Matoušková Marie - notářka


Kopečná 240/19, Brno 602 00

Služby:
- sepisování smluv o převodech majetku (kupní, darovací, směnné...)
- zakládání obchodních společností, převody obchodních
podílů
-osvědčení o průběhu a rozhodnutí valných hromad, schůzí
družstev
- sepisování závětí, listin o ustanovení správce dědictví
- přijímání peněz a listin do úschovy za účelem jejich vydání dalším osobám
-svěřenské smlouvy, úschova cenných papírů a listin
-smlouvy o zúžení nebo rozšíření společného jmění
manželů
-předmanželské smlouvy
-ověřování podpisů a opisů
-konverze dokumentů
-vykonatelné notářské zápisy
-výpisy z informačního systému veřejné správy (Czech
POINT):
-z listu vlastnictví
-z obchodního rejstříku
-z živnostenského rejstříku
-z rejstříku trestů
-ze seznamu kvalifikovaných dodavatelů.

IČ: 44994362
DIČ: CZ495819128
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: JUDr. Marie Matoušková

Notářská činnost Brno, Jihomoravský kraj

Notářská činnost Brno, Jihomoravský kraj

Notářská činnost Brno, Jihomoravský kraj. Notářská kancelář JUDr. Marie Matouškové, s kanceláří v Brně na ulici Kopečná, nabízí kompletní služby v oblasti notářství. Notářská činnost: - sepisování smluv o převodech majetku - zakládání obchodních společností - převody obchodních podílů - osvědčení o průběhu a rozhodnutí valných hromad, schůzí družstev - sepisování závětí, listin o ustanovení správce dědictví - přijímání peněz a listin do úschovy - svěřenské smlouvy - úschova cenných papírů a listin - smlouvy o zúžení nebo rozšíření společného jmění manželů - předmanželské smlouvy - ověřování podpisů, opisů - konverze dokumentů - vykonatelné notářské zápisy - výpisy z informačního systému veřejné správy. Pro více informací o jednotlivých notářských činnostech nás neváhejte kontaktovat.


Notářská kancelář Brno, Jihomoravský kraj

Notářská kancelář Brno, Jihomoravský kraj

Notářská kancelář Brno. Notářská kancelář JUDr. Marie Matouškové s kanceláří v Brně na ulici Kopečná Vám nabízí komplexní služby v oblasti notářské činnosti. Naše notářská kancelář nabízí tyto služby: – převody nemovitostí – notářské úschovy – notářský zápis jako podklad pro exekuci – závěti, vydědění a ustanovení správců dědictví – majetkové smlouvy manželů a snoubenců – zástavní smlouvy a rejstřík zástav - a další. Více informací a kompletní nabídku služeb notářské kanceláře naleznete na webových stránkách.


Převody nemovitostí Brno, Jihomoravský kraj

Převody nemovitostí Brno, Jihomoravský kraj

Převody nemovitostí Brno. Notářská kancelář JUDr. Marie Matouškové, se sídlem v Brně, Vám nabízí komplexní služby v oblasti notářství. Převody nemovitostí: -tradiční náplň práce notáře -listinná činnost, do které patří také sepisování kupních nebo darovacích smluv -nejčastěji se převody nemovitostí týkají převodu bytu, domu nebo pozemku. Sestavíme Vám požadovanou smlouvu ve formě notářského zápisu. Pro více informací o možnostech převodu nemovitostí a kompletní nabídku služeb notářské kanceláře naleznete na webových stránkách.


Notářská činnost Brno

Notářská činnost Brno

Notářská kancelář JUDr. Marie Matouškové se sídlem v Brně nabízí kompletní služby v oblasti notářství. Notářská činnost: -sepisování smluv o převodech majetku -zakládání obchodních společností -převody obchodních podílů -osvědčení o průběhu a rozhodnutí valných hromad, schůzí družstev -sepisování závětí -sepisování listin o ustanovení správce dědictví -přijímání peněz a listin do úschovy za účelem jejich vydání dalším osobám -svěřenské smlouvy -úschova cenných papírů a listin -smlouvy o zúžení nebo rozšíření společného jmění manželů -předmanželské smlouvy -ověřování podpisů, opisů -konverze dokumentů -vykonatelné notářské zápisy -výpisy z informačního systému veřejné správy (Czech POINT). Více informací a podrobností o jednotlivých notářských činnostech naleznete na webových stránkách.


