PODSTRÁNKY

Automatické pračky, sušičky a myčky – prodej, profi servis a opravy

Automatické pračky, sušičky a myčky – prodej, profi servis a opravy
Automatické pračky a sušičky známých značek Whirlpool, Beko, LG, Bauknecht, Indesit, Hotpoint nabízíme v kamenné prodejně v Brně, kde vám odborní prodejci společnosti PERFEKT SERVIS ochotně s výběrem poradí a vysvětlí veškeré funkce domácího spotřebiče. Kromě automatických praček a sušiček tvoří náš prodejní sortiment i myčky na nádobí renomovaných značek LG, Beko, Hotpoint-Ariston, Whirlpool, Indesit. Z praček, sušiček a myček si můžete zvolit buď volně stojící nebo vestavěný domácí spotřebič. Samozřejmostí jsou profesionální záruční i pozáruční opravy domácích spotřebičů uvedených značek.

Ledničky a mrazáky značek LG, Beko, Whirlpool, Hotpoint a Indesit

Ledničky a mrazáky značek LG, Beko, Whirlpool, Hotpoint a Indesit
Kvalitní ledničky a mrazáky spolehlivých značek LG, Beko, Whirlpool, Hotpoint a Indesit máte možnost zakoupit u společnosti PERFEKT SERVIS v Brně. Ledničky a mrazničky s úsporným energetickým provozem, volně stojící i vestavěné, chladničky kombinované s mrazákem si vyberete s odbornou pomocí kvalifikovaného prodejního týmu, který vám rovněž doporučí vhodné čisticí prostředky W-pro udržující chladničky a mrazničky v naprosté čistotě, nutné pro potravinářské výrobky.

Sporáky, mikrovlnné trouby, varné desky, digestoře nabízí Perfekt Servis

Sporáky, mikrovlnné trouby, varné desky, digestoře nabízí Perfekt Servis
PERFEKT SERVIS – specialista na prodej nových domácích spotřebičů má ve své nabídce i kvalitní sporáky, trouby, mikrovlnné trouby věhlasných výrobců Beko, Fagor, Whirlpool, Indesit a varné desky i digestoře Whirlpool, LG, Indesit, Beko, Hotpoint. Kuchyňské domácí spotřebiče jsou opatřeny energetickým štítkem A, což v praxi znamená, že při přípravě pokrmů maximálně šetříte elektrickou energii. Seznamte se blíže se špičkovými pomocníky moderní kuchyně v našem e-shopu, kde si můžete vybrat potřebný domácí spotřebič z naší nabídky – sporáky, mikrovlnné trouby, varné desky, digestoře.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA PERFEKT SERVIS spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PERFEKT SERVIS spol. s r.o.
www.perfektservis.cz
Adresa

Adresa

Václavská 39/1
Brno 603 00

servis@perfektservis.cz
+420 602 730 632


Najdete nás také zde:

ARES
captcha