Pneumatické motory, válce, lineární pohony, manipulátory, vakuové systémy a upínací prvky

FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o.

Pneumatické motory, válce, lineární pohony, manipulátory, vakuové systémy a upínací prvky

FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o.
Pneumatické motory, válce, lineární pohony, manipulátory, vakuové systémy a upínací prvky

Pneumatické motory, válce, ventily a rozvaděče, pneumatické lineární pohony, lineární vedení, manipulátory, vakuové systémy a upínací prvky tvoří skupinu pneumatických systémů značek Parker Origa, Rectus, Legris, Domnick Hunter, které dodáváme jako certifikovaný Parker Premier Distributor. Pro věhlasné výrobce AVM, INTERAPP, GEMÜ, AIR TORQUE, STARLINE, GHIBSON, STARLINE, ADLER máme v České republice výhradní zastoupení, a pro řadu výrobců, například AKO, Atlas Copco, GSR Ventiltechnik, WIKA, ARI ARMATUREN a další jsme se stali autorizovaným distributorem pro ČR. Jsme držiteli certifikátů systému řízení jakosti ČSN EN ISO 9002 a ČSN EN ISO 9001:2001.

Lineární bezpístnicový pneumatický válec

Pneumatické motory, pneumatické válce, ventily, rozvaděče a modulové ventilové ostrovy

Pneumatické vzduchové motory nachází svoje široké uplatnění v automatizovaných provozech. V naší nabídce najdete pneumatické motory lamelové, lopatkové, motory s planetovou převodovkou a pneumatické kyvné pohony. Pneumatické válce HOERBIGER-ORIGA Vám nabídneme v řadě průměrů a zdvihů, standardní nabídku pneumatických ISO válců doplňujeme vlastní výrobou bezpístnicových válců OSP-P. Náš produktový katalog Vás podrobně seznámí rovněž s konstrukčními řadami pneumatických ventilů, modulárních ventilových ostrovů a rozvaděčů. Námi dodávané pneumatické systémy jsou spolehlivé a s dlouhou životností.

Pneumatické motory, FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o.


Pneumatické lineární pohony, lineární vedení HOERBIGER - ORIGA, manipulátory

Pneumatické lineární pohony s systémem OSP - Origa Systém Plus nabízí řadu výhod v podobě modulární konstrukce, hodí se pro různé úkoly zatížení, rychlosti a pohybu, mají schopnost zachycení vysoké zátěže a klopných momentů. Jde o lineární pohon s vlastnostmi systémového nosiče. K manipulaci středně těžkých nákladů oceníte námi nabízená hliníková válečková vedení HOERBIGER – ORIGA, která se vyznačují tichým chodem, pojezdovou rychlostí až 10 m/s, nízkou hmotností a cenou. Z nabídky pneumatických systémů máte ještě na výběr z různých typů manipulátorů i lineárních jednotek pro montáž víceosých manipulátorů.

Pneumatické lineární pohony


Vakuové systémy Parker, upínací prvky AVM Automation a kompaktní upínky Parker

Stálé odběratele si získaly i námi nabízené vakuové systémy Parker konstrukční řady CONVUM. Jedná se o vakuové generátory a ejektory pro vytváření podtlaku, dále z této konstrukční řady dodáváme vakuové přísavky a senzory, příslušenství pro vakuové přístroje – filtr, tlumič hluku, škrticí ventil, manometr. Z upínacích prvků Vám dodáme úhlové a paralelní kompaktní upínky s dvojčinným pneumatickým ovládáním značky Parker a paralelní a úhlové upínky značky AVM Automation.

Upínací prvky, FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o.Pneumatické systémy

Pneumatické systémy

Pneumatické motory, válce, lineární pohony, manipulátory, vakuové systémy a upínací prvky

Elektromechanika

Elektromechanika

Elektrické lineární pohony, servomotory, převodovky, elektromechanika

Průmyslové armatury

Průmyslové armatury

Průmyslové armatury, ventily uzavírací, regulační, pojistné, tlakově řízené, solenoidové, kulové kohouty