Převod nemovitostí Brno

Převod nemovitostí Brno

Notářská kancelář JUDr. Marie Matouškové sídlící v Brně, nabízí komplexní služby v oblasti notářství. Převod nemovitostí -tradiční náplň práce notáře -listinná činnost, do níž patří také sepisování kupních nebo darovacích smluv -nejčastěji se týkají převodu bytu, domu nebo pozemku. Sestavíme Vám požadovanou smlouvu ve formě notářského zápisu. Pro více informací o převodu nemovitostí a kompletní nabídku služeb notářské kanceláře naleznete na webových stránkách.


Notářská kancelář Brno

Notářská kancelář Brno

Notářská kancelář JUDr. Marie Matouškové sídlící v Brně nabízí komplexní služby v oblasti notářské činnosti. Nabízíme tyto notářské služby: – převody nemovitostí – notářské úschovy – notářský zápis jako podklad pro exekuci – závěti, vydědění a ustanovení správců dědictví – majetkové smlouvy manželů a snoubenců – zástavní smlouvy a rejstřík zástav - a další. Více informací a kompletní nabídku služeb notářské kanceláře naleznete na webových stránkách.


Notářská kancelář v praxi Brno

Notářská kancelář v praxi Brno

Kancelář notářky JUDr. Matouškové poskytuje následující služby: -nejvyužívanější služby - převody nemovitostí, výpisy z katastru, sepisování a úschova závětí -zakládání společností a družstev -smlouvy předmanželské a o úpravě společného jmění -smlouvy svěřenecké (úschovy) -výpisy z informačního systému veřejné správy (CZECH POINT) -ověřování, zda je movitá věc zapsána v rejstříku zástav.


Czech point.

Czech point.

Notářská kancelář provádí výpisy z: -rejstříku trestů -obchodního rejstříku -živnostenského rejstříku -seznamu kvalifikovaných dodavatelů -bodového hodnocení řidiče -listu vlastnictví.


Ověřování podpisů a opisů.

Ověřování podpisů a opisů.

Ověřování podpisů a opisů (legalizace a vidimace) využívají naši klienti nejčastěji pro tyto případy: -smlouvy o převodu nemovitostí -návrhy na obchodní rejstřík včetně příloh -listinné dokumenty pro použití v cizině -a jiné.Další produkty a služby
  • právní úkony, sepisování veřejných listin, přijímání úschov, notářské zápisy, správní řízení, občanské soudní řízení


Související články
Za notářem pro radu i notářský úkon
Za notářem pro radu i notářský úkon

Notářská činnost je velmi rozmanitá. Existuje řada důvodů k návštěvě notářské kanceláře. Notáři poskytují své služby na základě zákona 358/1992 Sb. Je běžné, že každé větší město má jednoho či více notářů a jinak tomu není ani v Ústí nad Labem. Své notářské služby zde nabízí firma Marta Pěnkavová, Mgr., která poskytuje standardní notářské činnosti, právní servis a poradenství.


Odolný nábytek z hevea brasiliensis vyrábí ŠP Truhlářství
Odolný nábytek z hevea brasiliensis vyrábí ŠP Truhlářství

Hledáte kvalitní a odolný dřevěný nábytek za příznivé ceny? Na zakázku jej už dvacet let vyrábí společnost ŠP Truhlářství. Používá k tomu materiál hevea brasiliensis, tedy kaučukovník brazilský. Dřevo tohoto stromu je kvalitní, mimořádně odolné, zaručuje dlouhou životnost a lze snadno a jakkoli zpracovat. Příznivá je také jeho nízká cena.


Informace z terénu – výkon, cena, kvalita
Informace z terénu – výkon, cena, kvalita

Za krátké časové období realizace a testování pneumatik s nosorožcem ve znaku jsme se s našimi obchodními partnery v testování nezaměřili na klasickou otázku: Kolik kilometrů to najede? Hlavní důraz jsme kladli na faktory vedoucí ke spokojenosti koncového spotřebitele. Při testování pneumatik jsme oslovili čtyři skupiny přeprav. První skupinou jsou dopravci provozující hromadnou přepravu osob, dále pak jsme oslovili autodopravy přepravující sypké hmoty a pochopitelně také společnosti s regionální a dálkovou dopravou.


Hledáte firmu, která vám postaví velkou halu, sklad nebo rozlehlou firmu? Pak se spolehněte na společnost Ruchstav Building a.s.
Hledáte firmu, která vám postaví velkou halu, sklad nebo rozlehlou firmu? Pak se spolehněte na společnost Ruchstav Building a.s.

Zaměřujeme se na všestrannost. Pomůžeme vám v každém ohledu a mnoho z daných staveb stavíme kompletně na klíč. Můžete se spolehnout na odborníka v oboru, který vás nezklame. Realizace stavebních záměrů nebyla nikdy jednodušší.