium se postaráme o nápojový i občerstvovací servis pro Vaši firmu, pod značkou La Cultura Del Caffeé pak naleznete i profesionální kávovary a příslušenství. Prodáváme také kvalitní kávu, čaje a čajové směsi.

Špičkový profesionální kávovar La Cimbali M100

La Cultura Del Caffeé - profesionální kávovary a příslušenství

Název La Cultura Del Caffeé pod sebou ukrývá nabídku špičkového profesionálního vybavení do kaváren, barů či restaurací. Zajišťujeme prodej a servis profesionálních kávovarů, mlýnků a příslušenství, značek La Cimbali a Bunn. V nabídce máme mlýnky a kávovary pákové, automatické či na filtrovanou kávu. Pochlubit se můžeme například nejmodernějším pákovým kávovarem La Cimbali M100, který se stane doslova ozdobou Vaší kavárny.

La Cultura Del Caffeé - profesionální vybavení kaváren a restaurací


Kávový servis Cafe+co premium pro malé i velké firmy

Chcete-li si na Vašem pracovišti vychutnávat kvalitní kávu a občerstvení bez zbytečných nákladů a starostí, pak je program Cafe+co Premium to pravé pro Vás. Postaráme se o kompletní kávový servis, ušitý přímo na míru Vašim potřebám. Dodáme Vám kávovar, automat na vodu i jídelní výdejník, včetně veškerých potřebných surovin. Samozřejmostí je i technická podpora a rychlý servis, po dobu opravy Vám navíc bezplatně zapůjčíme náhradní stroj.

Cafe+co premium - kávový servis pro každou firmu


Prodej kvalitní kávy, čajů a čajových směsí

Pro ještě větší požitek z našeho kávového servisu Vám dodáme také vybrané směsi z těch nejlepších kávových zrn, od robusty až po prvotřídní 100% arabiku. Novinkou je také naše řada porcovaných čajů Cafe+Co Tea, které se vyznačují vysokou kvalitou a lahodnou chutí. Vybírat můžete z čajů černých, zelených, bylinkových i ovocných.

Nový sortiment porcovaných čajůNápojové automaty na teplé a studené nápoje

Nápojové automaty na teplé a studené nápoje

Nápojové automaty, automaty na vodu a sodu, sodobary

Prodejní obědové a svačinové automaty

Prodejní obědové a svačinové automaty

Prodejní potravinové automaty na svačiny a obědy s jednoduchou obsluhou

Profesionální kávovary, kávový servis

Profesionální kávovary, kávový servis

Profesionální a kancelářské kávovary, kávový servis