REMET, spol. s r.o.
výkup, recyklace


Vídeňská 11/127, Brno 619 00
Telefon: +420 547 135 111

Společnost REMET, spol. s r.o. působí na trhu již od roku 1990 a již od samého začátku je významným odběratelem kovového šrotu a dodavatelem hliníkových slitin a kovových polotovarů.

V současnosti jsme největším výrobcem slévárenských slitin hliníku v České republice. Vyrábíme přibližně 55 tisíc tun slévárenských slitin hliníku. Z toho přibližně 60-70 % základních slitin používaných v automobilovém průmyslu.

Vyspělá technologie tavení v solné lázni při použití nejmodernějších výrobních zařízení řízených pomocí výpočetní techniky spolu s profesionální obsluhou je zárukou vysoké kvality produkce.

Dále se věnujeme výkupy a recyklaci kovových odpadů. Vykupujeme a zpracováváme všechny druhy železného šrotu a barevných kovů. Vykoupíme od Vás železo, litinu, nerez, hliník a hliníkové slitiny, měď, mosaz, cín, bronz, zinek, olovo i automobilové baterie.

Provádí rovněž zpětný odběr a oddělený sběr vybraných druhů elektro zařízení. Patří sem zejména pračky, sporáky, hudební zařízení, elektronické nástroje, domácí spotřebiče, spotřební elektronika, hračky a také vybavení pro volný čas.

A pokud potřebujete zlikvidovat Váš autovrak, neváhejte se na nás též obrátit. Zabýváme se i ekologickou likvidací autovraků. Likvidaci provádíme na našich specializovaných pracovištích v Brně a v Českých Budějovicích.

Provozovny:
Brno - Modřice, U Vlečky 622
tel.: 605 514 530.

České Budějovice, Okružní 643
tel.: 387 319 250.

IČ: 00207675
DIČ: CZ00207675
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: 1,5 mld. Kč a více

Telefon:
+420 547 135 111
+420 547 214 999

Email:
remet@remet.net

Web:


Provozní doba:
Po - Pá: 7:00 - 16:00; So: 7:00 - 12:00

GPS: 49°8′36.46″ N, 16°36′11.77″ E

QR kód firmy REMET, spol. s r.o. výkup, recyklace

Péče o paznehty hospodářských zvířat od úpravy po ošetření a léčbu - Petr Mikulka.

Péče o paznehty hospodářských zvířat od úpravy po ošetření a léčbu - Petr Mikulka

Hydroizolační systémy na bázi bentonitu - výrobky splňují parametry pro ekologické stavby..
Přírodní bentonit pro hydroizolaci staveb Most – podstata zásypu s vysokým obsahem minerálů.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Výkup a prodej kovového odpadu CENTROMAT

Centromat s.r.o.

Výkup a prodej kovového odpadu CENTROMAT

Společnost CENTROMAT s.r.o. se již od roku 1994 zabývá výkupem, zpracováním a prodejem kovového odpadu. Může se chlubit nejmodernějšími technologiemi, které uplatňuje na svém šrotišti. Díky tomu se řadí mezi 10 nejvýznamnějších a největších dodavatelů kovového odpadu do českých hutních podniků.


Skartace firemních, citlivých i tajných dokumentů, likvidace jakýchkoliv dokumentů

OPAMETAL s.r.o.

Skartace firemních, citlivých i tajných dokumentů, likvidace jakýchkoliv dokumentů

„Co je psáno, to je dáno“, pořekadlo, které jistě všichni známe. Papír a tužka se v dnešní moderní době používají spíše výjimečně, ale jakmile je použijeme, jde často o citlivé údaje nebo firemní informace. Jak zlikvidovat tyto nebo i jakékoliv jiné dokumenty? Na to nám odpoví firma OPAMETAL s.r.o.


Efektivní a praktické třídění skleněného odpadu

EKO-KOM, a.s.

Efektivní a praktické třídění skleněného odpadu

Třídění odpadu se stalo důležitým a hlavně pozitivním detailem našeho života. Díky třídění se nepotřebné materiály recyklují a z recyklovaného materiálu se znovu vyrábějí potřebné produkty. A tím se odměňujeme jak přírodě, tak i sobě, protože to, jak dlouho a kvalitně budeme žít, záleží i na našem přístupu k životnímu prostředí. A v této myšlence nás i po praktické stránce podporuje Systém EKO-KOM.


Ekologická likvidace vozidel a strojů

JM - KOVY s.r.o.

Ekologická likvidace vozidel a strojů

Vážení čtenáři, jistě jste se už setkali s tím, že se vám v garáži schovává autíčko již bez technické kontroly, značky máte uloženy v depozitu nebo se technická kontrola blíží ke konci platnosti. Oprava by stála více, než je hodnota vozidla, platíte za něj povinné ručení, které není zrovna nejlevnější… Platit jen za to, že nám auto stojí před domem nebo v garáži? Co v takovém případě??? Poradíme Vám a jsme zde pro Vás. Firma JM - KOVY s.r.o. získala nově od října 2013 licenci k provozování služeb ekologické likvidace vozidel.