ADI (Honeywell, spol. s r.o. - Security Products o.z.)


Havránkova 33, Brno - Dolní Heršpice 619 00

ADI je obchodní značkou Honeywell, spol. s r.o.- Security Products o.z. (dříve ADI-OLYMPO).
Specializovaný velkoobchod, prodej,
technická podpora, dodávky do 24 hodin, servis, školení.
Komplexní bezpečnostní a zabezpečovací systémy.
EZS - el.zabezpečovací signalizace
-poplachové ústředny
-detektory(PIR, duální, otřesové,
infrazávory, magnetické kontakty,
tísňové hlásiče, detektory prostředí)
-sirény a majáky
-kabely a propojovací krabice
-zálohové zdroje, akumulátory.
CCTV - uzavřené televizní sledovací systémy
-průmyslová televize (video systémy)
-HONEYWELL (Ademco Video, American
Dynamics) Sensormatic, ELITAR,
Samsung Techwin, Mobotix,
Convision, Goyo Optical, Security
Group, AVMedia Systems, Inc., IFS
-kamery, objektivy, vnitřní a vnější
kryty, videopřepínače, videomatice,
kvadrátory a multiplexery, otočné
a naklápěcí hlavice, digitální
záznam obrazu, videodetektory
pohybu, přenosy analogového i
digitálního videosignálu datovými sítěmi TCP/IP.
EPS - systémy el. požární signalizace
-systémy LITES
-stabilní hasicí zařízení SHZ
-detekce úniku plynu
-požární detektory k ústřednám
EZS System Sensor
-speciální požární hlásiče Alarmwire
-přídržné magnety MEC&FIRE
-elektromagnetické zámky
-majáky, sirény, tlačítka FULLEON
-ohniodolné kabely FIRECEL SR114H
-nadstavbový počítačový systém AlViS.
EKV - systémy kontroly přístupu
-s magnetickou kartou, proximitní
-biometrické (NORTHERN COMPUTERS,
INDALA, BIOSCRYPT, IRIDIAN
-elektrické zámky, domovní telefony
-videointelefony (FERMAX)
-kontrola docházky.

Pobočka:
-700 30 Ostrava, Rodinná 38
tel.: 596617425
fax: 596617426
e-mail obchod.ostrava.cz@adiglobal.com

Pobočka Slovensko:
-Bratislava
tel.: 00421244454660-1

IČ: 18627757
DIČ: CZ18627757
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: obchodní oddělení

Elektronické zabezpečení objektů, poplachové systémy

Elektronické zabezpečení objektů, poplachové systémy

Hledáte komplexní řešení elektronického zabezpečení objektů? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Oddělení "POPLACHOVÉ SYSTÉMY" naší společnosti ADI Global Distribution nabízí produkty světových výrobců související se zabezpečením objektů. Navrhneme, dodáme a nainstalujeme aplikace s poplachovým systémem. Vybrat nejvhodnějších poplachový systém pro konkrétní aplikaci nemusí být vždy snadné a proto svým klientům nabízíme širokou nabídku spolehlivých technologií včetně kompletní technické podpory. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní nabídku elektronických zabezpečovacích a poplachových systémů.


Uzavřené televizní sledovací systémy, CCTV Brno

Uzavřené televizní sledovací systémy, CCTV Brno

ADI (Honeywell, spol. s r.o. - Security Products o.z.) - oddělení CCTV (kamerové systémy) společnosti ADI Global Distribution nabízí dodávky CCTV technologií pro ekonomické, středně náročné i vysoce náročné aplikace. Nabízíme ucelený a široký sortiment IP kamer a IP serverů, tak i komplexní softwarová a hw řešení. Vybrat a nainstalovat nejvhodnějších uzavřených televizních sledovacích systémů (CCTV) pro konkrétní aplikaci nemusí být vždy snadné, a proto nabízíme široké spektrum spolehlivých technologií od renomovaných výrobců včetně kompletní technické podpory. Nabízíme: -průmyslové televize (video systémy) značek HONEYWELL (Ademco Video, American Dynamics), Sensormatic, ELITAR, Samsung Techwin, Mobotix, Convision, Goyo Optical, Security Group, AVMedia Systems, Inc., IFS -kamery, objektivy, vnitřní a vnější kryty, videopřepínače, videomatice, kvadrátory a multiplexery, otočné a naklápěcí hlavice, digitální záznam obrazu, videodetektory pohybu, přenosy analogového i digitálního videosignálu datovými sítěmi TCP/IP. Pro více informací o nabízených produktech a službách kontaktujte pracovníky oddělení CCTV. Navštívit můžete také naši provozovnu v Brně na ulici Havránkova.


