PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o.


Pražákova 60, Brno 619 00
Držitel certifikátu systému jakosti dle
ČSN EN ISO 9001:2001, 14001 enviromentální audit OHSAS 18001 bezpečnost práce.
Dodavatelská činnost, stavby na klíč, výstavba, opravy,
rekonstrukce, demolice:
- stavby vodohospodářské, dopravní, ekologické - zejména a inženýrských sítí včetně přípojek:
-vodovodní a kanalizační řady
-plynovody
-čistírny odpadních vod, ČOV
-čerpací stanice odpadních vod
-úpravny pitné vody, jímání vody, čerpací stanice vody, vodojemy
- teplovodní rozvody a kanály, montované kolektory
- silniční stavby-komunikace a chodníky (živičné, dlážděné)
- parkoviště, zpevněné plochy i zatravněné, hřiště, cyklistické stezky
- výstavba pozemních objektů průmyslových, bytových i občanské vybavenosti:
- haly, sklady, objekty pro výrobu a služby
- rodinné domky a obytné budovy včetně ZTI
-speciální práce:
-zemní práce
-protlaky pod vozovkami (do DN 200mm)
-recyklace živičných hmot
-pokládka živičných směsí
-opravy výtluků vozovek živičnou směsí a tlakovou metodou
- stavebniny:
-kanalizační trubní materiál
-betonové dlažby.
Kontrola stavu potrubí technickou videokamerou se záznamem.
Výroba a prodej betonových směsí.

Produkty
  • trhací práce, odstraňování staveb, bourání objektů, těžká technika, likvidace odpadu, cihelná suť
  • kopání vodovodů, kopání kanalizací, výstavba inženýrských sítí, výstavba pozemních komunikací, stavba chodníků, terénní úpravy
  • vodovodní inženýrské sítě, kanalizační inženýrské sítě, vodovodní přípojky, kanalizační přípojky, tepelné rozvody, sítě elektrorozvodů
  • čištění odpadních vod, recyklace odpadní vody, výstavba ČOV, domácí čistírny odpadních vod
  • výstavba a rekonstrukce silnic, dálnice a parkoviště, silniční a dálniční sítě, zpevněné a nezpevněné plochy
  • developerský projekt bydlení, bytové družstvo, bytový areál, prodej bytů, výstavba bytových jednotek
  • inženýrské stavby, občanské novostavby, administrativní centra, služby ve stavebnictví, montované objekty
  • průmyslové haly a budovy, výrobní závody a objekty, vodohospodářské stavby, výstavba pro energetiku
  • rekonstrukce bytových jader, sádrokartonářské práce, kompletní elektroinstalační práce, modernizace bytu
  • výstavba vodovodů, realizace vodohospodářských děl, silniční stavby, plynovody a kanalizace, dodávky investičních celků

Obráběné díly a komponenty pro textilní stroje a textilní průmysl.
Vysoká kvalita výrobků a efektivní řízení výroby na CNC strojích.

Servisní a montážní práce v cementárenském a vápenickém průmyslu.

Servisní a montážní práce v cementárenském a vápenickém průmyslu

Související články
ELVENTA LV, s.r.o. - výroba, dodávka a montáž čistíren odpadních vod, jímek, lapáků tuku a dočišťovacích filtrů

Elventa LV, s.r.o.

ELVENTA LV, s.r.o. - výroba, dodávka a montáž čistíren odpadních vod, jímek, lapáků tuku a dočišťovacích filtrů

Hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která se zabývá výrobou, dodávkou a montáží čistíren odpadních vod, jímek, lapáků tuku a dočišťovacích filtrů? Pak je pro vás správnou volbou firma ELVENTA LV, s.r.o., která má dlouholeté zkušenosti a odbornost v oblasti plastových materiálů a nabízí vám kompletní řešení na klíč.


Rodinné domy na klíč v kraji Vysočina postaví Homestead

Homestead, s.r.o.

Rodinné domy na klíč v kraji Vysočina postaví Homestead

Dřevostavby jsou ekonomické rodinné domy, které dokáží naplnit všechna vaše osobní přání. Stavby jsou energeticky úsporné, protože se vyznačují nadstandardními tepelně-izolačními vlastnostmi. Oproti klasické zděné stavbě za rok vytápění výrazně uspoříte. Ať už se tedy rozhodnete pro bungalov, tradiční nebo moderní dům, to vše vám dokážeme poskytnout.


Trojek a.s. slaví 30 let na trhu s kovovým odpadem

Trojek, a.s.

Trojek a.s. slaví 30 let na trhu s kovovým odpadem

Společnost Trojek a.s. oslaví v dubnu 2024 již 30 let své existence na trhu s kovovým odpadem. Založena byla jako rodinná firma s jednou pobočkou v Modřicích. Postupně se však rozrostla na největší společnost v oblasti kovového odpadu na Moravě, s deseti pobočkami po celé Moravě a jednou v Kolíně.


Designové nadstandardní rodinné domy na klíč

SPING STAV spol.s r.o.

Designové nadstandardní rodinné domy na klíč

Hledáte bydlení, které bude v každém směru výjimečné? Toužíte po přepychu a blahobytu? Nechcete mít to, co mají všichni ostatní a chcete se raději vymykat? Chcete tímto způsobem reprezentovat svou osobnost? I podle našeho bydlení se dá určit to, kým jsme. Buďte sví, originální a nechejte si postavit dům firmou SPING STAV spol. s.r.o., která Vám zaručí dokonalost v každém ohledu bez starostí a bez práce, staví totiž nadstandardní rodinné domy na klíč.


