AUTONOVA BRNO s.r.o.
Autorizovaný prodejce s kompletní nabídkou vozů ŠKODA s možností testovací jízdy v Brně

Zvažujete koupi nového vozu? Navštivte autorizovaného prodejce vozů Škoda - autosalon AUTONOVA BRNO s.r.o, kde si můžete vyzkoušet nejrůznější typy vozů renomované značky jako Škoda CitiGo, Fabia, Rapid, Octavia, Superb, Yeti, nebo nejnovější a dlouho očekávaný přírůstek do garáže značky Škoda – ŠKODA Kodiaq. Kromě samotného prodeje aut Vám zajistíme i komplexní servisní služby, pojištění a financování.

Novinka Škoda Kodiaq od autorizovaného prodejce značky ŠKODA - AUTONOVA BRNO

Nové vozy CitiGo a Fabia, pohodlné a úsporné auto do města za rozumnou cenu

Hledáte spolehlivé auto vhodné do města? Tak právě pro Vás tu máme ŠKODA Citigo. Nabízíme ho v 5dveřové variantě, která je vhodná pro ty, kteří potřebují často využívat zadní sedačky. 3dvéřová verze zajistí snadné nastupování a vystupování díky širokým dveřím. Hledáte-li komfortní auto se skvělým designem za přijatelnou cenu, je tu pro Vás ŠKODA Fabia, která se stala Autem roku 2015. ŠKODA Fabia je dostupná ve 14 odstínech barev karoserie a díky konfigurátoru si můžete sestavit výbavu a design auta přesně podle Vašich představ a potřeb. Přijďte do našeho autosalonu na adrese Masná 418/20 v Brně a objednejte si testovací jízdu! Do aut značky ŠKODA se zamilujete!

Prodej nových vozů značky Škoda


ŠKODA Octavia, Rapid a Superb - výkonné a bezpečné vozy se skvělou výbavou

Propojení bezpečnosti, pohodlí, skvělých výbavových prvků a úžasného designu – to je ŠKODA OCTAVIA III. generace. Přijďte se o tom sami přesvědčit do našeho autosalonu a podívejte se na všechny třídy Octavie, které nabízíme – kromě klasické třídy je to i Octavia RS, pro ty, kteří hledají živé auto se sportovními prvky a Octavia Combi, která spojuje působivý design s množstvím prostoru. Dalším skvělým vozem v naší nabídce je ŠKODA Rapid, která má bohaté příslušenství, skvělé jízdní vlastnosti a poutavý a čistý design. Vlajkovou lodí v naší nabídce je ŠKODA Superb III. generace, který se stal zaslouženě Autem roku 2016. Disponuje výkonným a přitom úsporným motorem se spotřebou jen 4,0 až 7,1 l/100 km, skvělým designem a komfortní výbavou.Vybrat si můžete ze 14 odstínů, z toho 10 je metalických.

Vlajková loď - ŠKODA Superb


ŠKODA Yeti a Kodiaq - spolehlivá SUV do města i do terénu

Pokud patříte mezi ty, kteří hledají velké auto, které se hodí i do města, využijte naši nabídku SUV. Vůz ŠKODA Yeti má vyspělý bezpečnostní standard a je navržený pro každodenní využití. Zvláště ve městě se Vám bude hodit nová generace parkovacích systémů Automatic Parking Assist. Přijďte se informovat o všech skvělých vlastnostech tohoto vozu přímo do našeho autosalonu. Dlouho očekávanou novinkou je ŠKODA Kodiaq. Tento model přichází s tím nejlepším, co značka ŠKODA nabízí. Má charakteristický design, mimořádnou nabídku prostoru, inovativní technologie a s délkou 4,70 metrů a sedmi místy k sezení se stal Kodiaq prvním velkým SUV značky ŠKODA. Přijďte nás navštívit a využijte nabídku testovací jízdy.

Nabídka nových osobních vozů ŠkodaProdej vozů značky ŠKODA

Prodej vozů značky ŠKODA

Autorizovaný prodejce s kompletní nabídkou vozů ŠKODA s možností testovací jízdy v Brně

Záruční i pozáruční servis VW ŠKODA

Záruční i pozáruční servis VW ŠKODA

Autorizovaný záruční i pozáruční servis vozů VW ŠKODA, řešení v případě nehody či poškození vozidla

Operativní leasing a prodej ojetých vozů

Operativní leasing a prodej ojetých vozů

Operativní leasing ŠKODA Bez starostí, prodej ojetých ověřených vozů