FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o.

Vakuové systémy, vakuové generátory, ejektory, senzory, přísavky. Kompletní zakázka

FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o.
Elektrické lineární pohony, servomotory, převodovky, elektromechanika

Elektrické lineární pohony značky Parker a Origa, elektrické servomotory pro lineární pohony a převodovky pro elektrické lineární pohony OSP-E tvoří nabídku vysoce spolehlivých a výkonných produktů z oblasti elektromechaniky. Elektrické lineární pohony ORIGA SYSTEM PLUS včetně individuálních požadavků na upevňovací komponenty, bohatý výběr převodovek, motorů a příslušenství dává zákazníkovi kompletní řešení z jedné ruky. Ve společnosti FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o. Vám navrhneme vždy optimální řešení s důrazem na úsporu energie a prostoru.

Elektrický lineární pohon, FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o.

Elektrické lineární pohony ORIGA SYSTEM PLUS pro nejrozmanitější aplikace

Vyzkoušejte elektrický lineární pohon OSP-E i pro ty nejrozmanitější aplikace. Díky vysoké rychlosti, absolutní spolehlivosti, preciznímu pohybu získáte pořízením elektrického lineárního pohonu OSP-E univerzálně použitelný akční prvek. Elektrické pohony s ozubeným řemenem pro lineární a víceosové použití vykazují spolehlivé, dynamické vlastnosti chodu speciálně v kombinacích s převodovkou a AC servomotory z programu HOERBIGER-ORIGA.

Elektrické lineární pohony, FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o.


Elektrické servomotory pro potravinářské a balicí stroje, manipulační techniku a CNC aplikace

Lineární servomotory jsou vhodné pro všechny aplikace, které vyžadují přesnost, rychlost a dynamiku. Elektrické servomotory jsou využívány pro potravinářské stroje, balicí stroje, manipulační techniku a CNC aplikace. Dodáváme elektrické servomotory pro lineární pohony Parker a ORIGA, které zajišťují velice rychlé a přesné polohování.

Elektrické servomotory, FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o.


Planetové a řemenové převodovky pro elektrické lineární pohony OSP-E

Dodáváme planetové převodovky pro elektrické lineární pohony OSP-E, v přímém nebo úhlovém provedení, a řemenové převodovky pro elektrické lineární pohony OSP-E s kuličkovým šroubem. Planetové převodovky poskytují řadu výhod, mají jednodušší řazení, snadno dosahují velkého převodového poměru vzhledem k rozměrům, nabízí více převodových kombinací, vykazují vyšší životnost.

Planetové a řemenové převodovkyPneumatické systémy

Pneumatické systémy

Pneumatické motory, válce, lineární pohony, manipulátory, vakuové systémy a upínací prvky

Elektromechanika

Elektromechanika

Elektrické lineární pohony, servomotory, převodovky, elektromechanika

Průmyslové armatury

Průmyslové armatury

Průmyslové armatury, ventily uzavírací, regulační, pojistné, tlakově řízené, solenoidové, kulové kohouty