Operativní leasing ŠKODA Bez starostí, prodej ojetých ověřených vozů

Společnost AUTONOVA BRNO s.r.o. nabízí možnost sjednání operativního leasingu, díky němuž získáte každých 24 nebo 36 měsíců nový vůz, který je po celou dobu v záruce. Pokud sháníte ojeté auto, vyberte si ze široké nabídky ojetých vozů značky ŠKODA s prověřeným technickým stavem i původem. V nabídce máme i roční vozy, v programu ŠKODA Plus - roční vozy získáte i tovární záruku na 4-5 let. U společnosti AUTONOVA BRNO s.r.o. vždy víte, co kupujete!

Sjednejte si operativní leasing u společnosti AUTONOVA BRNO s.r.o.

ŠKODA Bez starostí - Operativní leasing vozů s mnoha výhodami

Nechte se v našem autosalonu informovat o výhodách operativního leasingu, který mimo jiné nabízíme. Díky němu získáte nový vůz každých 24 nebo 36 měsíců – po uplynutí této doby Vám vůz vyměníme za jiný. V ceně získáte přihlášení automobilu, ŠKODA Financial Services asistent v nepředvídaných situacích a sadu zimních kol včetně přezutí. S autem na operativní leasing máte volnou hranici 5 000 km a předepsaný servis v ceně vozu. Automobil je navíc po celou dobu v záruce, takže se nemusíte bát nečekaných situací.

Program ŠKODA Bez starostí - spolehlivý operativní leasing


Prodej technicky prověřených ojetých vozů Škoda, záruka kvality a spolehlivosti

Naše společnost se již řadu let zabývá prodejem ojetých vozů. Pokud máte vůz, který chcete prodat, využijte možnosti prodeje jak na Komisní smlouvu, tak i na Výkupní smlouvu. Pokud se Váš vůz neprodá, nic neplatíte. Vozy nabízíme jak v našem autobazaru, tak i na mnoha internetových serverech, takže se spolehlivě dostane do povědomí mnoha zájemců. Pokud naopak hledáte ojetý vůz, využijte našeho programu ŠKODA Plus, který zahrnuje ojeté vozy všech značek do stáří pěti let, které splňující přísná kvalitativní kritéria – díky tomu máte jistotu, že kupujete skutečně technicky prověřený vůz! Program ŠKODA Plus navíc nabízí prodlouženou záruku, která Vám zajistí ochranu před nečekanými náklady na opravy.

Nabídka ojetých vozů ŠKODA


PODSTRÁNKY

Prodej vozů značky ŠKODA

Prodej vozů značky ŠKODA
Autorizovaný prodejce s kompletní nabídkou vozů ŠKODA s možností testovací jízdy v Brně

Záruční i pozáruční servis VW ŠKODA

Záruční i pozáruční servis VW ŠKODA
Autorizovaný záruční i pozáruční servis vozů VW ŠKODA, řešení v případě nehody či poškození vozidla

Operativní leasing a prodej ojetých vozů

Operativní leasing a prodej ojetých vozů
Operativní leasing ŠKODA Bez starostí, prodej ojetých ověřených vozů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AUTONOVA BRNO s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
AUTONOVA BRNO s.r.o.
www.autonova.cz
Adresa

Adresa

Masná 418/20
Brno 602 00

jan.tuma@autonova.cz
+420 543 424 213


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha