ASEC - elektrosystémy s.r.o.


Pražákova 52, Brno - Horní Heršpice 619 00

KOMPLETNÍ ZABEZPEČENÍ VAŠEHO MAJETKU

Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001:2008 enviromentální audit, ISO 14001, OHSAS 18001 a nositelem NBU-certifikátu.
Komplexní služby v oboru elektro silnoproud do 1000V, slaboproud, měření a regulace MaR s materiálem od firmy HONEYWELL, ESSER, BOSCH, TYCO-ZETTLER,
SIEMENS, SCHNEIDER ELECTRIC, PELCO, SCHRACK, RITTAL.
Poradenství, projekce, dodávka, obchod, montáž, servis i pozáruční, revize, školení obsluhy:
- elektronická zabezpečovací signalizace EZS
- elektronická požární signalizace EPS
- kamerový systém CCTV
- jednotný čas JČ
- přístupové a docházkové systémy ACCESS
- strukturovaná kabeláž SK -datové sítě DS a
počítačové sítě (WAN, LAN, WIFI...), datová centra DC
- kabelové trasy slaboproudých systémů
- telefonní ústředny PBX, domovní telefony DT
- ozvučovací systémy, rozhlasové ústředny MR, ER
- společné televizní antény STA
- komunikační systémy, pacient-sestra
- systémová integrace inteligentních budov.

IČ: 26277930
DIČ: CZ26277930
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Jiří Uher

Kamerové systémy Bosch Brno

Kamerové systémy Bosch Brno

Kamerové systémy Bosch. Naše společnost ACES - elektrosystémy s.r.o., sídlící v Brně, nabízí hardwarové a softwarové řešení kamerových systémů nejen značky Bosch. Nabízíme realizaci městských kamerových systémů, technologií videomanagementu a to v klasickém a IP řešení. V nabídce máme kamerové systémy od renomovaných výrobců: -BOSCH -ADI – Honeywell -Schneider Electric - PELCO -SIEMENS, SONY, -JVC, PANASONIC, SAMSUNG -American Dynamics, GEOVISION a mnoho dalších. Pro více informací o možnostech montáže kamerových systémů a kompletní nabídku služeb společnosti nás neváhejte kontaktovat.


Elektrická zabezpečovací signalizace Bosch, EZS Brno

Elektrická zabezpečovací signalizace Bosch, EZS Brno

Elektrická zabezpečovací signalizace Bosch, EZS Bosch. Společnost ASEC - elektrosystémy s.r.o. s provozovnou v Brně Vám nabízí služby v oblasti realizace elektrických zabezpečovacích signalizací, EZS a to nejen značky firmy Bosch. Elektrická zabezpečovací signalizace je schopna zabezpečit objekty nejen státní správy, škol, nemocnic, lékáren, sportovních center a stadionů, ale také fotovoltaické elektrárny, průmyslové, telekomunikační objekty, prodejny a sklady a spoustu dalších. Nabízíme široký sortiment ústředen a detektorů. Zabezpečení je prováděno pomocí nejmodernějších technologií: -ADI – Honeywell, SIEMENS, Texecom -RISCO Group, DSC, Jablotron, Visonic -OPTEX, VISONIC, ARITECH, SENTROL a dalších. Více informací o montážích elektrických zabezpečovacích signalizací a kompletní nabídku služeb společnosti naleznete na webových stránkách.


Elektrická požární signalizace Esser Brno

Elektrická požární signalizace Esser Brno

Elektrická požární signalizace Esser. Naše společnost ASEC - elektrosystémy s.r.o. nabízí kompletní profesionální řešení elektrické požární signalizace nejen značky ESSER. Nabízíme signalizace: - pro systémy detekce požáru - detekce úniku plynů - stabilní hasicí zařízení. Elektrické požární signalizace jsou určeny k ochraně lidských životů a materiálních hodnot před škodami způsobenými požárem. Nabízíme konvenční a inteligentní analogové požární systémy od domácích i zahraničních výrobců. Elektrické požární signalizace značek: - BOSCH, TYCO-ZETTLER, ESSER, SCHRACK SECONET, SIEMENS, LABOR STRAUSS, CONTROL EQUIPMENT a LITES. Tyto elektrické požární signalizace vyhovují normám ČSN EN 54, ČSN 34 2710, ČSN 73 0875. Samozřejmostí je certifikace a schválení od příslušných organizací. Pro více informací o možnostech montáží elektrických požárních signalizací naleznete nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Brně na ulici Pražákova.