Firemní články
Haly Brno

Haly Brno

Haly Brno. Společnost PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o., s provozovnou v Brně na ulici Pražákova, nabízí dlouholeté zkušenosti v oboru stavitelství, výstaveb hal. V oboru výstavby se zaměřujeme na výstavbu pozemních objektů průmyslových, bytových i občanské vybavenosti. Převážně to jsou: - haly, sklady - objekty pro výrobu a služby - rodinné domky, obytné budovy včetně ZTI. Pro více informací o možnostech stavby haly nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky, kde najdete kompletní nabídku služeb naší společnosti.


ČOV Brno

ČOV Brno

Brněnská společnost PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o. nabízí služby v oblasti výstavby ČOV. Nabízíme výstavbu ČOV včetně přípojek: -čistírny odpadních vod, ČOV -čerpací stanice odpadních vod -úpravny pitné vody, čerpací stanice vody, vodojemy - teplovodní rozvody a kanály, montované kolektory - a další. Pro více informací o možnostech ČOV a kompletní nabídku činnosti společnosti nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Brně na ulici Pražákova.


Zemní práce Brno, Jihomoravský kraj

Zemní práce Brno, Jihomoravský kraj

Zemní práce Brno. Naše společnost PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o. s provozovnou v Brně na ulici Pražákova, nabízí mimo další také služby v oblasti zemních prací. V oboru zemních prací děláme převážně opravy a rekonstrukce povrchů a komunikací a také výstavbu nových chodníků. Provádíme také terénní a sadové úpravy. Věnujeme se i ekologickým stavbám, jako jsou nové parky, sportovní a dětská hřiště s přírodním i umělým povrchem, úpravy koryt potoků, rybníků, požárních nádrží a rekultivace skládek odpadů. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky.


Výstavba hal Brno

Výstavba hal Brno

Výstavba hal Brno. Společnost PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o. sídlící v Brně nabízí dlouholeté zkušenosti v oboru stavitelství a výstavby. V oboru výstavby se zaměřujeme na výstavbu pozemních objektů průmyslových, bytových i občanské vybavenosti. Převážně to jsou: - haly - sklady - objekty pro výrobu a služby - rodinné domky - obytné budovy včetně ZTI. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky, kde najdete také kompletní nabídku služeb naší společnosti.


ČOV Brno, Jihomoravský kraj

ČOV Brno, Jihomoravský kraj

ČOV Brno, Jihomoravský kraj. Naše společnost PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o. se sídlem v Brně na ulici Pražákova, nabízí služby v oblasti výstavby vodohospodářských staveb, ČOV. Nabízíme výstavbu včetně přípojek: -vodovodní, kanalizační řady -plynovody -čistírny odpadních vod, ČOV -čerpací stanice odpadních vod -úpravny pitné vody, čerpací stanice vody, vodojemy -teplovodní rozvody a kanály, montované kolektory -a další. Více informací a kompletní nabídku stavební činnosti společnosti společnosti naleznete na našich webových stránkách.


Stavební a inženýrská činnost Brno

Stavební a inženýrská činnost Brno

Stavební a inženýrská činnost. PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o. sídlící v Brně Vám nabízí své služby. V oboru stavební a inženýrské činnosti se pohybujeme od roku 1991. V oboru stavitelství a inženýrské činnosti nabízíme stavbu: -objektů pozemního a průmyslového stavitelství (servisní a výrobní haly, čistírny odpadních vod, čerpací stanice) -rodinných a bytových domů, s úpravami jejich okolí podle přání majitelů. Ke komplexnosti oprav a rekonstrukcí povrchů komunikací patří výstavba nových chodníků, odstavných parkovacích ploch, terénních a sadových úprav. Také se věnujeme ekologickým stavbám, jako jsou nové parky, sportovní a dětská hřiště s přírodním i umělým povrchem, úpravy koryt potoků, rybníků, požárních nádrží a rekultivace skládek odpadů. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky.


Zemní práce Brno

Zemní práce Brno

Společnost PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o. sídlící v Brně, se mimo jiné zabývá také zemními pracemi. V oboru zemních prací se věnujeme hlavně opravám a rekonstrukcím povrchů, komunikací a výstavbě nových chodníků. Provádíme také terénní a sadové úpravy. Věnujeme se také ekologickým stavbám, jako budování nových parků, sportovních a dětských hřišť s přírodním i umělým povrchem, úpravy koryt potoků, rybníků, požárních nádrží a rekultivace skládek odpadů. Pro více informací a nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky.


ČOV, čistírny odpadních vod Brno

ČOV, čistírny odpadních vod Brno

Čistírny odpadních vod Brno. Společnost PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o. sídlící v Brně nabízí služby v oblasti výstavby vodohospodářských staveb, čistírny odpadních vod, ČOV. Nabízíme výstavbu včetně přípojek: -vodovodní a kanalizační řady -plynovody -čistírny odpadních vod, ČOV -čerpací stanice odpadních vod -úpravny pitné vody, jímání vody, čerpací stanice vody, vodojemy - teplovodní rozvody a kanály, montované kolektory - a další. Pro více informací a kompletní nabídku stavební činnosti společnosti nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky.


Vodovodní a kanalizační řady Brno

Vodovodní a kanalizační řady Brno

Vodovodní a kanalizační řady Brno. Společnost PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o. se zabývá výstavbou, rekonstrukcí a opravami inženýrských sítí a komunikací. Vodovodní a kanalizační řádky. Stavby vodohospodářské, dopravní, ekologické a inženýrské sítě včetně přípojek: -vodovodní a kanalizační řady -plynovody -čistírny odpadních vod, ČOV -čerpací stanice odpadních vod -úpravny pitné vody, jímání vody, čerpací stanice vody, vodojemy -teplovodní rozvody a kanály, montované kolektory. Více informací o vodovodních a kanalizačních řádcích a kompletní nabídku prací společnosti naleznete na webových stránkách.