Pneumatické prvky, solenoidové ventily Asco, pneumatické válce a pohony Aventics

Roman Juřík

Pneumatické prvky, solenoidové ventily Asco, pneumatické válce a pohony Aventics

U společnosti Roman Juřík z Ostravy pořídíte jak různorodé průmyslové armatury, tak produkty Aventics do automatizovaných provozů a oblasti pneumatiky či solenoidové ventily a pneumatické prvky Asco, pro jejichž distribuci jsme získali oficiální zastoupení na českém trhu.

S.U.P. spol. s r.o.
& CLEANFIX, s.r.o.


Masarykova 118, areál Business parku, Modřice 664 42
Průmyslové čistící stroje.
Velkoobchod, maloobchod, prodej, půjčovna, servis, poradenství, konzultace, leasing:
-automaty (se sedící i chodící obsluhou, bateriový,
elektrický i LPG pohon)
-průmyslové vysavače (úklidové, speciální)
-čističe koberců - extraktory
-parní čističe s odsáváním
-dílenské i ruční zametače (bateriový, benzínový i LPG pohon)
-tlakové mycí stroje (tlakovky - horkovodní a studenovodní, elektrické, benzínové a naftové)
-jednokotoučové stroje (brusky, drbačky, myčky, leštičky) na různé typy podlah: beton, teraso, dřevo, lino, PVC, marmoleum aj.
-čisticí systémy pro potravinářství (dezinfekce, sanitace pěnou, satelity, centrální rozvody aj.)
-úklidové vozíky (různé typy, stavebnicový systém)
-ruční úklidová technika (mopy, rámy, stěrky, teleskopy, žiletky aj.)
-ekologické čisticí prostředky na podlahy a koberce (běžné mytí i speciální prostředky)
-ochranné podlahové nátěry na tvrdé, pružné i dřevěné podlahy (polymery, tvrdé vosky)
-pady, kartáče, smirky, brusné segmenty, aj.
-trakční baterie, automatické nabíječky
-podlahové jednokotoučové a planetové brusky.
Revoluční systém úpravy betonových povrchů SUPERBETON. Více informací na www.superbeton.cz

Přímé zastoupení výrobců: CLEANFIX, WIRBEL, SIBILIA, VEMA, PIONEER ECLIPSE, NBA, S.P.E., READY SYSTEM, ECOVER, AQUILA, TECNOVAP, ISAL, INJECTA, C2.

E-shop na: www.uklidovestroje.cz

Produkty
  • průmyslové centrální vysavače, čističe koberců, tlakové mycí stroje, úklidové vozíky, komunální zametače a kropiče


Související články
Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení

ČISTÍRNA FASÁD s.r.o.

Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení

Venkovní omítky a fasády všech domů se postupem času zanáší nejrůznějšími nečistotami. Poradit si s nimi dokáže firma Čištění fasád Zlín, která provádí čištění venkovních omítek od atmosférických i organických nečistot ve Zlíně a okolí. Díky důkladnému vyčištění zvýšíme estetickou hodnotu objektu a vrátíme podkladu původní vzhled. Zlepšíme úroveň zdravého bydlení a navíc prodloužíme životnost fasád a střech.


Komínové a kotlové kartáče v různém provedení přímo od výrobce

KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o.

Komínové a kotlové kartáče v různém provedení přímo od výrobce

Kominické řemeslo se neobejde bez použití komínových a kotlových kartáčů. Společnost KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o. je přímým výrobcem komínových a technických kartáčů v různém materiálovém provedení (ocel, nerez, fíbr, silon). Firma vyrábí kvalitní kartáče, určené i pro čištění nerezových vložek.


Průmyslové centrální vysavače Beam Electrolux

Roman Rozsypal - EKOELEKTRO

Průmyslové centrální vysavače Beam Electrolux

Roman Rozsypal – EKOELEKTRO je firma, která poskytuje zastoupení pro celou Moravu, co se týče centrálních vysavačů. Centrální vysavač Beam Electrolux znamená vysokou kvalitu a zajištěné veškeré služby.


Utěrky z netkané textilie pro nejcitlivější i každodenní využití

ZVG CZ s.r.o.

Utěrky z netkané textilie pro nejcitlivější i každodenní využití

Maximálně účinné a zároveň vhodné i pro to nejcitlivější použití. Utěrky z netkané textilie Polytex® a Multitex® nepouští vlákna ani se netřepí, takže je možné bez obav tyto utěrky využívat i pro čištění těch nejchoulostivějších součástek, materiálů a zařízení.


Firemní články
Prodej čistících strojů, průmyslových vysavačů, sacích systémů Brno

Prodej čistících strojů, průmyslových vysavačů, sacích systémů Brno

Pokud potřebujete čistící stroj do Vaší firmy, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma S.U.P. spol. s r.o. & CLEANFIX, s.r.o. , má sídlo v Brně a zajišťuje prodej a dodávku čistících strojů, průmyslových vysavačů a sacích systémů. Rádi Vám poradíme s výběrem stroje a poskytneme Vám servis i konzultaci. Průmyslové vysavače se používají k odsávání usazeného prachu, kapalin a jiných materiálů. Dodáváme vysavače elektrické, dieselové a na stlačený vzduch. Na prodej máme také průmyslové i komplexní sací systémy v různých variantách, s velkým výběrem vybavení i příslušenství, a většinou sestavené na míru pro určitou aplikaci. Neváhejte vyzkoušejte nás. Těšíme se na Vaši návštěvu. Více informací najdete na webových stránkách.