Elektrická zabezpečovací signalizace, EZS Brno

Elektrická zabezpečovací signalizace, EZS Brno

Naše společnost ASEC - elektrosystémy s.r.o., se sídlem v Brně na ulici Pražákova, nabízí služby v oblasti montáže, dodávky, servisu a revizí elektrických zabezpečovacích signalizací, EZS. EZS zabezpečuje objekty státní správy, školy, nemocnice, lékárny, sportovní centra či stadiony, fotovoltaické elektrárny, průmyslové, telekomunikační objekty, prodejny a sklady a spoustu dalších. Nabízíme široký sortiment ústředen a detektorů podle náročnosti prostředí, požadavků zákazníka a pojišťovny. Zabezpečení je prováděno za pomoci nejmodernější technologie, jakou garantují špičkové výrobky firem: -ADI – Honeywell, SIEMENS, Texecom -RISCO Group, DSC, Jablotron, Visonic -OPTEX, VISONIC, ARITECH, SENTROL a další. Více informací o možnostech montáže elektrických zabezpečovacích signalizací a kompletní nabídku služeb společnosti naleznete na webových stránkách.


Evakuační rozhlas ESSER Brno

Evakuační rozhlas ESSER Brno

Evakuační, místní rozhlas ESSER. Společnost ASEC - elektrosystémy s.r.o. sídlící v Brně nabízí realizaci, projekci, dodávku a montáže ozvučovacích systémů, evakuačních rozhlasů. Nabízíme kvalitní zahraniční ozvučovací systémy značek BOSCH, ESSER, TYCO a TOA. Ty splňují přísné požadavky norem a legislativy a vyhovují použití pro účely evakuace osob z chráněných prostor. Především jsou to normy ČSN EN 60849, ČSN EN 54-16. Jsme schopni zajistit komplexní realizaci audiovizuální techniky dle přání a potřeb zákazníka. Pro více informací o možnostech montáže evakuačních rozhlasů nejen značky ESSER nás neváhejte kontaktovat.


Televizní distribuční systémy Brno

Televizní distribuční systémy Brno

Televizní distribuční systémy Brno. Společnost sídlící v Brně ASEC - elektrosystémy s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti televizních distribučních systémů. Zajistíme Vám návrh, projekci, dodávku a montáž kabelážního systému od metropolitních sítí na bázi koaxiálních a optických kabelů až po malé rozvody pro individuální zákazníky. Jedná se o rozvody televizních kanálů v analogovém nebo digitálním multiplexu, DVBT, nebo satelitní mezifrekvence. Realizujeme systémy Alcad, WISI, Polytron, TechniSat. Pro více informací o možnostech realizace televizních distribučních systémů nás neváhejte kontaktovat.


Telefonní, komunikační systémy Brno

Telefonní, komunikační systémy Brno

Telefonní a komunikační systémy Brno. Nabízíme služby v oblasti domovních telefonů, videotelefonů a interkomů - telefonní a komunikační systémy - od nejjednodušších analogových pro jednoho účastníka až po digitální rozvětvené víceuživatelské systémy. Nabízíme telefonní, komunikační systémy od různých světových a tuzemských výrobců. Zajistíme Vám komplexní realizaci hlasových komunikačních systémů a telefonních ústředen jak pro malé, střední tak i velké aplikace. Více informací o možnostech montáže telefonních, komunikačních systémů naleznete na webových stránkách.


Datové sítě, datové centra Brno

Datové sítě, datové centra Brno

Naše společnost ASEC - elektrosystémy s.r.o., s provozovnou v Brně, nabízí návrh, projekci, dodávku, montáž a certifikaci kabelážního systému datových sítí, datových center - SK, AP, DC. Datová síť LAN/WAN - integrace dat, hlasu, obrazu, řízení technologických procesů budov na bázi metalických a optických kabelů včetně aktivních prvků (AP) dle požadavků zákazníka. Na kabelážní systémy datových sítí, datových center, jsou poskytovány dle výrobce v případě certifikace až 25-ti leté systémové záruky. Jsme schopni zajistit certifikaci na tyto systémy: MOLEX, PANDUIT, SYSTIMAX, NEXANS, RIT, SOLARIX, MODNET, AXEMAX a další. Při realizaci našich projektů využíváme špičkové technologie předních světových výrobců. Pro více informací a kompletní nabídku služeb naší společnosti navštivte naše stránky.


