Autorizovaný prodejce s kompletní nabídkou vozů ŠKODA s možností testovací jízdy v Brně

Zvažujete koupi nového vozu? Navštivte autorizovaného prodejce vozů Škoda - autosalon AUTONOVA BRNO s.r.o, kde si můžete vyzkoušet nejrůznější typy vozů renomované značky jako Škoda CitiGo, Fabia, Rapid, Octavia, Superb, Yeti, nebo nejnovější a dlouho očekávaný přírůstek do garáže značky Škoda – ŠKODA Kodiaq. Kromě samotného prodeje aut Vám zajistíme i komplexní servisní služby, pojištění a financování.

Novinka Škoda Kodiaq od autorizovaného prodejce značky ŠKODA - AUTONOVA BRNO

Nové vozy CitiGo a Fabia, pohodlné a úsporné auto do města za rozumnou cenu

Hledáte spolehlivé auto vhodné do města? Tak právě pro Vás tu máme ŠKODA Citigo. Nabízíme ho v 5dveřové variantě, která je vhodná pro ty, kteří potřebují často využívat zadní sedačky. 3dvéřová verze zajistí snadné nastupování a vystupování díky širokým dveřím. Hledáte-li komfortní auto se skvělým designem za přijatelnou cenu, je tu pro Vás ŠKODA Fabia, která se stala Autem roku 2015. ŠKODA Fabia je dostupná ve 14 odstínech barev karoserie a díky konfigurátoru si můžete sestavit výbavu a design auta přesně podle Vašich představ a potřeb. Přijďte do našeho autosalonu na adrese Masná 418/20 v Brně a objednejte si testovací jízdu! Do aut značky ŠKODA se zamilujete!

Prodej nových vozů značky Škoda


ŠKODA Octavia, Rapid a Superb - výkonné a bezpečné vozy se skvělou výbavou

Propojení bezpečnosti, pohodlí, skvělých výbavových prvků a úžasného designu – to je ŠKODA OCTAVIA III. generace. Přijďte se o tom sami přesvědčit do našeho autosalonu a podívejte se na všechny třídy Octavie, které nabízíme – kromě klasické třídy je to i Octavia RS, pro ty, kteří hledají živé auto se sportovními prvky a Octavia Combi, která spojuje působivý design s množstvím prostoru. Dalším skvělým vozem v naší nabídce je ŠKODA Rapid, která má bohaté příslušenství, skvělé jízdní vlastnosti a poutavý a čistý design. Vlajkovou lodí v naší nabídce je ŠKODA Superb III. generace, který se stal zaslouženě Autem roku 2016. Disponuje výkonným a přitom úsporným motorem se spotřebou jen 4,0 až 7,1 l/100 km, skvělým designem a komfortní výbavou.Vybrat si můžete ze 14 odstínů, z toho 10 je metalických.

Vlajková loď - ŠKODA Superb


ŠKODA Yeti a Kodiaq - spolehlivá SUV do města i do terénu

Pokud patříte mezi ty, kteří hledají velké auto, které se hodí i do města, využijte naši nabídku SUV. Vůz ŠKODA Yeti má vyspělý bezpečnostní standard a je navržený pro každodenní využití. Zvláště ve městě se Vám bude hodit nová generace parkovacích systémů Automatic Parking Assist. Přijďte se informovat o všech skvělých vlastnostech tohoto vozu přímo do našeho autosalonu. Dlouho očekávanou novinkou je ŠKODA Kodiaq. Tento model přichází s tím nejlepším, co značka ŠKODA nabízí. Má charakteristický design, mimořádnou nabídku prostoru, inovativní technologie a s délkou 4,70 metrů a sedmi místy k sezení se stal Kodiaq prvním velkým SUV značky ŠKODA. Přijďte nás navštívit a využijte nabídku testovací jízdy.

Nabídka nových osobních vozů Škoda


PODSTRÁNKY

Prodej vozů značky ŠKODA

Prodej vozů značky ŠKODA
Autorizovaný prodejce s kompletní nabídkou vozů ŠKODA s možností testovací jízdy v Brně

Záruční i pozáruční servis VW ŠKODA

Záruční i pozáruční servis VW ŠKODA
Autorizovaný záruční i pozáruční servis vozů VW ŠKODA, řešení v případě nehody či poškození vozidla

Operativní leasing a prodej ojetých vozů

Operativní leasing a prodej ojetých vozů
Operativní leasing ŠKODA Bez starostí, prodej ojetých ověřených vozů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AUTONOVA BRNO s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
AUTONOVA BRNO s.r.o.
www.autonova.cz
Adresa

Adresa

Masná 418/20
Brno 602 00

jan.tuma@autonova.cz
+420 543 424 213


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha