Blatný-topení, voda, plyn


Trnkova 50, Brno 628 00

Dodávka, montáž:
Vodoinstalace:
-materiál (plast, měď, pozink, nerez)
-topení (podlahové, etážové, ústřední)
-plyn (domovní a průmyslové plynovody)
-řemesla:
-instalatér topení, voda, plyn
-izolace potrubí
-revize
-komplexní dodávky
-vodo-topo-plyn.

Práce:
-plynařské
-vodoinstalační
-topenářské.

Reference:
-výměna stupaček a instalací v bytových jádrech panelových domů viz. ulice Štefáčkova-SBD MÍR
-prodejní prostory firmy HUGO BOSS, MAX MARA
-palác PADOWETZ, celková rekonstrukce topení a vody.

IČ: 15185940
DIČ: CZ6502120592
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Jaroslav Blatný

Hydroizolace, vysoušení a sanace, zvukově izolační práce | Brno

Hydroizolace, vysoušení a sanace, zvukově izolační práce | Brno

Pokud sháníte v Brně a okolí někoho kdo pracuje v oboru hydroizolace či sanace, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše brněnská firma Blatný-topení, voda, plyn, se specializuje mimo jiné také na hydroizolace, vysoušení a sanace. Provádíme kompletní montážní a instalační služby v tomto oboru. Pokud je problém s vlhkostí či pronikáním vody do domu, sklepních prostor nebo je nutné vysušit či odizolovat část objektu, jsme tu pro Vás. Co se týče hydroizolace provádíme prohlídku objektu se zjištěním skutečného stavu a návrh řešení, sanaci a vysoušení, provádíme hydroizolační práce nejvhodnější technologií, zemní a výkopové práce kolem objektu, zvukově izolační práce a to včetně dodávek materiálů a návrhu řešení. Neváhejte a kontaktujte nás. Věříme, že s námi budete spokojeni. Více informací najdete na webových stránkách.


Vodo, topo, plyn – oprava, montáž, rekonstrukce | Brno

Vodo, topo, plyn – oprava, montáž, rekonstrukce | Brno

Potřebujete firmu, která se specializuje na obor vodo, topo, plyn? Pak neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše firma Blatný-topení, voda, plyn, provádí práce v Brně a okolí. Provádíme práce plynařské i vodoinstalatérské. Montujeme, servisujeme, rekonstruujeme domovní rozvody vody, napojení na vodovodní řád, průmyslové rozvody, koupelny, bytová jádra, kanalizační potrubí a další práce. Děláme rozvody plynu, namontujeme plynové potrubí, provedeme připojení plynové přípojky k hlavnímu rozvodu plynu, provádíme opravy kotlů, ohřívačů, děláme revize a další práce. Z topenářských prací děláme opravy kotelen, výměny kotlů, navrhneme rozvody topení, montáž radiátorů a další. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací na webových stránkách.


Vodoinstalace, vodoinstalační práce Brno

Vodoinstalace, vodoinstalační práce Brno

Provádíme vodoinstalace, vodoinstalační práce v Brně a okolí. Svým zákazníkům naše firma Blatný-topení, voda, plyn zajišťuje kompletní služby související s domovními a průmyslovými rozvody vody a kanalizacemi. Vodoinstalace: - domovní rozvody vody z libovolných materiálů - napojení na uliční vodovodní řad - vnitřní i venkovní kanalizace, odpady, rekonstrukce a opravy - průmyslové vodovodní rozvody - instalace a dodávky sanitárních předmětů, vybavení koupelen - rekonstrukce koupelen a bytových jader - montáže, opravy a rekonstrukce kanalizačního a odpadního potrubí (litina, kamenina, kan. PVC, KG, HT,). Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši kancelář v Brně na ulici Trnkova.


Rozvody plynu, plynařské práce Brno

Rozvody plynu, plynařské práce Brno

Firma Blatný-topení, voda, plyn Vám řadu let nabízí své dlouholeté zkušenosti s veškerými službami související s plynem, plynovými rozvody a instalacemi. Klientům zajistíme montáže plynového potrubí a vnitřní i venkovní rozvody, zajištění připojení plynové přípojky k hlavnímu plynovému rozvodu, revizní a kontrolní služby včetně tlakových zkoušek potrubí. Samozřejmostí je také provádění montáží a oprav plynospotřebičů, kotlů, průtokových ohřívačů a provádění záručního a pozáručního servisu všech dodaných spotřebičů. Realizujeme kompletní dodávky od návrhu, instalace až po stavební zapravení - kompletní plynařské práce. Pro více informací o neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši kancelář v Brně na ulici Trnkova. Kompletní nabídku prováděných pracích v oblasti vodo-topo-plyn, včetně referenčních pracích naleznete na webových stránkách.


Topení, topenářské práce Brno

Topení, topenářské práce Brno

Naše brněnská firma Blatný-topení, voda, plyn nabízí a provádí všechny služby související s dodávkami a montážemi topení a vytápění domácností i průmyslových objektů. Mezi námi prováděné topenářské práce patří: - rekonstrukce a opravy kotelen, dodávky, montáže a výměny plynových kotlů - záruční a pozáruční servis, následná údržba - návrhy a realizace rozvodů topení z různých materiálů (měď, železo, odolné plasty, a jiné) - montáže podlahových topení v různých provedeních - dodávky a montáže klasických otopných těles (radiátorů) různých výrobců - revize a tlakové zkoušky topných systémů. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši kancelář v Brně na ulici Trnkova. Kompletní nabídku služeb vodo-topo-plyn naleznete na webových stránkách.


Instalatérské práce Brno, domovní rozvody vody

Instalatérské práce Brno, domovní rozvody vody

Brněnská firma Blatný-topení, voda, plyn, Vám nabízí své dlouholeté zkušenosti v oblasti instalatérských prací. Mezi námi prováděné instalatérské práce patří: - domovní rozvody vody z libovolných materiálů - napojení na uliční vodovodní řad - vnitřní i venkovní kanalizace, odpady, rekonstrukce a opravy - průmyslové vodovodní rozvody - instalace a dodávky sanitárních předmětů, vybavení koupelen - rekonstrukce koupelen a bytových jader - montáže, opravy a rekonstrukce kanalizačního a odpadního potrubí. Provádíme také výměny stupaček a instalace v bytových jádrech panelových domů. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši kancelář v Brně na ulici Trnkova. Kompletní nabídku služeb vodo-topo-plyn naleznete na webových stránkách.


Vodo topo plyn, instalatérské práce Brno

Vodo topo plyn, instalatérské práce Brno

Vodo-topo-plyn. Brněnská firma Blatný-topení, voda, plyn, Vám nabízí své dlouholeté zkušenosti v oboru instalatérských prací. Provádíme vodoinstalace, montáže, rekonstrukce a opravy: -domovní rozvody vody -napojení na vodovodní řad -vnitřní a venkovní kanalizace, odpad, rekonstrukce a oprava -průmyslové vodovodní rozvody -koupelny, bytové jádro -kanalizační a odpadní potrubí. Plynařské práce: -rozvod plynu -montáž plynového potrubí -zajištění připojení plynové přípojky k hlavnímu plynovému rozvodu -oprava a servis plyno-spotřebičů, kotle, průtokové ohřívače -revize, kontrolní služby, tlakové zkoušky potrubí -kompletní návrh, instalace až stavební zapravení, k tomu servis spotřebičů. Topenářské práce: -kotelny, rekonstrukce a oprava, montáž a výměna plynových kotlů -návrh a realizace rozvodů topení (měď, železo, odolné plasty) -plný záruční a pravidelný pozáruční servis, následná údržba -dodávka a montáž otopných těles. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Brně na ulici Trnkova. Kompletní nabídku prováděných prací naleznete na webových stránkách.


Instalatér Brno, instalatérské práce

Instalatér Brno, instalatérské práce

Firma Blatný-topení, voda, plyn, Brno pro Vás obstará instalatérské práce. Vodoinstalace, montáže, rekonstrukce, oprava, instalatér: -domovní rozvody vody (plast, měď, pozink, nerez) -napojení na vodovodní řad -vnitřní a venkovní kanalizace, odpad, rekonstrukce a oprava -průmyslové vodovodní rozvody -koupelny, bytové jádro -kanalizační a odpadní potrubí. Plynařské práce: -rozvod plynu -montáž plynového potrubí -zajištění připojení plynové přípojky k hlavnímu plynovému rozvodu -oprava, servis plynospotřebiče, kotle, průtokové ohřívače -revize, kontrolní služby, tlakové zkoušky potrubí -kompletní návrh, instalace až stavební zapravení, k tomu servis spotřebičů. Topenářské práce: -kotelny, rekontsrukce a oprava, montáž a výměna plynových kotlů -návrh a realizace rozvodů topení (měď, železo, odolné plasty) -plný záruční a pravidelný pozáruční servis, následná údržba -dodávka a montáž otopných těles. Vodo-topo-plyn. Více informací na webových stránkách.


Vodoinstalační, topenářské práce Brno

Vodoinstalační, topenářské práce Brno

Firma Blatný -topení, voda, plyn se sídlem v Brně nabízí montáž, instalace, rekonstrukce: Vodoinstalační práce: -vodoinstalace -domovní rozvody vody -napojení na uliční vodovodní řad -montáž sanitární předměty, vybavení koupelny -kanalizační, odpadní potrubí. Topenářské práce: -topenářská -kotelny -rozvody topení -klasické otopné tělesa, radiátory -revize a tlakové zkoušky topných systémů. Další práce: plynařské a hydroizolační.Další produkty a služby
  • instalace a revize plynu, rekonstrukce plynových rozvodů, prohlídky plynových spotřebičů, odpojení a připojení plynoměru
  • instalace ústředního vytápění, opravy topení, domovní kotelny, tepelná čerpadla, montáž elektrokotlů, termoregulační ventily
  • průmyslové rozvody vody, vodoinstalace rekonstrukce, instalace kanalizace, rekonstrukce bytových jader, instalatér voda

Komplexní řešení v oblasti kancelářské techniky pro firmy, kanceláře, obchody a další instituce, které se bez kvalitní kancelářské techniky neobejdou.

Související články
Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty
Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty

Stavba domu, bytového domu či průmyslového objektu a další přípravy nebo rekonstrukce přinášejí sebou spoustu práce a starostí. Zajistit geodeta, instalatéra, zemní práce, revize a další služby dá pěkně zabrat. Ale jen do té doby, než najdete společnost, která pro vás zajistí vše potřebné. A to dokáže společnost pro univerzální služby Uniservis Hašek s.r.o.


Plynové kotle, servis plynových kotlů i kominické práce nabízí Antonín Pech
Plynové kotle, servis plynových kotlů i kominické práce nabízí Antonín Pech

Kotle na plyn, tuhá paliva, biomasu i elektrokotle. Jejich prodej, montáže a servis nabízí firma Antonín Pech. Provádíme instalatérské, zámečnické, zednické, obkladačské, soustružnické i kominické práce. Obraťte se na nás také, pokud potřebujete zajistit čištění komínů nebo jejich vložkování. Prodáváme, montujeme a servisujeme tepelná čerpadla a solární systémy. Ať už sháníte plynové kotle, potřebujete pomoci s návrhem a stavbou kotelny nebo rekonstrukcí bytového jádra, obraťte se na nás.


Dům, který umí energii nejen šetřit
Dům, který umí energii nejen šetřit

Ušetřit za vytápění domu se dá mnoha různými způsoby. Jedním z nich je i instalace takzvané švédské podlahy. Systém umožnuje obnovitelnost zdrojů energie a tím pádem dochází k žádaným úsporám. Toto řešení je možné i u starších objektů, které procházejí rekonstrukcí.


Montáž i revize plynových zařízení zajistí PIRES s.r.o.
Montáž i revize plynových zařízení zajistí PIRES s.r.o.

Žádná průmyslová společnost se neobejde bez spolehlivého plynového zařízení. U něj je třeba nejdříve zajistit správnou montáž, která musí být provedena kvalitně. Následně je nutné při provozu stanice plynu pravidelně revidovat. Pokud hledáte vhodného partnera v tomto odvětví, doporučujeme společnost PIRES s.r.o. z města Třinec. Mezi jejich hlavní činnosti patří poskytování služeb pro průmysl, kde se starají převážně o instalaci a revize plynových zařízení a systémy průmyslových pecí.