Účetní firma, zpracování a vedení účetnictví, komplexní účetní služby

BELL consulting s.r.o.

Účetní firma, zpracování a vedení účetnictví, komplexní účetní služby

BELL consulting s.r.o.
Komplexní daňové poradenství, optimalizace daňových povinností

Optimalizace daně, daňová úspora, celkové snížení daňových povinností na nejmenší možnou míru, komplexní daňové poradenství pro české i zahraniční klienty nabízí osvědčená a spolehlivá společnost BELL consulting s.r.o. se sídlem v Brně. Obraťte se na odborníky s dlouholetými zkušenostmi v oblasti daňového poradenství, získejte 100% záruku na daňové služby, využijte naše zkušenosti s mezinárodním zdaněním, navštivte nás osobně nebo využijte našich služeb prostřednictvím elektronické pošty. Každý klient u nás najde profesionální přístup k řešení daňových záležitostí.

Komplexní daňové poradenství pro klienty z ČR i zahraničí

Zpracování daňového přiznání, daňové úspory, záruka na daňové služby

Kvalita poskytovaných služeb a spokojenost klienta jsou pro nás naprostou prioritou. Obrátit se na nás můžete jak s jednorázovým dotazem v oblasti daňového poradenství či zpracování daňového přiznání, tak i s požadavkem kompletní analýzy Vašeho účetnictví a daňových povinností vůči státní správě. Zoptimalizujeme Vaše daňové povinnosti, vypracujeme optimální řešení daňových úspor. Na námi poskytnuté daňové služby dostanete vždy 100% záruku.

Komplexní daňové poradenství


Přiznání k dani z příjmů, daň z nemovitostí, silniční daň, daňová optimalizace

Podání daňového přiznání fyzických osob, zpracování přiznání k dani z příjmů právnických osob, výpočet silniční daně, daň z nemovitostí, přiznání k dani z přidané hodnoty, přiznání k dani dědické a dani darovací, daňová optimalizace s co nejvyššími úsporami na odvodech státu, ale i vyplnění formulářů pro Finanční úřad, to vše můžete svěřit certifikovaným daňovým poradcům společnosti BELL consulting.

Zpracování daňového přiznání


Daňové poradenství pro cizince, daňové přiznání pro zahraniční pracovníky

Dokážeme poradit v oblasti daní klientům z celého světa. Cizincům a zahraničním pracovníkům nabízíme vypracování nevýhodnějšího daňového přiznání, vyznáme se v mezinárodním zdanění i smlouvách o zamezení dvojího zdanění. Pomůžeme i se zákonnými povinnostmi týkající se zdravotního pojištění či sociálního zabezpečení. Veškerou písemnou dokumentaci i konzultace můžeme vykomunikovat elektronickou cestou.

Daňové poradenství pro cizinceDaňové poradenství

Daňové poradenství

Komplexní daňové poradenství, optimalizace daňových povinností

Vedení účetnictví

Vedení účetnictví

Účetní poradenství a konzultace, komplexní správa účetnictví, reporting

Personální a mzdová agenda

Personální a mzdová agenda

Personální a mzdová agenda, vedení mezd na míru požadavkům klienta