Kufry a brašny s nářadím, ruční nářadí, sady a soupravy nářadí

Profesionální ruční nářadí – šroubováky, kleště, klíče, momentové klíče, bity, ráčny, nástavce klasické a kované, kardany klasické i kované, prodloužení, adaptéry, vytahováky zalomených šroubů, kladívka, paličky, důlčíky, sekáče, vyražeče, nože, nůžky, hasáky, pilníky, pilky, hroty, páčidla, pinzety, řezačky a ohýbačky trubek, svěráky, ale rovněž i celé soupravy nářadí, kufry s nářadím, prázdné boxy, kufry a brašny na nářadí, veškeré profi nářadí renomovaných značek KRAFTWERK, KRAFTWERK Automotive, KRAFTWERK Junior Line, SATINUM, KNIPEX, Chicago Pneumatic si vyberete v e-shopu na webových stránkách profikraft.cz, nebo přímo v kamenné prodejně firmy PROFIKRAFT TRADING, s.r.o. v Brně.

Alu kufr s nářadím,  PROFIKRAFT TRADING, s.r.o. Brno

Ruční nářadí – šroubováky, kleště, klíče, hasáky, vratidla, kladívka

Společnost PROFIKRAFT TRADING ve svém internetovém i kamenném obchodě pro Vás připravila bohatý sortiment ručního nářadí spolehlivých značek KRAFTWERK Automotive, KRAFTWERK Junior Line, Chicago Pneumatic, KNIPEX, KRAFTWERK, SATINUM, PROFILARE. Pro Vaše údržbářské práce budou skvělým pomocníkem kleště, šroubováky – ploché, křížové, na matice, na bity, micro, Torx, inbusy, izolované VDE 1000V, dále různé typy klíčů, klíče momentové, bity, ráčny, nástavce klasické a kované, kardany klasické a kované, nástavce na stržené hlavy, vratidla, adaptéry, prodloužení, vytahováky zalomených šroubů, kladívka, paličky, nože, důlčíky, sekáčky, vyražeče, nůžky, hasáky, hroty, pilníky, pilky, řezačky a ohýbačky trubek, páčidla, pinzety, špachtle, magnetické misky, svěráky, metry a pásma. Údržbářské práce s naším značkovým nářadím se stanou Vaší vizitkou úspěchu!

Ruční nářadí KRAFTWERK, KRAFTWERK Automotive, KRAFTWERK Junior Line, SATINUM, KNIPEX, Chicago Pneumatic


Kufry a brašny s nářadím, soupravy nářadí KRAFTWERK, SATINUM, KNIPEX

Pro základní údržbářské práce v průmyslu i v autoopravnách jistě uvítáte kufry s nářadím v různém uspořádání, od souprav se 100 kusy nářadí, až po profi 263-dílné uzamykatelné aluminiové kufry se soupravou nářadí, která zahrnuje gola sadu 1/4" a 1/2" s metrickými nástavci 3,5 - 32mm a příslušenství, vyrobené z vysoce kvalitní chromvanadiové oceli. Nářadí je uloženo ve velmi kvalitních EVA vložkách, v pevných kufrech z hliníku či plastu, odolných proti vodě a prachu. Vybavíme Vás také hodnotnými sadami nářadí pro elektroinstalaci VDE1000V, uložených v kufrech či brašnách. Jestliže již vlastníte spoustu nářadí a nemáte ho kam uložit nebo v čem přenášet, vyberte si z naší nabídky prázdných kufrů, brašen a boxů na nářadí, které jsou nejen praktické, ale navíc si uděláte radost!

Soupravy nářadí, kufry s nářadím, PROFIKRAFT TRADING, s.r.o. Brno


Soupravy nářadí pro údržbářské práce v autoopravnách, průmyslu i domácnostech

Údržbářské práce nejen v autoopravnách, v průmyslovém sektoru, ale i v domácnostech se neobejdou bez souprav nářadí 1/4"+3/8"+1/2" gola s metrickými nástavci a příslušenstvím. Všem profesionálním řemeslníkům i kutilům v našem e-shopu za příznivé ceny nabízíme bohatý sortiment nářadí – soupravy šroubováků, soupravy kleští, soupravy klíčů, vytahováků zalomených šroubů, soupravy bitů, soupravy nástavců, kardanů, prodloužení. Navštivte naše webové stránky profikraft.cz a vybírejte sady a soupravy nářadí, kufry s nářadím podle svých potřeb.

Soupravy šroubováků, e-shop profikraft.cz


PODSTRÁNKY

Spojovací materiál

Spojovací materiál
Kvalitní spojovací materiál PROFISTYL, MAKITA, PROFILARE, BRALO, PROFITESA

Kotevní technika

Kotevní technika
Kotevní technika, chemické kotvy FISCHER, DEN BRAVEN, INDEX, PROFIKOTE a PROFISTYL

Soupravy nářadí

Soupravy nářadí
Kufry a brašny s nářadím, ruční nářadí, sady a soupravy nářadí
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA PROFIKRAFT TRADING, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PROFIKRAFT TRADING, s.r.o.
www.profikraft.cz
Adresa

Adresa

Bráfova 6
Brno 616 00

info@profikraft.cz
+420 541 249 260


Najdete nás také zde:

ARES
captcha