FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o.

Průmyslové armatury, ventily uzavírací, regulační, pojistné, tlakově řízené, solenoidové, kulové kohouty

FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o.
Průmyslové armatury, ventily uzavírací, regulační, pojistné, tlakově řízené, solenoidové, kulové kohouty

Uzavírací a regulační ventily AIR ARMATUREN, AIR TOROQUE pojistné ventily ARI ARMATUREN, regulátory tlaku GSR Ventiltechnik, pohony AIR TORQUE, BERNARD, SERVOVALVE, tlakově řízené ventily GSR, GEMÜ, AKO, procesní ventily GEMÜ, solenoidové ventily GSR, GEMÜ, kulové kohouty STARLINE, ADLER, INTERAPP, GEMÜ a zpětné ventily GHIBSON, GEMÜ najdete v našem dodavatelském programu v kategorii průmyslových armatur. Průmyslové armatury nachází svoje využití v chemickém a potravinářském průmyslu, energetice, farmaceutickém průmyslu a v aplikacích ekologického charakteru.

Solenoidové ventily, FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o.

Uzavírací a regulační ventily, regulátory tlaku, pojistné ventily

Ve společnosti FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o. Vám poradíme s výběrem každého druhu armatury podle pracovního zařazení a technických parametrů. Dodáváme pouze vysoce kvalitní a spolehlivé průmyslové armatury, ať už se jedná o uzavírací a regulační ventily výrobců AIR ARMATUREN, AIR TOROQUE, vhodné pro studenou, horkou vodu, páru, plyn, oleje, nebo pojistné ventily závitové a přírubové, určené pro páru, plyny a kapaliny. Pro použití v oblasti regulace vodních par, neutrálních plynů a kapalin Vám doporučíme regulátory tlaku značky AIR ARMATUREN.

Uzavírací a regulační ventily, FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o.


Pohony elektrické, hydraulické, pneumatické, tlakově řízené ventily a procesní ventily GEMÜ

Pro automatizaci průmyslových procesů dodáváme pohony elektrické, hydraulické, pneumatické, rovněž digitální a elektomagnetické pozicionery GEMÜ a PMV, ovládací ventily NAMUR a spínače koncových poloh. Pro čistá nebo mírně kontaminovaná kapalná a plynná, netečná a korozní média Vám doporučíme sedlové a regulační ventily GEMÜ, pro silně kontaminované kapaliny membránové kovové nebo plastové ventily GEMÜ. Ve farmacii, potravinářství a biotechnologii jsou pro sterilní procesy určeny aseptické membránové kovové ventily značky GEMÜ. V kategorii procesních ventilů GEMÜ nabízíme i regulátory polohy a veličin, systémy pro měření veličin a tlakový měřicí systém.

Pohony elektrické, hydraulické, pneumatické, FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o.


Solenoidové ventily, kulové kohouty, zpětné ventily různých typů a konstrukčních řad

V naší nabídce průmyslových armatur nechybí ani solenoidové ventily různých typových řad, buď přímo řízené ventily s certifikátem DVGW nebo nepřímo řízené ventily od špičkového výrobce GSR Ventiltechnik. Solenoidové ventily slouží pro otevírání nebo uzavírání průtoku kapalin a plynů. Tělesa ventilů jsou vyrobena z mosazi nebo ušlechtilé oceli. Zpětné ventily mosazné, ocelové, nerezové, značky GHIBSON jsou určeny pro studenou nebo horkou vodu, rozvody tlakového vzduchu, olej apod., rovněž k dostání v různých typových variantách. Podívejte se v katalogu i na kulové kohouty z nerezové nebo uhlíkové oceli od výrobců Adler, Star Line, Inter App různých typů a konstručních řad, s možností použití pro horkou nebo studenou vodu, vzduch, olej a neutrální média. S výběrem vhodných typů průmyslových armatur Vám odborně a rádi poradíme, jak vidíte sami, náš dodavatelský program je opravdu bohatý.

Solenoidové ventily, FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o.Pneumatické systémy

Pneumatické systémy

Pneumatické motory, válce, lineární pohony, manipulátory, vakuové systémy a upínací prvky

Elektromechanika

Elektromechanika

Elektrické lineární pohony, servomotory, převodovky, elektromechanika

Průmyslové armatury

Průmyslové armatury

Průmyslové armatury, ventily uzavírací, regulační, pojistné, tlakově řízené, solenoidové, kulové kohouty