Kamerové systémy Honeywell Brno

Kamerové systémy Honeywell Brno

Kamerové systémy Honeywell. Společnost ACES - elektrosystémy s.r.o., se sídlem v Brně, nabízí hardwarové a softwarové řešení kamerových systémů. Nabízíme městské kamerové systémy, technologie videomanagementu a to v klasickém i v IP řešení. V nabídce máme kamerové systémy od renomovaných výrobců: -ADI – Honeywell -Schneider Electric - PELCO -SIEMENS, BOSCH, SONY, SANYO, JVC, PANASONIC, SAMSUNG -American Dynamics, AXIS, MOBOTIX, PLETTAC, GEOVISION, GENETEC, a další. Více informací a kompletní nabídku kamerových systémů naleznete na webových stránkách.


Přístupové a docházkové systémy Brno

Přístupové a docházkové systémy Brno

Společnost ASEC - elektrosystémy s.r.o. sídlící v Brně nabízí poradenství, projekci, dodávku, montáž, servis, revizi a školení obsluhy přístupových a docházkových systémů. Přístupové a docházkové systémy jsou základem komplexního řešení bezpečnostních systémů. Nabízíme přístupové a docházkové systémy špičkových světových výrobců. Produktové řady výrobků zahrnují: -identifikační zařízení (čtečky), převážně bezkontaktní a biometrické -přístupové řídicí jednotky a docházkové terminály -elektrické a elektromagnetické zámky -softwarové prostředky pro správu systémů. Používáme produkty firem: -Honeywell, HID, SAMSUNG, IDESCO, ROSSLARE, SALTO, DELTA Controls, ANET, SIEMENS, IEI, ABLOY, BERA od nejjednodušších jednodveřových systémů po systémy řízené počítačem s desítkami kontrolních míst. Více informací a kompletní nabídku služeb společnosti naleznete na webových stránkách.


Elektrická požární signalizace Bosch Brno

Elektrická požární signalizace Bosch Brno

Elektrická požární signalizace Bosch. Naše společnost ASEC - elektrosystémy s.r.o., sídlící v Brně, nabízí kompletní profesionální řešení elektrické požární signalizace. Signalizace: - pro systémy detekce požáru - detekce úniku plynů - stabilní hasicí zařízení. Systémy elektrické požární signalizace jsou určeny k ochraně lidských životů a materiálních hodnot před škodami způsobenými požárem. Nabízíme ucelenou škálu konvenčních a inteligentních analogových požárních systémů od domácích i zahraničních výrobců. Instalujeme systémy elektrické požární signalizace značek: - BOSCH, TYCO-ZETTLER, ESSER, SCHRACK SECONET, SIEMENS, LABOR STRAUSS, CONTROL EQUIPMENT a LITES. Námi montované elektrické požární signalizace vyhovují normám ČSN EN 54, ČSN 34 2710, ČSN 73 0875 a jsou certifikovány a schváleny příslušnými organizacemi. Více informací a podrobností o možnostech montáže elektrické požární signalizace naleznete na webových stránkách.


Elektrická zabezpečovací signalizace Honeywell Brno

Elektrická zabezpečovací signalizace Honeywell Brno

Nabízíme elektrické zabezpečovací signalizace Honeywell. Společnost ASEC - elektrosystémy s.r.o. sídlící v Brně zabezpečujeme objekty státní správy, školy, nemocnice, lékárny, sportovní stadiony a centra, fotovoltaické elektrárny, průmyslové a telekomunikační objekty, prodejny, sklady a další dle přání zákazníka. Nabízíme široký sortiment ústředen a detektorů podle náročnosti prostředí, požadavků zákazníka a pojišťovny. Zabezpečení je prováděno za pomoci nejmodernější technologie, jakou garantují špičkové výrobky renomovaných firem: -ADI – Honeywell -SIEMENS -Texecom -RISCO Group -DSC -Jablotron -Visonic -OPTEX, VISONIC, ARITECH, SENTROL a další. Více informací o možnostech elektrické zabezpečovací signalizace a kompletní nabídku služeb společnosti naleznete na webových stránkách.