Zabezpečovací systémy Honeywell Brno

Zabezpečovací systémy Honeywell Brno

Zabezpečovací systémy Honeywell. ADI je obchodní značkou Honeywell, spol. s r.o.- Security Products o.z. a již déle než 20 let jsme přední distributor komponentů zabezpečovacích systému. Jsme specializovaný velkoobchod a prodejce komplexních bezpečnostních a zabezpečovacích systémů Honeywell. Zajistíme technickou podporu, servis i školení, dodávku zabezpečovacích systémů Vám zajistíme do 24 hod. Naše sklady jsou plně zásobeny a každý den jsme připraveni vyřídit vaše objednávky. Naším prvořadým zájmem je uspokojit požadavky klienta v nejkratším možném čase. Nabízíme široký sortiment zabezpečovacích zařízení, naše portfolio zahrnuje celou řadu zabezpečovacích a slaboproudých zařízení renomovaných a zavedených značek. jsou to hlavně Honeywell, Optex, System Sensor, Indala, HID, a další. Široký sortiment výrobků nám umožňuje splnit všechny požadavky klienta v oblasti zabezpečení majetku i osob. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo nás navštivte v Brně na ulici Havránkova. Kompletní nabídku zabezpečovacích systémů naleznete v produktovém katalogu umístěném na našich stránkách, který si můžete ve formátu pdf také stáhnout.


Bezpečnostní a zabezpečovací systémy Brno

Bezpečnostní a zabezpečovací systémy Brno

ADI je obchodní značkou Honeywell, spol. s r.o.- Security Products o.z. Již více než 20 let jsme předním distributorem komponentů zabezpečovacích zařízení a dodavatelem komplexních řešení. Jsme specializovaný velkoobchod a prodejce komplexních bezpečnostních a zabezpečovacích systémů. Zajišťujeme technickou podporu, servis i školení. Dodávku bezpečnostních a zabezpečovacích systémů zajistíme do 24 hodin. Nabízíme široký sortiment zabezpečovacích zařízení, naše portfolio zahrnuje celou řadu zabezpečovacích a slaboproudých zařízení renomovaných a zavedených značek jako je Ademco, Honeywell, Optex, System Sensor, Indala, HID, Fermax a mnoho dalších. Široký sortiment výrobků nám umožňuje splnit všechny Vaše požadavky v oblasti zabezpečení majetku a osob. Naší prioritou je uspokojit požadavky klienta v nejkratším možném čase. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu v Brně na ulici Havránkova. Kompletní nabídku zabezpečovacích a bezpečnostních systémů naleznete v produktovém katalogu umístěném na našich stránkách.


Průmyslová televize a video.

Průmyslová televize a video.

ADI Honeywell pro Vaše provozy, bezpečnost, řízení a přehled poskytuje dodávku, servis a technickou podporu, aby záměry a implementace naplňovaly Vaše očekávání a projektované parametry. V EZS, EPS, CCTV, EKV realizujeme za miliardu dodávek ročně.Další produkty a služby
  • elektronické zabezpečovací systémy, příslušenství elektronických zabezpečovacích systémů, kamerové systémy, komunikační systémy, požární signalizace
  • elektrická zabezpečovací signalizace, venkovní zabezpečovací systémy, mechanické zábranné systémy, posouzení bezpečnosti


Související články
Moderní technika šetří čas i finance
Moderní technika šetří čas i finance

Díky moderním turniketům a automatickým závorám se velice zrychlilo odbavení přicházejících nebo odcházejících návštěvníků různých veřejných budov nebo parkovišť. Pro potřeby akcí příležitostných je možné instalovat mobilní odbavovací systém.


Pocitu bezpečí se nic nevyrovná
Pocitu bezpečí se nic nevyrovná

Člověk si může zabezpečit svůj dům několika způsoby. Některé jsou účinné a některé jsou na tom hůře. V současné době mnoho lidí spoléhá na sofistikované systémy, které patří k těm spolehlivým. Někdy je ale potřeba doplnit vše lidským faktorem.


Moderní technologie přináší klid a pohodu
Moderní technologie přináší klid a pohodu

K tomu, abychom se doma cítili naprosto bezpečně, už dávno nestačí jen za sebou otočit klíčem v zámku. Proto současní projektanti počítají s tím, že v jimi navržených domech bude pochopitelně i místo pro elektronického videovrátného.


Důmyslné systémy šetří čas i peníze
Důmyslné systémy šetří čas i peníze

Zabezpečovací systémy, které jsou instalovány v podobě elektronicky řízených turniketů a parkovacích automatů, ušetří mnoho času přicházejícím zákazníkům a také finanční prostředky do budoucna provozovatelům různých areálů nebo parkovišť.