Q.I.P. s.r.o.
zakázkové kalení
Rovnání, ruční a strojní tryskání, technická podpora, doprava zboží

V oblasti tepelného zpracování kovů nabízíme další služby jako rovnání pomocí vřetenových a hydraulických lisů, rovnání plamenem nebo ruční a strojní tryskání podle požadavků zákazníka. Zadavatelé zakázek se mohou spolehnout i na naše materiálové a technické poradenství či dopravu zboží ke zpracování a dovoz zpět k zákazníkovi.

Svozová služba, doprava zakázek - Q.I.P. Brno - zakázkové kalení

Rovnání plamenem, ruční a strojní rovnání a tryskání podle požadavků zákazníka

V rámci tepelného zpracování kovových materiálů provádíme ruční i strojní tryskání, vždy záleží na zadání zakázky a přání zákazníka. Dále děláme rovnání součástí rozličných tvarů za studena i za tepla na vřetenových či hydraulických lisech nebo ručním naklepáním povrchových vláken součástí. Deformace plechů a jiných kovových materiálů odstraňujeme rovnáním plamenem, jde o proces, při kterém se rychlým místním ohřevem a následným ochlazením vyvolá smrštění.

Rovnání plamenem, ruční a strojní rovnání a tryskání


Technická podpora, materiálové a technologické poradenství, svozová služba

Našim zákazníkům nabízíme rovněž materiálové a technologické poradenství v oblasti tepelného zpracování kovů, provádíme analýzy a expertizy, materiálové rozbory, zkoušky a defektoskopie ve spolupráci s VUT v Brně. A že se snažíme vyjít zákazníkům maximálně vstříc, vypovídá i svozová služba, kterou zajišťujeme dopravu materiálu od zákazníka do naší provozovny v Brně a zpět vlastním nákladním automobilem s nosností do 2200 kg.

Doprava zakázek, technická podpora - zakázková kalírna Q.I.P. BrnoTechnologická zařízení

Technologická zařízení

Tepelné a chemickotepelné zpracování kovů, technologická zařízení

Další služby

Další služby

Rovnání, ruční a strojní tryskání, technická podpora, doprava zboží

Certifikace

Certifikace

Výstupní kontrola kvality součástí po tepelném zpracování, certifikace ISO