Elektro silnoproud do 1000V Brno

Elektro silnoproud do 1000V Brno

ASEC - elektrosystémy s.r.o. sídlící v Brně na ulici Pražákova nabízí komplexní služby v oboru elektro silnoproud do 1000V, slaboproud, měření a regulace MaR s materiálem od firmy HONEYWELL, ESSER, BOSCH, TYCO-ZETTLER, SIEMENS, SCHNEIDER ELECTRIC, PELCO, SCHRACK, RITTAL. Nabízíme : -elektrická zabezpečovací signalizace (EZS) -elektrická požární signalizace (EPS) -kamerové systémy (CCTV, MKDS) -přístupové a docházkové systémy (EKV) -datové sítě a datová centra (SK, AP, DC) -telefonní a komunikační systémy (PBX, DT, DVT) -televizní distribuční systémy (STA, SAT) -evakuační a místní rozhlas (ER, MR) -silnoproud, měření a regulace (NN, MaR) -inteligentní budovy – Systémové integrace (BMS). Více informací o službách v oboru elektro silnoproudu do 1000V naleznete na webových stránkách nebo nás neváhejte kontaktovat.


ASEC zabezpečuje majetek

ASEC zabezpečuje majetek

Společnost certifikovaná ISO 9001, 14001, 18001 a NBU dodává silnoproudé a slaboproudé instalace: -elektro do 1000V -elektronická zabezpečení EZS, EPS, CCTV, AC, LAN, WAN, WIFI, JČ, STA. Včas, dostupně a spolehlivě je vždy základem dlouhodobé spolupráce.


Zabezpečení fotovoltaických elektráren (FVE).

Zabezpečení fotovoltaických elektráren (FVE).

Společnost s 20 letou zkušeností v oblasti technické ochrany majetku, která realizovala stovky zabezpečení, realizuje venkovní perimetr a kamerové systémy proti neoprávněnému vniknutí do vaší fotovoltaické elektrárny.Další produkty a služby
  • elektrické kabely, síťové adaptéry, nabíjecí baterie, domovní vypínače, domovní zásuvky, pohybová čidla, frekvenční měniče, elektrovodiče
  • montáž alarmů, kamerové systémy, požární signalizace, uzavřené televizní okruhy, CCTV, domovní telefony
  • antény pro sítě, antény pro digitální vysílání, montáž satelitní techniky, seřízení paraboly, naladění TV programů
  • poskytování telekomunikačních služeb, správa rádiových zařízení, oprava a údržba telekomunikačních věží
  • slaboproudé a silnoproudé elektromontáže, rekonstrukce elektroinstalací, montáže telefonních linek, elektrické rozvody, elektrorevize
  • zabezpečení objektů, ochrana osob a majetku, bezpečnostní technika, výstražná signalizace, parkovací systémy, závory a turnikety


Související články
Pronájem montážní plošiny AVIA MP13
Pronájem montážní plošiny AVIA MP13

Hledáte vhodnou příležitost, jak získat montážní plošinu? Jedinou možností je pro vás pronájem, ať již krátkodobý nebo dlouhodobý? V tom případě se můžete obrátit na společnost ELPO systém s.r.o., která nabízí pronájem montážní plošiny AVIA MP13.


Prodej svítidel, světelných zdrojů, elektroinstalačního materiálu a zkušební laboratoř
Prodej svítidel, světelných zdrojů, elektroinstalačního materiálu a zkušební laboratoř

Světelné zdroje jako jsou různé druhy žárovek, svítidla jako například podhledová bodová světla a další druhy svítidel a také vypínače, rozbočky, objímky a mnohé další produkty jsou pro náš život nepostradatelné. Proto je potřebné, aby zakoupené produkty plnily svůj účel dlouhodobě a zároveň krášlily interiér a exteriér. A o všechny vaše požadavky a kompletní sortiment se dokonale postará firma Kanlux s.r.o. se sídlem ve Frýdku Místku a také v Trenčíně.


Veřejné osvětlení – nové, rekonstrukce, provoz i údržba Třebíč a Vysočina
Veřejné osvětlení – nové, rekonstrukce, provoz i údržba Třebíč a Vysočina

Provádění elektrické instalace, provoz a údržba veřejného osvětlení patří k důležitým součástím profesionálních služeb. Realizaci nových projektů v rámci veřejného osvětlení a rekonstrukci stávajícího včetně dalšího servisu zajistí firma Elektro - Ing. Klíma s.r.o.


Moderní technika šetří čas i finance
Moderní technika šetří čas i finance

Díky moderním turniketům a automatickým závorám se velice zrychlilo odbavení přicházejících nebo odcházejících návštěvníků různých veřejných budov nebo parkovišť. Pro potřeby akcí příležitostných je možné instalovat mobilní odbavovací systém.