REMET, spol. s r.o.
výkup, recyklace


Vídeňská 11/127, Brno 619 00
Telefon: +420 547 135 111

Společnost REMET, spol. s r.o. působí na trhu již od roku 1990 a již od samého začátku je významným odběratelem kovového šrotu a dodavatelem hliníkových slitin a kovových polotovarů.

V současnosti jsme největším výrobcem slévárenských slitin hliníku v České republice. Vyrábíme přibližně 55 tisíc tun slévárenských slitin hliníku. Z toho přibližně 60-70 % základních slitin používaných v automobilovém průmyslu.

Vyspělá technologie tavení v solné lázni při použití nejmodernějších výrobních zařízení řízených pomocí výpočetní techniky spolu s profesionální obsluhou je zárukou vysoké kvality produkce.

Dále se věnujeme výkupy a recyklaci kovových odpadů. Vykupujeme a zpracováváme všechny druhy železného šrotu a barevných kovů. Vykoupíme od Vás železo, litinu, nerez, hliník a hliníkové slitiny, měď, mosaz, cín, bronz, zinek, olovo i automobilové baterie.

Provádí rovněž zpětný odběr a oddělený sběr vybraných druhů elektro zařízení. Patří sem zejména pračky, sporáky, hudební zařízení, elektronické nástroje, domácí spotřebiče, spotřební elektronika, hračky a také vybavení pro volný čas.

A pokud potřebujete zlikvidovat Váš autovrak, neváhejte se na nás též obrátit. Zabýváme se i ekologickou likvidací autovraků. Likvidaci provádíme na našich specializovaných pracovištích v Brně a v Českých Budějovicích.

Provozovny:
Brno - Modřice, U Vlečky 622
tel.: 605 514 530.

České Budějovice, Okružní 643
tel.: 387 319 250.

IČ: 00207675
DIČ: CZ00207675
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč

Telefon:
+420 547 135 111
+420 547 214 999

Email:
remet@remet.net

Web:


Provozní doba:
Po - Pá: 7:00 - 16:00; So: 7:00 - 12:00

GPS: 49°8′36.46″ N, 16°36′11.77″ E

QR kód firmy REMET, spol. s r.o. výkup, recyklace

Zemní a výkopové práce Český Krumlov, hutnění povrchu, demoliční práce, stavební práce.

Zemní a výkopové práce Český Krumlov, hutnění povrchu, demoliční práce, stavební práce

Novus Origo z Polné Jihlava, ohňová show, šermířské souboje, světelná show.

Novus Origo z Polné Jihlava, ohňová show, šermířské souboje, světelná show
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Efektivní a praktické třídění skleněného odpadu

EKO-KOM, a.s.

Efektivní a praktické třídění skleněného odpadu

Třídění odpadu se stalo důležitým a hlavně pozitivním detailem našeho života. Díky třídění se nepotřebné materiály recyklují a z recyklovaného materiálu se znovu vyrábějí potřebné produkty. A tím se odměňujeme jak přírodě, tak i sobě, protože to, jak dlouho a kvalitně budeme žít, záleží i na našem přístupu k životnímu prostředí. A v této myšlence nás i po praktické stránce podporuje Systém EKO-KOM, a.s.


Firma JANKOSTAV s.r.o. působí na trhu již přes 25 let

JANKOSTAV s.r.o.

Firma JANKOSTAV s.r.o. působí na trhu již přes 25 let

Dopravní stavby zajišťuje firma JANKOSTAV s.r.o., která na českém trhu působí již přes 25 let. Od roku 1991 působí převážně v Moravskoslezském kraji. Je ryze českou, rodinnou společností s tradicí. Zaměřují se na výstavbu dopravních a inženýrských staveb. Pokud potřebujete v této oblasti vhodného partnera, pak se spolehněte na firmu JANKOSTAV s.r.o.


Výroba šedé lepenky

SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s. r.o.

Výroba šedé lepenky

Chráníme naše lesy, a proto se opětovně snažíme zpracovat jakýkoliv časopis, noviny nebo jinou formu papíru a vytvořit z toho kvalitní lepenku, která se dá nadále použít jako nový výrobek. Vyrábíme lepenky v šedé, hnědošedé, bílošedé nebo dekorativní barvě. Můžeme zajistit ručně vyráběnou kartonáž potahovanou nebo speciální slepovanou lepenku.


Šedá strojní lepenka a výrobky z ní - na to se specializuje SEVEROČESKÁ PAPÍRNA

SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s. r.o.

Šedá strojní lepenka a výrobky z ní - na to se specializuje SEVEROČESKÁ PAPÍRNA

Výroba a prodej šedé lepenky ze sběrového papíru, výrobky ze strojní lepenky, ale také výkup a recyklace sběrového papíru či skartace. To jsou činnosti, kterými se zabývá společnost SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s r.o. z Novosedlic.