Prodej, půjčovna průmyslových mycích automatů a vysavačů Brno, Jihomoravský kraj

Prodej, půjčovna průmyslových mycích automatů a vysavačů Brno, Jihomoravský kraj

Jestli přemýšlíte o pronájmu nebo půjčení průmyslového vysavače, neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše společnost S.U.P. spol. s r.o. & CLEANFIX, s.r.o., se zabývá prodejem, pronájmem a servisem průmyslových mycích automatů a vysavačů. U nás máte na výběr průmyslové vysavače a komplexní sací systémy v různých provedeních. Průmyslové vysavače se používají k čištění (odsátý materiál se stává odpadem, který se buď likviduje nebo recykluje), existují ale také aplikace, kdy je možné průmyslové vysavače velmi efektivně nasadit i pro přesun velkého množství sypkých i kapalných materiálů jednoho místa na druhé. Prodáváme průmyslové vysavače elektrické, dieselové a vysavače na stlačený vzduch. Neváhejte a kontaktujte nás, věříme, že budete spokojeni. Více informací najdete na webových stránkách.


Průmyslové vysavače pro odstranění hrubých nečistot i kapalin | Brno, e-shop

Průmyslové vysavače pro odstranění hrubých nečistot i kapalin | Brno, e-shop

Průmyslové vysavače online na e-shopu nabízí S.U.P. Brno. Když se řekne vysavač, většina z nás si pravděpodobně vybaví přístroj, který má doma každý a s jehož pomocí pravidelně uklízíme naše domy či byty - tedy přístroj, bez kterého si lze úklid představit jen těžko. Běžné vysavače jsou sice vhodným pomocníkem pro vykonávání obvyklých domácích prací, avšak v průmyslové výrobě či místech s větším množstvím hrubých nečistot by obstály těžko. A právě pro tyto potřeby nabízíme průmyslové vysavače. Průmyslové vysavače dobře poslouží všude, kde je třeba odstranit větší množství nečistot, hrubé nečistoty nebo kapaliny. Průmyslové vysavače mají vysoký výkon, ale jejich obsluha je snadná. V porovnání s běžnými domácími vysavači jsou průmyslové vysavače mnohem rozměrnější a odolnější, mají větší nádobu na nečistoty a mnohem větší výkon, což se však neprojevuje na jejich mobilitě a ovládání - to zůstává snadné. Průmyslový vysavač se skládá ze tří základních částí, kterými se odlišují od běžných vysavačů do domácností. Jde o podvozek, pevnou sací lištu a překlápěcí zásobník. V naší nabídce najdete 3 základní typy průmyslových vysavačů: - elektrické průmyslové vysavače - dieselové průmyslové vysavače - průmyslové vysavače na stlačený vzduch V případech, kdy je nutné řešit odsávání vzdušného prachu dříve, než se stihne usadit, je třeba použít průmyslové filtry, které v naší nabídce také najdete. Navštivte nás osobně v naší pobočce, nebo si prohlédněte kompletní nabídku na našem e-shopu. Pokud si nebudete s čímkoliv vědět rady, naši odborníci vám velice rádi poradí.


Prodej a servis švýcarských čistících systémů

Prodej a servis švýcarských čistících systémů

Sháníte prodejce, nebo půjčovnu švýcarských čistících systémů? Potom neváhejte a obraťte se na nás. Jsme česká pobočka švýcarského výrobce profesionálních čistících systémů CLEANFIX Reinigungssysteme AG. V ČR a na Slovensku fungujeme již od roku 1994. Zabýváme se distribucí, prodejem, půjčovnou i servisem švýcarských čistících systémů. Pro naše zákazníky máme ucelená řešení čištění a úklidu s důrazem na špičkovou kvalitu, spolehlivost, jednoduchost obsluhy a rozumnou cenu. Dodáváme mycí automaty - mytí a odsávání v jednom kroku, dále pak -vysavače - vysávání prachu a kapalin, kobercové extraktory - vhodné k mokrému čištění koberců. Prodej - jednokotoučové stroje - mytí, broušení, leštění, parní čističe k čištění párou, zametače - suché zametání s odsáváním, baterie a nabíječky - kyselé i gelové akumulátory, nabíječky. U nás můžete zakoupit čistící prostředky, jako jsou detergenty, odmašťovače, průmyslová chemie a doplňkový sortiment čistících systémů. Máte krátkodobě pronajmout čistící stroje, nebo odkoupit použité nebo předváděcí stroje. Více informací najdete na webových stránkách.


Mycí automaty, stroje pro mytí podlah Brno Modřice

Mycí automaty, stroje pro mytí podlah Brno Modřice

Hledáte dodavatele čistících strojů či průmyslových vysavačů? Vyzkoušejte firmu S.U.P. spol. s r.o. & CLEANFIX, s.r.o. - velkoobchodní i maloobchodní prodejce čistících strojů, průmyslových vysavačů a sacích systémů. Děláme servis, poradenství a konzultace. Průmyslové vysavače jsou převážně určené na odsávání usazeného prachu, kapalin a dalších materiálů. Dodáváme elektrické vysavače, dieselové i na stlačený vzduch. Prodáváme průmyslové i komplexní sací systémy. Jsou v různých provedeních a mají velký výběr vybavení a příslušenství. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.